logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Panasonic przedstawia najmniejszy, najlżejszy i najcichszy na świecie projektor LCD

  PR 24.03.2022, przeczytano 468 razy
ilustracjastrzałka

Firma Panasonic wprowadza na rynek najmniejszy, najlżejszy i najcichszy na świecie projektor LCD o jasności 20 000 lumenów[1]. Nowy model PT-MZ20K stanowi świetne rozwiązanie na spotkania korporacyjne, do sal wykładowych i przestrzeni hybrydowych. Wyróżnia się doskonałym stosunkiem ceny do wydajności oraz imponującą jakością obrazu w jasno oświetlonych pomieszczeniach i w przypadku zdalnej transmisji z wykorzystaniem kamer IP.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/panasonic-przedstawia-najmniejszy%2C-najlzejszy-i-najcichszy-na-swiecie-projektor-lcd,395232,artykul.html

Dzięki lekkiej konstrukcji ważącej zaledwie 22,3 kg i cichej pracy (36 dB) projektor bez trudu wtapia się w otoczenie, a dostępne wyłącznie od Panasonic technologie oszczędzające czas i redukujące koszty upraszczają jego instalację. Model PT-MZ20K to świetny wybór dla klientów ceniących sobie wartościowe rozwiązania.

Panasonic zadbał o idealną równowagę między dużą jasnością a żywymi kolorami, wyposażając model PT-MZ20K w precyzyjny mechanizm optyczny z 1-calowymi panelami LCD. W projektorze zastosowano także technologię Pure White Generator, która wykorzystuje dodatkowe światło, aby zwiększyć precyzję odwzorowania kolorów, dzięki czemu obraz jest bardziej żywy i wciągający. W połączeniu z technologią kontrastu dynamicznego, która analizuje obraz wideo i dostosowuje moc światła w celu uzyskania optymalnego kontrastu, obraz jest dobrze widoczny nawet z tyłu pomieszczenia, a także dla widzów zdalnych.

Z myślą o łatwej instalacji i integracji projektor obsługuje dwa sygnały wejściowe 4K i wejścia HDMI zgodne ze standardem CEC, które umożliwiają włączanie i wyłączanie urządzenia źródłowego lub systemu prezentacji bezprzewodowych PressIT od Panasonic.

Funkcja NFC obsługująca konfigurację IP bez zasilania, aplikacja Smart Projector Control z funkcją ustawiania automatycznej ostrości z poziomu aparatu w smartfonie, wstępnie aktywowane zestawy aktualizacji do oprogramowania Geometry Manager Pro oraz ekran informacyjny pozwalający wyświetlać status w trybie czuwania zapewniają dodatkową oszczędność czasu.

Model PT-MZ20K jest zgodny z wieloma opcjonalnymi obiektywami firmy Panasonic, np. z ultrakrótkoogniskowym obiektywem ET-EMU100 z zerowym przesunięciem, dzięki czemu może być używany także jako urządzenie digital signage, w muzeach lub obiektach rozrywkowych.

Użytkownicy mogą liczyć na intuicyjną i prostą obsługę dzięki niezawodności i wydajności, jakie zapewniają silnik wyposażony w kilka napędów laserowych oraz unikalne systemy chłodzenia firmy Panasonic: szczelny system chłodzenia cieczą i koło fosforowe. Wymienny filtr powietrza i laserowe źródło światła umożliwiają działanie przez 20 000 godzin bez potrzeby obsługi technicznej. Zabezpieczające przed awarią zespoły obwodów elektrycznych zapobiegają utracie jasności spowodowanej awarią diod, a zapasowy sygnał wejściowy chroni przed zniknięciem obrazu w razie usterki, zapewniając poczucie bezpieczeństwa w newralgicznych sytuacjach.

Model PT-MZ20K będzie dostępny w ofercie w grudniu 2022 roku. Więcej informacji można znaleźć na stronie Panasonic Business.

Oprócz modelu PT-MZ20K firma Panasonic zapowiedziała także wprowadzenie na rynek najmniejszego i najlżejszego na świecie projektora 4K z 3-chipowym procesorem DLP o jasności 20 000 lumenów, który będzie dostępny od września 2022 roku.

Urządzenia z serii PT-RQ25K są o 40% mniejsze i o 35% lżejsze od poprzednich modeli, dzięki czemu stanowią świetne rozwiązanie wszędzie tam, gdzie konieczna jest płynna integracja (np. w przypadku stałych instalacji stanowiących element tematycznych lub lokalnych atrakcji rozrywkowych) oraz łatwa konfiguracja i możliwości sprawnego przenoszenia (np. w punktach wynajmu lub w zastosowaniach scenicznych).

Źródło: Panasonic

www.panasonic.com

Dodatkowe informacje:

[1] Klasa jasności 20 000 lm lub wyższa (listopad 2021).

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Magnum inspiruje przyjemnością
Magnum i Żabka otwierają Polaków na doznawanie przyjemności, szukając optymistycznej strony naszej codzienności i zmieniając polskie przysłowia na pozytywnie brzmiące - bo przyjemność pomaga spojrzeć na świat w pozytywnym świetle.
Bycie sobą w kampanii dentsu z okazji Pride Month
Z okazji Pride Month, dentsu Polska wraz z Klientami i Partnerami startuje z kampanią "dentsu & friends”. Zabierając wspólny głos pod hasłem „Bycie sobą nigdy nie będzie przereklamowane”. Inicjatywa ma na celu promowanie różnorodności i wsparcie społeczności LGBTQIA+ w wymiarze sojuszniczym. Partnerami kampanii są Mastercard, Gazeta Wyborcza,...
Obiektyw Voigtlander Nokton 75 mm f/1,5 do Canon RF
Voigtlander Nokton 75 mm f/1,5 to wysokiej klasy manualny obiektyw, którego domeną jest fotografia portretowa i reportażowa. Wysoką jakość oraz niepowtarzalny charakter obrazowania docenią wszyscy fotografowie i filmowcy poszukujący jasnego, krótkiego teleobiektywu, który poza kompletem soczewek zaoferuje im także swoją duszę. Obiektyw zoptymalizowany do...
Marka Oxford rusza z akcją „Ambasadorzy Oxford” w ramach której zaprosi 200 mikroinfluencerów do prezentacji swoich nowych produktów szkolnych. Projekt przygotowała agencja On Board Think Kong.
Niantic Studio stawia na rzeczywistość rozszerzoną
Podczas targów Augmented World Expo firma Niantic zaprezentował nową, bezpłatną internetową platformę wizualną, Niantic Studio, która umożliwia programistom, twórcom i markom szybkie tworzenie w pełni immersyjnych doświadczeń XR, wykorzystując wszechobecny dostęp do sieci na praktycznie każdym urządzeniu. Firma Niantic udostępniła...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764