logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Palit prezentuje kartę GTX 1650 z pamięciami GDDR6

  PR 08.04.2020, przeczytano 166 razy
ilustracjastrzałka

Palit Microsystems Ltd, producent kart graficznych prezentuje nowe karty wykorzystujące architekturę NVIDIA Turing i wyposażone w pamięci GDDR6, która uzupełniają linię kart z układem 1650 składającą się obecnie z modeli GeForce GTX 1650 GP OC, GP, KalmX, oraz StormX OC i StormX.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/palit-prezentuje-karte-gtx-1650-z-pamieciami-gddr6,386504,artykul.html

Palit prezentuje nową karty oparte na architekturze Turing - Geforce GTX 1650 Gamingpro GDDR6 series

Najnowsze karty Palit GeForce GTX 1650 GamingPro wyposażone są w 4 GB pamięci GDDR6 12 Gb/s ze 128-bitową szyną pamięci. Wykorzystują znaną z doskonałej wydajności i wielokrotnie nagradzaną architekturę NVIDIA Turing . Karty z serii Palit GeForce GTX 1650 GP wymagają zasilania za pomocą 6-pinowgo gniazda. Umożliwia to zwiększenie wydajności w grach średnio o 10% w stosunku do modeli z pamięcią GDDR5.

Nowa system chłodzenia serii GeForce GTX 1650 GP GDDR6 działa w trybie półpasywnym, wentylator zaczynia się obracać dopiero, gdy temperatura GPU przekracza 60. Wcześniej karta jest idealnie cicha (technologia 0dB). Umożliwia to komfortowe korzystanie z aplikacji multimedialnych i pracy biurowej, lub prostych gier. Seria Palit GeForce GTX 1650 GamingPro GDDR6 została również zaprojektowana dla mini-ITX, niewielkie karty idealnie pasuje do małych obudów.

Źródło: Palit Microsystems Ltd.

www.palit.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Ploterowe Dni Otwarte Atrium w Warszawie już 27 maja
W maju i czerwcu Atrium Centrum Ploterowe oraz IKONOS zapraszają na Dni Otwarte, organizowane we wszystkich polskich oddziałach firmy. Uczestnicy, będą mogli zobaczyć m.in. kilka najciekawszych urządzeń do druku wielkoformatowego firmy Mutoh.
Bezpłatne szkolenie online: Projektowanie w NX do druku 3D z żywic fotopolimerowych
CadXpert oraz GM System zapraszają na ostatnie szkolenie online z cyklu "Projektowanie w NX do druku 3D". Webinarium odbędzie się 27 maja o godz. 11 i będzie poświęcone zagadnieniom modelowania do druku z żywic fotopolimerowych.
Sieć sklepów ALDI wraz z agencją Scholz&Friends Warszawa uruchomiła ogólnopolską akcję „Doceniam, dziękuję!”, której celem jest wsparcie lekarzy, pielęgniarek, ratowników medycznych, pracowników sklepów, listonoszy, kurierów i wszystkich tych, którzy stoją na pierwszej linii walki z koronawirusem.
OSM Piątnica rozstrzygnęła przetarg na digitalową obsługę mediową swoich produktów. Do długoterminowej współpracy wybrano agencję mediową Starcom, która od maja odpowiadać będzie za działania digital dla wszystkich kategorii produktowych OSM Piątnica.
Branża targowa chce ruszyć w połowie sierpnia
Już w lutym zaczęto odwoływać imprezy targowe w całej Europie. Od dwóch miesięcy branża stoi. Związane z nią firmy mają praktycznie takie same szanse uzyskania pomocy jak przedstawiciele innych działów gospodarki, mniej dotkniętych skutkami pandemii lub mających możliwość przynajmniej częściowej aktywności poprzez pracę zdalną. – Chcielibyśmy prosić...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764