logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Pan Pielęgniarka i Aszdziennik w Radiu Złote Przeboje

  PR 13.09.2019, przeczytano 302 razy
ilustracjastrzałka

Od weekendu - 7-8 września br. na antenie Radia Złote Przeboje pojawiają się historie Mateusza Sieradzana, znanego jako Pan Pielęgniarka oraz komentarze Marty Nowak z serwisu satyrycznego ASZdziennik. Obu formatów można słuchać w weekendowej audycji "Mamy czas w Radiu Złote Przeboje" nadawanej w godz. 14:00 - 19:00.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/pan-pielegniarka-i-aszdziennik-w-radiu-zlote-przeboje,383962,artykul.html

We wrześniu br. Radio Złote Przeboje rozpoczęło współpracę z serwisem ASZdziennik i Mateuszem Sieradzanem, ratownikiem medycznym z warszawskiego SOR-u, znanym z Facebooka jako Pan Pielęgniarka.
Dzięki temu w audycji weekendowej, "Mamy czas w Radiu Złote Przeboje" Pan Pielęgniarka będzie dzielić ze słuchaczami historiami ze swoich dyżurów, a Marta Nowak z ASZdziennika skomentuje najbardziej absurdalne wydarzenia z mijającego tygodnia.

Audycja "Mamy czas w Radiu Złote Przeboje" jest na antenie w soboty i niedziele od 14:00 do 19:00. Program prowadzi Maciej Jednoralski

Nowości w weekendowej ramówce Radia Złote Przeboje wspiera promocja na antenie stacji, na zloteprzeboje.pl oraz na profilu stacji na Facebooku.

Źródło: Agora S.A.

www.agora.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

24 stycznia wypada Światowy Dzień Środków Masowego Przekazu. Zawody związane z mediami, takie jak redaktor czy dziennikarz to wyjątkowe profesje. Obowiązuje ich szczególny kodeks etyczny, mają też duży wpływ na kształtowanie opinii publicznej na istotne społecznie tematy. Co ciekawe, jak wynika z badań CBOS-u z 2019 roku, dziennikarze mogą cieszyć się 55 proc. poważaniem...
Tiktok w 2019 roku pokonał Facebooka i Massengera
Popularna wśród nastolatków aplikacja TikTok w 2019 roku została zainstalowana ponad 700 mln razy. Pod tym względem platforma wyprzedziła Massengera i Facebooka.
Apel kardio-torakochirurgów w sprawie dyskredytacji Tomasza Grodzkiego w mediach publicznych
Z wielkim niepokojem obserwujemy akcję dyskredytacji prof. Tomasza Grodzkiego, marszałka Senatu RP, prowadzoną przez publiczne środki masowego przekazu.
Promocyjna oferta Amazon Prime Video i Play
PLAY, operator sieci komórkowej, rozwija ofertę serwisów wideo, z których wygodnie mogą korzystać jego klienci. Nowym partnerem sieci jest Amazon Prime Video.
2020 rokiem Zbigniewa Wodeckiego w Kino Polska Muzyka
Kino Polska Muzyka ogłosiła 2020 rokiem Zbigniewa Wodeckiego. Największe przeboje Zbigniewa Wodeckiego, premierowe na antenie stacji utwory artysty, wreszcie wyjątkowy koncert 1976. A Space Odyssey – to tylko niektóre z atrakcji kanału planowanych na 2020 rok. Patronem wydarzenia jest Fundacja im. Zbigniewa Wodeckiego.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764