WIADOMOŚCI

Panasonic: spektakularny pokaz holograficzny na ISE 2018

redakcja  PR 11.01.2018, przeczytano 301 razy
ilustracja

Pokazy wizualne Panasonic stały się w ostatnich latach nieodłączną częścią targów ISE. Na najbliższą edycję firma również szykuje widowisko, które wykorzystywać będzie projekcję laserową, mapping 3D, technologię śledzenia ruchu oraz udział artystów.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/panasonic:-spektakularny-pokaz-holograficzny-na-ise-2018,35091,artykul.html

Panasonic prezentował w ubiegłych latach między innymi mapping 3D wyświetlony na sportowym samochodzie, pokaz zrobotyzowanych ekranów 4K oraz ruchomą projekcję wyświetlaną na ogromnych latających balonach. W tym roku firma planuje zademonstrować kombinację sztuk wizualnych, technologii laserowej i mappingu 3D, które razem mają zatrzeć granicę między tym, co dzieję się na żywo a co jest wyświetlane z projektorów.

- Dzięki mappingowi 3D możemy w magiczny sposób wykorzystać otoczenie do wyświetlenia projekcji, co trudno jest osiągnąć za pomocą innych technik wizualnych – mówi Thomas Vertommen, Panasonic European Product Marketing Manager. – Korzystając z technologii laserowej, możemy zaangażować ludzi i ożywić otaczające nas obiekty, by stworzyć niesamowite widowisko.

ilustracjastrzałka

Za przygotowanie projekcji odpowiada firma Painting with Light. Aby mogła ona zostać zrealizowana Panasonic połączył siły z Novaline – firmą dostarczającą niewidzialne tkaniny, które posłużą jako ekrany do wyświetlenia projekcji. W połączeniu ze światłem lasera z projektorów Panasonic 3-chip DLP umożliwią one kreację wyjątkowo przejrzystych i realistycznych obrazów.

Przy produkcji pokazu Panasonic po raz kolejny będzie współpracował z firmami Blacktrax oraz Disguise (dawniej d3 Technologies), które dostarczą system śledzenia ruchu umożliwiający odtworzenie prezentacji na poruszających się obiektach, a także technologię serwerową do obsługi prezentacji na żywo.

Pokaz Panasonic będzie można obejrzeć podczas najbliższych targów ISE (6-9 lutego 2018 r.) przy stoisku firmy – H20 w hali 1.

Raporty Signs.pl
    logo ISElogo digital signage
WIĘCEJ

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

R E K L A M A

Komentarze

 
wtorek 23.01.2018, 113 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone