logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Packaging Innovations 2019 - Relacja Tango

  PR 08.04.2019, przeczytano 478 razy
ilustracjastrzałka

W dniach 2-3 kwietnia w EXPO XXI Warszawa odbyły się 11. Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations, podczas których zaprezentowane zostały oferty największych producentów i dostawców opakowań z całego świata. Jest to wydarzenie z tradycjami, o międzynarodowym charakterze i ugruntowanej pozycji na rynku.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/packaging-innovations-2019---relacja-tango,381997,artykul.html

W ciągu dwóch dni można było poznać produkty ponad 200 wystawców oraz wziąć udział w licznych spotkaniach, prelekcjach i warsztatach. Na takim wydarzeniu nie mogło zabraknąć naszej Agencji Brandingowej Tango, która uczestniczyła w warszawskich targach po raz trzeci. Jako agencja brandingowa specjalizujemy się w wykonywaniu projektów opakowań oraz fotografii produktowej, ze szczególnym naciskiem na branżę spożywczą. Zajmujemy się grafiką, konstrukcją opakowań, namingiem, identyfikacją wizualną, a także e-marketingiem.

Warszawskie targi stanowią doskonałą okazję do nawiązania cennych relacji biznesowych oraz porozmawiania ze specjalistami z branży opakowań. Dlatego przy naszym stoisku D14, zlokalizowanym w hali niebieskiej, przygotowaliśmy dla uczestników nasze najciekawsze projekty, nieszablonowe rozwiązania w zakresie opakowań i etykiet oraz słodki poczęstunek. Chętnie udzielaliśmy porad i szczegółowych informacji na temat oferty oraz portfolio naszej agencji.

ilustracjastrzałka

Packaging Innovations to również liczne prezentacje i konferencje towarzyszące targom. W tym roku Agencja Brandingowa Tango dała się poznać jako prelegent. Pierwszego dnia zaprezentowaliśmy Case Study – „Nakręca nas proces twórczy – studium przypadku Vege burgera”, dotyczące najnowszego projektu dla Bona-Agra. Pokazaliśmy w nim jak kompleksowo, krok po kroku, wyglądała praca naszego zespołu projektowego przy powstaniu namingu, logotypu, opakowań, sesji produktowej oraz tworzeniu strony internetowej nowej linii wegańskich burgerów Vege Table. Omówiliśmy dokładnie proces produkcji od pomysłu, przez wybór najlepszego materiału na opakowanie i elementy POS, dobór technologii druku, po promocję marki w internecie.

ilustracjastrzałka

Jako stali bywalcy Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations jesteśmy dumni, że możemy być częścią tak ważnego dla branży wydarzenia. Szykujemy pomysły na kolejną edycję targów. Do zobaczenia w przyszłym roku!

Źródło: Tango Agencja Brandingowa

www.tango-reklama.com.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Inwestycje firmy Orapac w maszyny sztancujące Iberica
Jedna z fińskich firm specjalizujących się w produkcji pudełek w celu zwiększenia swojej wydajności produkcyjnej niedawno zakończyła proces inwestycji o wartości ponad 4 mln. euro.
European Digital Press Association nagradza ploter Jeti Tauro H3300 LED
Podczas trwających właśnie targów Fespa 2019 wręczone zostały doroczne nagrody EDP Award, przyznawane przez European Digital Press Association (EDP) – europejskie stowarzyszenie magazynów branżowych, dedykowanych technologiom cyfrowym. Wśród systemów wielko- i superwielkoformatowych, w kategorii „Najlepszy ploter płaski/hybrydowy o wydajności powyżej 250 m2/h” zwyciężyła...
Drukujto.pl - platforma internetowa drukarni Mellow
Druk bez projektu? Kilka kliknięć i prosto do druku? Automatyczna wycena online? Tak, właśnie dlatego powstał i jest rozwijany portal www.drukujto.pl
Ricoh Pro VC70000 docenione przez EDP
Kolorowy atramentowy system na papier ciągły Ricoh Pro VC70000 został doceniony przez EDP. Maszynę wyróżniono podczas trwających właśnie targów FESPA w kategorii - Commercial Printing Systems Web Fed Printer. Nagrody EDP honorują najlepsze rozwiązania z obszaru druku produkcyjnego.
Nowa taca gazoszczelna Stora Enso i AR Packaging
Grupa AR Packaging wprowadziła na rynek nową tacę gazoszczelną, bazującą na technologii stworzonej wspólnie ze Stora Enso. Jest to część innowacyjnego opakowanie do chłodzonej żywności, wykonana ze sprasowanego kartonu.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764