logo
GIEŁDA
Polska reklama i poligrafiaGIEŁDA

szczecin: Papier SkyLight Poster Paper for Digital Printing

23.09.2020
Cena: 184,00 zł
Brak terminu ważności oferty
Odsłon: 656

Papier plakatowy SkyLight to specjalny papier powlekany odpowiedni do zastosowań w wiatach przystankowych, wyświetlaczach POP / POS i reklamach wewnętrznych. Główne cechy produktu to wysoka białość, doskonała formacja, przezroczystość, stabilność wymiarowa i drukowalność, z których wszystkie są istotne w przypadku podkładów podświetlanych. Jest to bardzo ważne w przypadku plakatów umieszczonych w niewielkiej odległości od publiczności. Materiał nadaje się do druku atramentami solwentowymi, łagodnymi solwentami, lateksem, bio i UV. Papier plakatowy SkyLight jest dostępny na życzenie z certyfikatem FSC®. Producentem tego produktu jest hiszpańska papiernia J. Vilaseca, S.A. założona w 1714 roku. Firma wykorzystuje nowoczesne i innowacyjne technologie do produkcji papieru plakatowego o jednej z najwyższych jakości w Europie. Jest to preferowany wybór przez wiele agencji reklamowych na całym kontynencie. Możesz przeczytać więcej o tym artykule na jvilaseca.es.

ilość sztuk : 10


Ogłoszenie pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/papier-skylight-poster-paper-for-digital-printing%2C-szczecin,81605,ogloszenie.html

https://allegro.pl/oferta/skylight-poster-paper-for-digital-printing-9708201371
Signs.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ofert i ogłoszeń, nie jest stroną i nie pośredniczy w transakcjach prowadzonych za pośrednictwem Giełdy.
REKLAMA:
brak ikonki
?
Ofertę złożył: optimareklama
Telefon: 733 950 950
Kontakt: Piotr Kiełbasa

e-mail: biuro@dekoracje-wnetrz.eu

Konto optimareklama nie zostało zweryfikowane pod kątem tożsamości lub użytkownik ukrył informację o weryfikacji.


REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764