logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Panelu Ekonomistów rp.pl: przed wyborami ocenią pomysły gospodarcze

  PR 12.09.2023, przeczytano 310 razy

Wydawany przez „Rzeczpospolitą” serwis klubekspertów.rp.pl od 4 września dostępny jest w nowej odsłonie. Jego celem jest pokazanie pełnego spektrum opinii na tematy ważne dla rozwoju polskiej gospodarki. Do projektu „Rzeczpospolita” zaprosiła ponad 70 wybitnych polskich ekonomistów.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/panelu-ekonomistow-rp.pl%3A-przed-wyborami-ocenia-pomysly-gospodarcze,401350,artykul.html

Serwis klubekspertow.rp.pl prezentuje pełne spektrum poglądów na kluczowe dla rozwoju polskiej gospodarki tematy. Do udziału w tym projekcie „Rzeczpospolita” zaprosiła ponad 70 wybitnych ekonomistów z różnych pokoleń i ośrodków akademickich (także z prestiżowych uczelni zagranicznych) i o różnorodnych zainteresowaniach badawczych. To zarówno naukowcy z dużym doświadczeniem i niekwestionowanym dorobkiem, którzy od lat uczestniczą w kształtowaniu polskiej polityki ekonomicznej, jak i wyróżniający się młodzi ekonomiści, których „Rzeczpospolita” chce promować i włączać do debaty publicznej.

Uczestników panelu eksperckiego „Rzeczpospolita” cyklicznie prosi o opinie i komentarze dotyczące aktualnych zagadnień z zakresu szeroko rozumianej polityki gospodarczej. Takie badania opinii cenionych ekonomistów pozwalają na recenzowanie wszelkich pomysłów, które pojawiają się w debacie publicznej, oraz wysuwanie nowych. Tworząc takie forum wymiany idei, „Rzeczpospolita” pokazuje, że jest medium bezstronnym, zainteresowanym wielostronnym spojrzeniem na proponowane w Polsce zmiany gospodarcze i społeczne, prezentującym wszystkie odcienie współczesnej ekonomii.    

W nowej odsłonie serwis nie tylko omawia wyniki badań opinii ekonomistów, ale dodatkowo prezentuje wizytówki współpracujących z serwisem naukowców. Użytkownicy mogą poznać współpracujących z „Rzeczpospolitą” ekspertów, dowiedzieć się, gdzie pracują i jakie prowadzą badania. Jest to okazja do zapoznania się z ich poglądami na tematy gospodarcze oraz komentarzami dotyczącymi różnych tez stawianych w ramach panelu.

Panel ekonomistów inspirowany jest przedsięwzięciem, które z powodzeniem od 2011 r. realizuje Inicjatywa na rzecz Globalnych Rynków przy Booth School of Business (część Uniwersytetu Chicagowskiego).

Źródło: Gremi Media SA

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Premierowy weekend w TVN Style
W nadchodzący weekend widzki TVN Style nie będą mogły narzekać na nudę! Stacja przygotowała dla nich trzy zupełnie nowe programy. Już w niedzielę 1 października z premierowymi odcinkami zadebiutują: „Ślub last minute”, „Stylowe taxi Agaty” oraz „Rogalska Show”.
Na platformie Pilot WP pojawił się nowy kanał „Patronite Podróże”.  To kanał FAST (Free Ad-Supported Television), czyli telewizji wspieranej reklamami, który oferuje oryginalne treści podróżnicze w zupełnie nowej formie.
Rosyjskie społeczeństwo bardzo podatne na manipulacje Kremla
Większość rosyjskiego społeczeństwa popiera lub milcząco akceptuje rządy Władimira Putina i wojnę prowadzoną w Ukrainie. Co więcej, po inwazji na ten kraj poparcie dla działań Kremla w sondażach opinii publicznej znacząco wzrosło – pokazała ubiegłoroczna analiza Ośrodka Studiów Wschodnich. Ten wzrost poparcia jest jednak efektem prowadzonej na ogromną skalę...
„Się Dzieje” - program, w którym Dejman integruje internet z telewizją
W drugim sezonie nowością jest muzyczny przegląd New Music Week oraz odcinki specjalne z gośćmi. W ostatnim prowadzący Damian Biedrzycki "Dejman" na antenie rozmawiał z Martą Rodzik, która w przeszłości była dziennikarką, a obecnie zajmuje się branżą PR.  
Serwis Adamed Expert także dla pielęgniarek i położnych
W ramach serwisu Adamed Expert od września dostępna jest podstrona dedykowana pielęgniarkom, pielęgniarzom i położnym. To obiektywne i rzetelne treści merytoryczne –pogłębiające możliwość edukacji, rozwoju zawodowego, ale także porady z zakresu prawa, czy wsparcia psychologicznego dla tej grupy zawodów medycznych.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764