logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Papert Pictures dla Lavard

  PR 14.10.2019, przeczytano 1896 razy
ilustracjastrzałka

Serce marki Lavard bije u podnóża polskich Tatr jednak tym razem serce ich nowej kolekcji zabiło mocniej u podnóża Alp.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/papert-pictures-dla-lavard,384326,artykul.html

Dom produkcyjny Papert Pictures razem z marką Lavad przenosi nas do Salzburga. Trudno się dziwić bo tak wyrafinowanej scenerii nie znajdziemy nigdzie indziej na świecie. Scenerii która doskonale harmonizuje z jesienno-zimową kolekcją Lavard.

ilustracjastrzałka

A zatem w świat nawiązujący do najpiękniejszych tradycji włoskiego krawiectwa wprowadza nas odpowiedzialna za produkcje agencja Papert Pictures oraz współpracująca z nią utalentowana fotograf Aleksandra Zaborowska. Sesja nie tylko mistrzowsko odświeża wytworne klasyki. Zdjęcia oddają też piękno wyszukanych wzorów kolekcji GOLD z nastrojem wąskich kamienic, przytulnych kawiarni, romantycznych ulic Salzburga oraz zjawiskowych, górskich krajobrazów.

ilustracjastrzałka

To wszystko sprawia, że klasyczne formy płaszczy, marynarek, soczysta krata, mieszanki brązów, szarości i beży, tworzą obowiązkowy zestaw miłośników włoskiej mody. Patrząc na kolekcje w obiektywie artystki Oli Zaborowskiej myślimy zatem nie tylko o czystym pięknie ponadczasowego fasonu ale nawet o włoskim „Wielkim pięknie” sfotografowanym i uchwyconym w każdym detalu.

ilustracjastrzałka

W sesji udział wzięli Ben Desombre, Lidia Popiel, Sabina Wrotny oraz Jorge Roman. Autorem video był Jacek Jabłoński a producentem sesji była Agata Kruczek, założycielka Papert Pictures.

ilustracjastrzałka

Źródło: Papert Pictures

www.papert.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Reklama OOH w Polsce - 3. kw. 2022
Izba Gospodarcza Reklamy Zewnętrznej przedstawia informację dotyczącą wielkości rynku OOH w Polsce w trzecim kwartale 2022 roku. Dane zostały przygotowane we współpracy IGRZ i Domu Mediowego STARCOM (Publicis Group).
ING z nową kampanią w zakresie cyberbezpieczeństwa
ING Bank Śląski w nowej kampanii wspiera Polaków w lepszym dbaniu o bezpieczeństwo w internecie. Bank promuje dodatkowe, innowacyjne zabezpieczenia w „Strefie bezpieczeństwa” w aplikacji Moje ING i pokazuje, że można robić swoje, bezpieczniej.
Ukraiński artysta dla Prologis Park Warsaw-Żerań
Na fasadzie magazynu Prologis w Warszawie, streetartowy malarz ukraiński Alex Maksiov, stworzył ogromny mural 3D przedstawiający cztery sikorki.
Hard Rock Cafe poszerza współpracę ze światową legendą piłki nożnej Lionelem Messim i prezentuje najnowszą wersję cieszącego się powodzeniem wśród fanów burgera Messi Burger - Champion's Edition. Burger Messi Burger Champion's Edition dostępny w restauracjach Hard Rock Cafe na całym świecie, odpowiedni dla najlepszego gracza wszech czasów, jest teraz dostępny z trzema...
Żywiec wciąż zachęca, by doceniać to, co w życiu ważne i skupiać się na relacjach z bliskimi, zwłaszcza przed Świętami. Idei drugiego Ż nie mogłoby więc zabraknąć w zimowej komunikacji marki. Na półki trafiły już piwa Żywiec w opakowaniach nawiązujących do wzorów świątecznych swetrów. Akcji towarzyszy konkurs, w którym do wygrania są...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764