logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Papaya Films rusza z międzynarodowym programem stażowym

  PR 16.05.2022, przeczytano 315 razy

Papaya Internship Programme to 6-miesięczny projekt, którego celem jest stworzenie szansy na rozwój kariery w branży reklamowej dla osób z grup defaworyzowanych i niedostatecznie reprezentowanych. Do udziału w projekcie zaproszone są wszystkie osoby, które ze względów społecznych i/lub kulturowych mają niedostateczne możliwości rozwoju kariery w branży. Rekrutacja prowadzona jest na całym świecie.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/papaya-films-rusza-z-miedzynarodowym-programem-stazowym,395865,artykul.html

- Robimy ten program z dwóch powodów. Po pierwsze po to, żeby wesprzeć doraźnie defaworyzowane osoby, wyposażając je w umiejętności i wiedzę niezbędne do sukcesu zawodowego. Po drugie dlatego, żeby stworzyć w branży produkcyjnej i reklamowej, która nadal jest hermetycznym środowiskiem, bezpieczne miejsce dla nowych talentów. - komentuje inicjatywę Justyna Górniak, chief people & sustainability officer w Papaya Films.

Program jest inicjatywą oddolną członków zespołu produkcji oraz wszystkich inicjatyw Papaya Films. W pierwszej edycji programu oferta będzie zwracać uwagę na potrzeby osób z Ukrainy. Każda zakwalifikowana osoba otrzyma miesięczne wynagrodzenie w kwocie 4000 zł brutto oraz ubezpieczenie zdrowotne. Papaya Films zapewni również kurs językowy i program szkoleniowy wspierający rozwój kompetencji, pomoże w relokacji i w legalizacji pracy oraz pokryje 2-miesięczne zakwaterowanie.

Na stronie programu są już pierwsze ogłoszenia. Oferty staży pierwszej edycji programu to wsparcie w zakresie działań: Project Management, CSR, Advertisement Production, Content Creation.

W następnych edycjach program będzie skupiać się na wsparciu dla kolejnych defaworyzowanych grup w Polsce oraz na świecie.

Źródło: Papaya Films

www.papaya-films.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Galaktus PR – agencja komunikacyjna zajmująca się obsługą marek gamingowych i technologicznych informuje, że do ich bazy klienckiej dołączyły trzy polskie studia developerskie – Ovid Works, 3R Games i QED Games oraz twórcy narzędzia dla artystów oraz ilustratorów – Magma.
Maciej Podgórski obejmuje stanowisko Integrated Strategy Lead w Dentsu Polska
Maciej Podgórski objął stanowisko Integrated Strategy Lead w grupie dentsu Polska, gdzie będzie odpowiadał za integrację usług doradztwa marketingowego, technologicznego i biznesowego świadczonych kluczowym klientom grupy w regionie CEE w ramach pionu Creative.
Nowości Epson na Promo Show 2023
Już wkrótce startują targi Promo Show 2023 – tym razem spotkamy się w Warszawie 8 i 9 lutego. W trakcie tegorocznej edycji targów Epson zaprezentuje szerokie portfolio modeli, w tym najnowsze rozwiązania przeznaczone dla producentów reklamy, wydruków fotograficznych czy branży tekstylnej. Nie może tam zabraknąć wszystkich tych, którzy planują...
Panasonic rozszerza ofertę monitorów dotykowych prezentując serię EQ2-PCAP
Wychodząc naprzeciw rosnącemu zapotrzebowaniu na intuicyjne technologie współpracy, Panasonic Connect Europe rozszerzył ofertę monitorów dotykowych 4K, prezentując najlepszą w swojej klasie serię EQ2-PCAP. Dzięki sześciu rozmiarom ekranów - od 43 do 86 cali - te wysokiej jakości interaktywne monitory z pojemnościową technologią dotykową sprawiają, że...
Już jutro startuje Promo Show – Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku
Już jutro rozpoczną się Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku PROMO SHOW. 8 i 9 lutego TOP Dostawcy spotkają się w EXPO XXI, mieszczącym się w samym sercu Warszawy.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764