logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Palit przedstawia serię kart z potrójnym wentylatorem

  PR 16.01.2020, przeczytano 257 razy
ilustracjastrzałka

Palit Microsystems Ltd, producent kart graficznych, prezentuje nową serię opartą na architekturze NVIDIA Turing GeForce RTX SUPER. Pierwsi przedstawiciele tej serii to GeForce RTX 2080 SUPER, RTX 2070 SUPER GamingPro. Nowe karty wyposażone są w potrójny wentylator działający w trybie półpasywnym.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/palit-przedstawia-serie-kart-z-potrojnym-wentylatorem,385344,artykul.html

Palit GeForce RTX SUPER zapewnia najlepsze doznania podczas gry. Nowe karty z serii GeForce RTX SUPER zapewniają wszystko, czego potrzebujesz, aby panować nad swoją grą. Wykorzystują architekturę Turing i taktowane są wyższymi niż modele referencyjne zegarami. Zapewnia to do 25% wyższą wydajność niż w przypadku oryginalnej serii RTX 20 i aż 6-krotnie większą wydajność niż w przypadku procesorów graficznych z serii 10 poprzedniej generacji.

Nowa konstrukcja układu chłodzenia GeForce RTX 2080 SUPER i GeForce RTX 2070 SUPER sprawia, że tradycje serii GameRock i JetStream dotyczące wydajności i kultury pracy są kontynuowane. Modele Palit GeForce RTX 2080 SUPER i GeForce RTX 2070 SUPER GamingPro dysponują układem z potrójnym wentylatorem zapewniającym optymalną temperaturę pracy i wysoką wydajność w grach.

Cechy wyróżniające karty Palit GeForce RTX 2080 SUPER & GeForce RTX 2070 SUPER GP:

Podświetlenie RGB

Kolorowe podświetlenie z diod RGB LED zmienia swoją barwę w zależności od temperatury układu. Dzięki temu wystarczy rzut oka na kartę, aby dowiedzieć się w jakich warunkach pracuje. Dzięki zastosowaniu diod RGB użytkownicy mogą ustawić dowolny spośród 16,8 milionów kolorów, aby dopasować wygląd karty do własnego stylu i preferencji.

Technologia 0 dB

Rozwiązanie, które umożliwia zachowanie ciszy podczas korzystania z aplikacji multimedialnych i niewielkiego obciążenia pracą karty graficznej. Wentylatory zaczynają kręcić się tylko podczas pracy przy większym obciążeniu, takim jak na przykład gry, gdy temperatura GPU przekracza 60 ° C.

DrMOS

DrMOS, początkowo dostępny tylko dla wysokiej klasy procesorów serwerowych, jest teraz dostępny ze wszystkimi swoimi zaletami w kolejnej generacji kart graficznych Palita. DrMOS oferuje obwody wysokoprądowe, niskie zakłócenia i efektywną redukcję wytwarzania ciepła.

Palit prezentuje 4 modele z serii Gaming Pro wykorzystujące układy GeForce RTX SUPER

Seria Palit GeForce RTX 2080 SUPER GamingPro

  • GeForce RTX 2080 SUPER GP OC
  • GeForce RTX 2080 SUPER GP

Seria Palit GeForce RTX 2070 SUPER GamingPro

  • GeForce RTX 2070 SUPER GP Premium
  • GeForce RTX 2070 SUPER GP OC

Źródło: Palit Microsystems Ltd.

www.palit.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Succes Story by Via Color Pegasus: Rembar inwestuje w Axis 6090
REMBAR to polska firma, która powstała z doświadczenia i pasji jej właścicieli. Jedną z gałęzi jej działalności jest produkcja dekoracji na specjalne okazje, a celem, który właściciele chcieli zrealizować – rozwój tego segmentu i rozbudowanie marki. Szansę na realizację tych planów znaleźli na targach branżowych w postaci drukarki UV Pegasus.
Bloomnet pomaga rozwijać niemiecką markę Expertlead
Agencja interaktywna Bloomnet rozszerza współpracę z platformą zajmującą się rekrutowaniem i oferowaniem dla firm freelancerów technologicznych.
Grześki latem nie pływają w czekoladzie
W okresie wakacyjnym marka Grześki wzmacnia komunikację oferty wafli bez polewy, jako idealnej przekąski w upalne dni. W czerwcu w zasięgowych mediach realizowana będzie kampania reklamowa pod hasłem „Grześki latem nie pływają w czekoladzie”. Działania potrwają przez cały miesiąc m.in. w telewizji, internecie i w punktach sprzedaży.
Idea Productions Poland z kolejnym projektem online
Od koncepcji, przez produkcję, po realizację – agencja eventowa Idea Productions Poland zakończyła właśnie prace nad cyklem spotkań online dla klienta z branży farmaceutycznej.
Kampania „Polskie – kupuję to!”
Kampania społeczna PGE Polskiej Grupy Energetycznej „Polskie – kupuję to!” zachęca Polaków do kupowania krajowych produktów i usług. Akcję zainicjowali pracownicy PGE, a Grupa zdecydowała się ją wesprzeć i nadać jej ogólnopolski wymiar.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764