logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Paged Meble nowym klientem wrocławskiej agencji Sfera Group

  PR 21.02.2020, przeczytano 287 razy

W lutym do grona klientów Sfery Group dołączył jeden z wiodących producentów mebli w Europie – firma Paged Meble. Działania komunikacyjne, prowadzone na rzecz firmy, obejmują dwa, strategicznie ważne obszary: rynek kontraktowy oraz rynek mieszkaniowy.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/paged-meble-nowym-klientem-wroclawskiej-agencji-sfera-group,385795,artykul.html

Paged Meble to marka, której historia rozpoczęła się blisko 140 lat temu. Przez ten czas firma zdobyła pozycję jednego z wiodących producentów mebli w Europie. Co więcej, Paged Meble pozostaje również w gronie nielicznych producentów mebli giętych na świecie.

Ze względu na to, że Paged Meble tworzy kolekcje mebli zarówno do domów, jak i szeroko pojętych przestrzeni publicznych, zadaniem specjalistów ze Sfery Group będzie wielokanałowe dotarcie do klientów detalicznych oraz klientów kontraktowych. Agencja odpowiada również za prowadzenie działań z zakresu content marketingu, obsługę medialną wydarzeń targowych oraz doradztwo w zakresie tworzenia mediaplanów.

Po stronie Sfery Group działania na rzecz klienta prowadzi Mateusz Haniszewski – Senior PR & Influencer Marketing Specialist.

Źródło: Sfera Group Sp. z o.o Sp. k.

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Najnowsza kampania Ikea
Pełne dobrej energii, miliona pomysłów na siebie, wszystkich małych pasji i wielkich radości. Takie właśnie są nasze mieszkania i domy. W najnowszej kampanii IKEA zachęca do pozostania w domu dzieląc się pomysłami, by stało się to trochę łatwiejsze. Nasz dom kochamy zawsze - #niechzyjedom.
Dawid Kaźmierczak w 180heartbeats + Jung v Matt
Dawid Kaźmierczak stanął na czele nowo utworzonego działu social media & PR i będzie odpowiedzialny za zarządzanie zespołem oraz rozwój biznesu 180heartbeats + JUNG v MATT w tym obszarze. Będzie raportował bezpośrednio do zarządu.
Palit prezentuje kartę GTX 1650 z pamięciami GDDR6
Palit Microsystems Ltd, producent kart graficznych prezentuje nowe karty wykorzystujące architekturę NVIDIA Turing i wyposażone w pamięci GDDR6, która uzupełniają linię kart z układem 1650 składającą się obecnie z modeli GeForce GTX 1650 GP OC, GP, KalmX, oraz StormX OC i StormX.
Zarząd Związku Firm PR, uwzględniając głos Walnego Zgromadzenia Członków z dnia 27.02.2020, podjął decyzję o przystąpieniu do Związku Stowarzyszeń Rada Reklamy. Decyzja wynika z przyjętej polityki spójności ZFPR, która zakłada promowanie profesjonalnych standardów public relations we wszystkich środowiskach związanych z branżą PR. To trzeci, po przyjęciu we wrześniu...
Spółka Unitop dołączyła do grona klientów 38 Content Communication. Agencja odpowiada za kompleksową obsługę komunikacyjną firmy, w tym komunikację korporacyjną, działania z zakresu media relations oraz komunikację produktową, m.in. dla nowych marek firmy – Amki TO GO oraz Amki Superfoods. Współpracę nawiązano w drodze rekomendacji.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764