logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

PA1705UL od Sharp/Nec – laserowy projektor instalacyjny LCD o wysokiej jasności i bezfiltrowej konstrukcji

  PR 30.01.2023, przeczytano 288 razy
ilustracja

Sharp NEC Display Solutions Europe zaprezentuje na ISE 2023 nową linię jasnych laserowych projektorów instalacyjnych LCD: NEC PA1705UL (o jasności 17000 lumenów) oraz NEC PA1405UL (z jasnością 14000 lumenów). To kompaktowe, superciche modele do wizualizacji na dużą skalę. Oprócz profesjonalnych możliwości instalacyjnych, nowe modele nie mają filtrów, dzięki czemu nie wymagają praktycznie żadnej konserwacji. Charakteryzują się również długą żywotnością osiągającą 20 000 godzin do momentu obniżenia fabrycznej jasności do połowy. Sprawia to, że idealnie nadają się do zastosowań w szkolnictwie wyższym, korporacyjnych salach konferencyjnych i sektorze rekreacyjnym. Firma Sharp/NEC zaprezentuje nowy projektor laserowy NEC PA1705UL po raz pierwszy na targach ISE 2023 w Barcelonie.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/pa1705ul-od-sharp-nec-%E2%80%93-laserowy-projektor-instalacyjny-lcd--o-wysokiej-jasnosci-i-bezfiltrowej-konstrukcji,398802,artykul.html

Nowe modele z serii PA dysponują technologią laserowego źródła światła, zapewniając stałą jakość obrazu przez długi okres eksploatacji oraz niemal bezobsługową pracę. Użytkownicy mogą wybierać z szerokiej gamy obiektywów do różnych zastosowań, a dzięki oprogramowaniu ProAssist, instalacja jest bezstresowa, umożliwia łatwe zarządzanie profesjonalnymi funkcjami, ustawieniami oraz sterowanie projektorem. W projektorach nie ma konieczności wymiany filtrów  gdyż posiadają opatentowany, całkowicie uszczelniony laserowy silnik optyczny, co zapobiega wnikaniu kurzu i zapewnia nieskazitelną jakość obrazu na całym ekranie. Dzięki jasności 17000 lumenów, nowy PA1705UL wyświetla ostre i wyraźne obrazy nawet w jasnym otoczeniu.

- Ważną zaletą nowych projektorów instalacyjnych NEC jest ich supercicha praca - są one przeznaczone do zastosowań w środowiskach takich jak muzea, audytoria i sale konferencyjne - miejscach, w których uwaga widzów musi być skupiona na treści, bez zakłóceń spowodowanych szumem projektora - powiedział Gerd Kaiser, Senior Product Line Manager Large Venue and Digital Cinema projection w Sharp NEC Display Solutions Europe. - Nowe modele z serii  PA zapewniają użytkownikom kompaktowe, a jednocześnie wydajne i elastyczne rozwiązanie do tworzenia projekcji na potrzeby udostępniania treści na dużą skalę - nie możemy się doczekać, aby przedstawić część tej nowej serii na ISE i poznać opinie naszych odbiorców!.

Projektor laserowy NEC PA1705UL będzie można po raz pierwszy zobaczyć na stoisku Sharp/NEC na targach ISE 2023 (stoisko E600, hala 3), w dniach 31 stycznia - 3 lutego, w Fira Barcelona, w Hiszpanii. Nowe projektory NEC z serii PA będą dostępne od lipca 2023 roku.

Źródło: Sharp NEC Display Solutions Europe GmbH

www.sharpnecdisplays.eu

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Roland DG wprowadza nowy wielkoformatowy ploter płaski UV
Roland DG ogłasza dzisiaj wprowadzenie na rynek nowego, wysokonakładowego i niezawodnego wielkoformatowego plotera płaskiego UV, EU-1000MF. Ploter został zaprojektowana tak, aby zapewnić wyjątkową jakość obrazu przy niezrównanej wydajności, wszechstronności i niezawodności, a wszystko to w atrakcyjnej cenie.
Oponeo.pl rusza z drugą edycją kampanii Kręci Nas Recykling
Podobnie jak w ubiegłym roku, kampania rozpocznie się 21 marca i potrwa do 22 kwietnia. Daty te nie są przypadkowe – 21 marca to początek kalendarzowej wiosny, a 22 kwietnia to międzynarodowy Dzień Ziemi. Organizatorzy dodali do planu wydarzenia dwa nowe punkty, których realizacja będzie kolejną cegiełką, mającą realny wpływ na otaczające nas środowisko.
Start kampanii Związku Polskie Mięso
Rusza kolejna, piąta już, edycja ogólnopolskiej kampanii promocyjno-informacyjnej „Marka Polskie Mięso - Polska Smakuje” organizowana przez Związek Polskie Mięso. W tym roku zostanie przeprowadzona pod hasłem: POLSKIE MIĘSO KARMI ZMYSŁY. Poza promocyjnymi działaniami skierowanymi do konsumentów, jej częścią będzie również cykl spotkań oraz...
Gamivo i Żabka z kolejną akcją marketingową
Spółka GAMIVO, która łączy w swojej działalności e-commerce oraz gaming, rozpoczęła kolejną akcję promocyjną z siecią sklepów Żabka. Tym razem punkty lojalnościowe zgromadzone w aplikacji mobilnej Żappka, czyli tzw. żappsy, można wymieniać na grę Wiedźmin. To już trzecia akcja zorganizowana przez platformę dla graczy i popularną sieć sklepów....
Soundly by Platige – nowa jakość dźwięku firmowana przez Platige Image
Studio Platige Sound zmienia się w Soundly by Platige. Studio dźwiękowe pod nowym szyldem kontynuuje swoją działalność i będzie realizować zarówno krajowe, jak i międzynarodowe projekty dla branży reklamowej, filmowej oraz gier komputerowych. Wprowadzenie zmian to kolejny krok w rozwoju Grupy Platige.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764