logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Panasonic 16.000 ANSI lumenów – najmocniejszy projektor 3LCD

  PR 24.01.2012, przeczytano 817 razy
ilustracjastrzałka

Projektor Panasonic PT-EX16KE zostanie doceniony przez każdego profesjonalistę. Nie ma sobie równych. W niezwykle efektywny sposób łączy bardzo wysokie parametry projekcji z wieloma przydatnymi funkcjami.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/panasonic-16.000-ansi-lumenow--najmocniejszy-projektor-3lcd,14438,artykul.html

Ten czterolampowy projektor instalacyjny z wymiennymi obiektywami wyświetla obraz w rozdzielczości XGA (1.024 x 768) z jasnością aż 16.000 ANSI lumenów i kontrastem 2.500:1. Sprawdzi się w dużych salach, w których pełne zaciemnienie nie jest możliwe – a jasny i wyraźny obraz jest bardzo pożądany.

Panasonic PT-EX16KE jest dostępny w cenie 78 999 PLN (z VAT) Gwarancja wynosi 3 lata na projektor, 3 lata (lub 3.000 godzin – cokolwiek nastąpi pierwsze) na lampę projekcyjną.

Zaawansowane ustawienia i szeroki wachlarz funkcji obrazu to duże atuty instalacyjnej maszyny.

W tej kategorii ciężko dorównać PT-EX16KE. Pozwala on „bezszwowo” łączyć obraz z dwóch projektorów np. w projekcji panoramicznej (Edge Blending). Za dopasowany poziom nasycenia kolorów przy tym połączeniu odpowiada Color Matching. Wierne i żywe odwzorowanie barw zapewnia funkcja Pure Color Control – możliwość sterowania wyłącznie żółtą barwą obrazu. Korekcja efektu trapezowego (Keystone Correction) wynosi +/- 40 stopni zarówno w pionie jak i poziomie.

Łatwość instalacji gwarantuje funkcja Lens Shift (elektryczne przesunięcie obiektywu niwelujące efekt trapezu o +/-39% w pionie, +/-10% w poziomie), aż 8 opcjonalnych obiektywów oraz duża liczba złącz – m.in. HDMI,DVI-D, BNC, VGA, które można dodatkowo rozbudować (projektor posiada dwa wolne sloty). Panasonic PT-EX16KE może być zainstalowany pod dowolnym kątem w osi poziomej poprzecznej (tzw. instalacja 360˚). Możemy uzyskać obraz na podłodze lub suficie – w zależności od potrzeb.

Warto podkreślić możliwość zdalnego zarządzania pracą projektora i monitorowania jego pracy (przez złącze RJ45) – jest to szczególnie wygodne, gdy maszyna wisi wysoko pod sufitem i dostęp do niej jest ograniczony.

Dzięki mechanicznej przesłonie – możemy bez trudu uzyskać natychmiastowe całkowite zaciemnienie ekranu. Projektor nie wyświetla wówczas koloru czarnego tylko całkowicie odcina światło z obrazem. Bardzo ważną funkcją jest Direct Power Off – odpowiada ona za podtrzymanie chłodzenia lamp po nagłym odcięciu zasilania zabezpieczając je przed uszkodzeniem.

Projektor wyposażono w filtr powietrza o wydłużonej żywotności, osłonę paneli LCD oraz możliwość zastosowania filtru chroniącego przed dymem.

W projektorze Panasonic PT-EX16KE można stosować wszystkie obiektywy Sanyo (model PLC-XF47)

Żywotność paneli LCD wynosi do 10.000 godzin.

Źródło: ViDiS

www.vidis.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

ASICS wspiera sportowców w walce z hejtem
ASICS potwierdza swoje zaangażowanie we wspieranie zdrowia psychicznego sportowców poprzez nową inicjatywę, mającą na celu ochronę przed nękaniem i cyberprzemocą. W związku z badaniami przeprowadzonymi na Uniwersytecie Loughborough w Londynie, wykazującymi wzrost liczby sportowców doświadczających hejtu w Internecie, marka oferuje swoim ambasadorom dostęp do usług...
Empik wita w klubie – nowa platforma komunikacji
5 lipca Empik startuje z nową platformą marki i kampanią wizerunkową obejmującą szerokozasięgowe działania TV, radio, digital, media społecznościowe, OOH i direct marketing. Idea kreatywna „Witaj w klubie” jest silnie związana z tożsamością marki i bogatym dziedzictwem Empiku, który zaczynał swoją historię ponad 75 lat temu właśnie jako klub. A teraz – dzięki...
Obiektyw Voigtlander APO Lanthar I 50 mm f/3,5 do Leica M
Niezmiernie miło jest nam poinformować o kolejnym obiektywie marki Voigtlander przeznaczonym do aparatów dalmierzowych Leica M.
Heytex Ecotex Frontlit w ofercie Antalis
Baner, który nie zawiera PVC? Materiał, który jest ultralekki, ale superwytrzymały? Wakacje już się zaczęły, ale nasi Zieloni Bohaterowie nie zwalniają tempa. Powitajcie jedną z naszych nowości – Heytex Ecotex Frontlit.
Pils odświeża identyfikację i komunikację
„Nasz PrzePils na piwo” to hasło kampanii reklamowej Lecha Pils promującej nowe opakowania piwa, prosto z Wielkopolski. Marka wprowadza na rynek butelki i puszki w nowej szacie graficznej, podkreślając lokalność Pilsa.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764