logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Papiery sublimacyjne marki Neenah Coldenhove w ofercie API.PL

  S 17.05.2022, przeczytano 594 razy
ilustracja

Oferta API.PL rozszerzyła się o papiery sublimacyjne marki Neenah Coldenhove. Firma jest globalnym pionierem w produkcji papierów transferowych dla przemysłowego druku cyfrowego. Jest jedną z najstarszych papierni w Holandii – działa nieprzerwanie od roku 1661. Dzięki stosowaniu innowacyjnej technologii, jest liderem w branży produkcji wysokiej jakości papierów sublimacyjnych.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/papiery-sublimacyjne-marki-neenah-coldenhove-w-ofercie-api.pl,395882,artykul.html

W ofercie API.PL dostępne są papiery sublimacyjne marki Neenah Coldenhove z linii Jetcol®: The Original, Industrial oraz Special. Papiery dedykowane są do produkcji poligraficznej w obszarach: moda, odzież sportowa, home decor, reklama oraz podłoża twarde do sublimacji.

Zalety:

  • solidna europejska marka
  • unikalna linia produkcyjna
  • doskonały gamut kolorystyczny
  • szeroki zakres zastosowania: moda, sport, POS

Dostępne produkty:

Jetcol® High Speed 95g

Flagowy produkt Neenah Coldenhove. Charakteryzuje się doskonałą szybkością schnięcia oraz wysoką odpornością na ścieranie po zadruku. Doskonale sprawdza się przy produkcji materiałów obiciowych i home decor, odzieży sportowej oraz materiałów reklamowych na podłożach twardych.

Jetcol® Thermal Adhesive (TA) 85g

Wysoko wydajny papier powlekany klejem. Przeznaczony jest do różnych rodzajów tkanin elastycznych stosowanych np. w produkcji odzieży sportowej. Jego unikalne własności pozwalają minimalizować tzw. efekt duchów oraz cieni.

Jet-X® 57g

Stabilny papier o wysokiej chłonności, wydajności i stabilności. Uniwersalne właściwości sprawiają, że posiada szerokie spektrum zastosowań – od produkcji odzieży, po materiały obiciowe i home decor. Dostępny w większych nawojach.

Jetcol® HTR3100 90g

Uniwersalny papier sublimacyjny. Idealny dla druków o dużym nafarbieniu. Przeznaczony głównie do produkcji odzieży sportowej z natężeniem tuszu do 300%. Charakteryzuje się wysoką stabilnością druku i wydajnością transferu.

Źródło: API.PL

S - Tekst sponsorowany opublikowany na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Żywiec Zdrój w kampanii wizerunkowej o osiągnięciu neutralności plastikowej
Trwa kampania "Z natury dla natury" Żywiec Zdrój (Danone). Marka kolejny raz podejmuje temat neutralności plastikowej. Kampania jest prowadzona z wykorzystaniem telewizji, digitalu, OOH oraz we współpracy z influencerami. VMLY&R odpowiada za koncept, kreację oraz działania w Internecie.
Agencja Space Cat Industries powstała, by pomagać markom w komunikacji z Pokoleniem Z. Misją firmy jest ciągła eksploracja nowych trendów i poszukiwanie wartości w nieustannie zmieniającym się digitalowym uniwersum. Space Cat Industries specjalizuje się w TikTok marketingu, współpracy z influencerami, produkcji audio i short video oraz TikTok Adsach.
Podsumowanie kampanii „Moc Polskich Warzyw” w 2022 roku
Biuro prasowe kampanii „Moc Polskich Warzyw” opublikowało podsumowanie ubiegłego roku. Rezultaty znacznie przewyższyły oczekiwania. Prowadzony od kilku lat projekt ma na celu propagowanie zdrowego stylu życia i zrównoważonej diety opartej na polskich warzywach sezonowych.

Warka wprowadza na rynek produkt wykraczający poza segment piw bezalkoholowych. Nowe piwo to rewolucyjny mix orzeźwiającej Warki 0.0%, lemoniady, naturalnej kofeiny i ekstraktu z żeń-szenia. W sprzedaży pojawią się dwa nowe smaki: Mango i Cytrusy oraz Ananas i Marakuja. Pierwszy z nich właśnie trafił do sieci Biedronka, a pod koniec lutego obydwa produkty będą już dostępne w...
Wyświetlacze LG na targach ISE 2023 pod hasłem „Life, Be Bloomed”
Zaawansowane wyświetlacze LG, w tym ekran Micro LED 8K, prezentowane są na interaktywnej wystawie wraz z wciągającą sztuką multimedialną i cyfrowymi przestrzeniami dla różnych branż
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764