logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Packaging Innovations 2019 - Relacja Tango

  PR 08.04.2019, przeczytano 546 razy
ilustracjastrzałka

W dniach 2-3 kwietnia w EXPO XXI Warszawa odbyły się 11. Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations, podczas których zaprezentowane zostały oferty największych producentów i dostawców opakowań z całego świata. Jest to wydarzenie z tradycjami, o międzynarodowym charakterze i ugruntowanej pozycji na rynku.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/packaging-innovations-2019---relacja-tango,381997,artykul.html

W ciągu dwóch dni można było poznać produkty ponad 200 wystawców oraz wziąć udział w licznych spotkaniach, prelekcjach i warsztatach. Na takim wydarzeniu nie mogło zabraknąć naszej Agencji Brandingowej Tango, która uczestniczyła w warszawskich targach po raz trzeci. Jako agencja brandingowa specjalizujemy się w wykonywaniu projektów opakowań oraz fotografii produktowej, ze szczególnym naciskiem na branżę spożywczą. Zajmujemy się grafiką, konstrukcją opakowań, namingiem, identyfikacją wizualną, a także e-marketingiem.

Warszawskie targi stanowią doskonałą okazję do nawiązania cennych relacji biznesowych oraz porozmawiania ze specjalistami z branży opakowań. Dlatego przy naszym stoisku D14, zlokalizowanym w hali niebieskiej, przygotowaliśmy dla uczestników nasze najciekawsze projekty, nieszablonowe rozwiązania w zakresie opakowań i etykiet oraz słodki poczęstunek. Chętnie udzielaliśmy porad i szczegółowych informacji na temat oferty oraz portfolio naszej agencji.

ilustracjastrzałka

Packaging Innovations to również liczne prezentacje i konferencje towarzyszące targom. W tym roku Agencja Brandingowa Tango dała się poznać jako prelegent. Pierwszego dnia zaprezentowaliśmy Case Study – „Nakręca nas proces twórczy – studium przypadku Vege burgera”, dotyczące najnowszego projektu dla Bona-Agra. Pokazaliśmy w nim jak kompleksowo, krok po kroku, wyglądała praca naszego zespołu projektowego przy powstaniu namingu, logotypu, opakowań, sesji produktowej oraz tworzeniu strony internetowej nowej linii wegańskich burgerów Vege Table. Omówiliśmy dokładnie proces produkcji od pomysłu, przez wybór najlepszego materiału na opakowanie i elementy POS, dobór technologii druku, po promocję marki w internecie.

ilustracjastrzałka

Jako stali bywalcy Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations jesteśmy dumni, że możemy być częścią tak ważnego dla branży wydarzenia. Szykujemy pomysły na kolejną edycję targów. Do zobaczenia w przyszłym roku!

Źródło: Tango Agencja Brandingowa

www.tango-reklama.com.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Wiking Graf z technologią Crystal
W czerwcu tego roku do parku maszynowego drukarni Wiking Graf dołączyła naświetlarka CDI Spark 4835 wraz z kopioramą XPS Crystal! To jedna z pierwszych instalacji linii Crystal w Polsce. Naświetlarka Esko Spark jest natomiast już trzecim urządzeniem tego typu w łódzkiej drukarni, które wymieniano co kilka lat na większe i nowsze modele wraz ze wzrostem wymagań...
Janmar Centrum zdobywcą złota w konkursie EFIA Print Awards 2019
Janmar Centrum z Trzcinicy – przedsiębiorstwo będące producentem funkcjonalnych i innowacyjnych opakowań z tektury falistej, zdobył złoto (Gold Award) w kategorii „Corrugated International” w międzynarodowym konkursie EFIA Print Awards 2019, zorganizowanym w Anglii.
Antalis i Mondi zawarli ogólnoeuropejską umowę dystrybucyjną dotyczącą asortymentu papierów graficznych Mondi NAUTILUS dla profesjonalnych dostawców usług poligraficznych.
Katalog „123... polskie plakaty, które warto znać” na papierze Antalis
W czerwcu br. Warszawa gościła European Design Festival. Interesującym elementem imprezy była zorganizowana przez Stowarzyszenie Twórców Grafiki Użytkowej (STGU) w Wilanowie wystawa plakatów, otwierająca wydarzenie. Towarzyszyła jej publikacja – katalog plakatów – wydrukowana na papierze sprzedawanym przez Antalis.
Oki Europe: nowy pakiet oprogramowania Sendys Explorer
OKI Europe Ltd ogłosiła uruchomienie nowego pakietu oprogramowania SENDYS Explorer. Kompletne oprogramowanie, dostępne wyłącznie dla OKI, pozwala użytkownikom z dowolnej branży i organizacji na pełniejsze wykorzystanie możliwości drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych OKI. Od firm po handel detaliczny, organizacje opieki zdrowotnej i inne przedsiębiorstwa – wszyscy użytkownicy...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764