logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Palit prezentuje karty RTX 3070 Jetstream

  PR 28.10.2020, przeczytano 333 razy
ilustracjastrzałka

Palit Microsystems Ltd, największy partner firmy NVIDIA, zaprezentował karty z serii GeForce RTX 3070 JetStream oparte na architekturze NVIDIA Ampere.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/palit-prezentuje-karty-rtx-3070-jetstream,388981,artykul.html

Nowe procesory graficzne NVIDIA GeForce RTX z serii 30 wyposażone są w nowe rdzenie RT, rdzenie Tensor i układy do strumieniowego przesyłania danych. Zapewniają oszałamiające efekty wizualne, niesamowicie wysoką liczbę klatek na sekundę i akcelerację SI w grach i kreatywnych aplikacjach. Oparte na architekturze NVIDIA Ampere, która zapewnia wzrost wydajności do 1,9 x na wat w porównaniu z poprzednią generacją reprezentują największy skok pomiędzy kolejnymi generacjami GPU w historii firmy NVIDIA.

Seria Palit RTX 3070 JetStream oferująca olbrzymi potencjał overclockerski i wydajny system chłodzenia została zaprojektowana specjalnie dla fanów podkręcania, którzy pasjonują się zwiększaniem ustawień zegara podczas gry.

Konstrukcja wentylatora w najnowszych wersjach kart JetStream została ulepszona. TurboFan 3.0 optymalizuje przepływ powietrza i oferuje zwiększoną trwałość. Dwa łożyska kulkowe redukują wibracje i hałas. Usprawnienia te skutkują podniesieniem termicznej wydajności kart z serii JetStream.  

Karta Palit RTX 3070 JetStream ma zupełnie nowy wygląd, charakteryzuje się minimalistycznym i estetycznym designem. Nowa funkcja - ARGB SYNC umożliwia zsynchronizowanie podświetlenia GPU z innymi podzespołami obsługującymi standard ARGB. Czarna obudowa połączona z subtelnym podświetleniem ARGB JetStream symbolizuje odzwierciedla nieposkromioną energię charakteryzująca graczy. Sztywna konstrukcja karty pasuje do większości obudów.

Karty z serii Palit GeForce RTX 3080 JetStream pojawią się w sprzedaży niedługo po premierze RTX 3070.

  • Seria Palit GeForce RTX 30 JetStream
  • GeForce RTX 3070 JetStream OC: 8GB GDDR6
  • GeForce RTX 3070 JetStream: 8GB GDDR6
  • GeForce RTX 3080 JetStream OC: 10GB GDDR6X
  • GeForce RTX 3080 JetStream: 10GB GDDR6X

Źródło: Palit Microsystems Ltd.

www.palit.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Vileda prowadzi kampanię reklamową mopa obrotowego Turbo
Czy przedświąteczne porządki muszą być męczące i zabierać tak dużo czasu? Nie, kiedy Twoim pomocnikiem jest mop obrotowy Vileda TURBO, który sprawia, że mycie podłóg odbywa się bez użycia siły. Produkt od lat cieszy się niesłabnącą popularnością wśród użytkowników, a jego działanie można zobaczyć w najnowszym spocie marki Vileda. Reklama...
Marka Jennifer Lopez w grudniu z influencerkami
​W listopadzie rozpoczęła się kampania promująca bestsellerowy zapach marki Jennifer Lopez Promise z portfolio produktów firmy Sirowa Poland. Media w kampanii zakupiła agencja mediowa Havas Media.
Do grona klientów AHAVA PR dołączyła firma Polemika. To polska marka kosmetyczna.
Beata Kozidrak mierzy decybele dziecięcej radości w świątecznym klipie firmy Mattel
W mediach społecznościowych ma swoją premierę świąteczny klip firmy Mattel. Występuje w nim gwiazda sceny muzycznej  – Beata Kozidrak, która obserwuje reakcje dzieci na wyczekiwane prezenty. Okazuje się, że dziecięca radość z wymarzonej zabawki to prawdziwy rekord decybeli, niewiele odbiegający mocą od występu samej Beaty.
Goodyear razem z Kubą Przygońskim stworzył serię wideo o motorsporcie
Sezon wyścigowy powoli dobiega końca. Jednak dla zespołów nie oznacza to wcale przerwy. W motorsporcie zaczyna się obecnie najważniejszy etap – czas przygotowań do kolejnych miesięcy zmagań. Przebudowa, a nawet składanie auta od początku, badania nad nowymi mieszankami ogumienia, treningi kierowców, to tylko niektóre elementy tej niezwykle skomplikowanej...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764