logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Paragon inwestuje w Ricoh Pro VC70000

  PR 26.01.2021, przeczytano 298 razy
ilustracjastrzałka
Dave Phillips, Site Director w Paragon Customer Communications obok Ricoh Pro VC70000

Paragon Customer Communications, jeden z największych graczy na rynku direct malingu w Wielkiej Brytanii, zainwestował w system druku Ricoh Pro VC70000. Firma specjalizuje się w druku materiałów wykorzystywanych w wysyłkach marketingowo-reklamowych a dzięki nowemu systemowi będzie mogła rozszerzyć skalę wydruków realizowanych na mediach powlekanych.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/paragon-inwestuje-w-ricoh-pro-vc70000,389961,artykul.html

Firma korzysta już z dwóch systemów Ricoh Pro VC60000, które wykorzystywane są m.in. do druku materiałów reklamowych, planów emerytalnych, listów oraz etykiet na półki. Paragon korzysta również z oprogramowania do zarządzania produkcją Ricoh Process Director. Była również pierwszą europejską firmą, która zdecydowała się na instalację atramentowego systemu produkcyjnego na papier ciągły Ricoh Pro V20100. Na maszynie realizowany jest druk książek. Uzupełnieniem tego parku jest również system  Ricoh Pro C9210 na którym produkowane są m.in. okładki książek.

Clive Stringer, Director of Continuous Feed Print and High-End Software, Commercial and Industrial Printing Group, Ricoh Europe powiedział:

- Jesteśmy bardzo dumni z naszej współpracy z Paragon. Szczególnie, że jest ona długofalowa. Paragon zaufali naszym rozwiązaniom już niemal dekadę temu. Dzięki instalacji Pro VC70000 będą mogą kontynuować przesuwanie produkcji z maszyn offsetowych na druk cyfrowy. Ten system pozwoli im również zaoszczędzi 40% na kosztach papieru.

Dave Phillips, Site Director w Paragon Customer Communications powiedział:

- Nasza najnowsza inwestycja w system Ricoh pozwoli nam zaoferować klientom większą różnorodność. Cenimy Ricoh zarówno jako dostawcę technologii jak i partnera, który wspiera nas w rozwoju naszego biznesu.

Źródło: Ricoh

www.ricoh.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Konica Minolta zaprezentuje najnowsze innowacje i weźmie udział w licznych sesjach internetowych na targach cyfrowych "virtual.drupa" w dniach 20-23 kwietnia 2021 r., organizowanych przez Messe Düsseldorf. W ciągu czterech dni lider technologiczny zaprezentuje globalnej społeczności drukarskiej swoje produkty, przepływy pracy i spostrzeżenia rynkowe w obszarach druku...
Kolejna inwestycja w Heidelberga w drukarni Faber Print
Podczas dokładnego testowania maszyny w drukarni Faber Print osiągała ona wydajność 50-krotnie wyższą niż rozwiązania konkurencyjne adresujące ten sam segment maszyn
Webinarium Mark Andy i Domino: debiut cyfrowej maszyny Digital Series iQ
Podczas wspólnego webinarium, zorganizowanego 17 lutego br., firmy Mark Andy i Domino oficjalnie poinformowały o wprowadzeniu na rynek nowej, cyfrowej maszyny wąskowstęgowej – Digital Series iQ, bazującej na doświadczeniach obu producentów. Urządzenie dołączyło do coraz szerszego portfolio hybrydowych maszyn cyfrowych Mark Andy, a jego „sercem” jest nowy moduł inkjetowy...
Amagraf i szeroka oferta nie tylko dla poligrafii
Amagraf to od wielu lat dostawca maszyn i materiałów dla branży poligraficznej. Ekspansja firmy, jaka ma miejsce w ostatnim czasie, obejmuje także inne sektory gospodarki. Przykładem jest chociażby wdrożenie plotera termicznego CNC Thermocut w wersji midi 250 w przedsiębiorstwie budowlanym Sara S.C. PPHU Edyta i Andrzej Walczak. Służy on tu między innymi do wycinania...
„Uwolnij potęgę personalizacji” – webinarium Mark Andy i Global Graphics
Firma Mark Andy kontynuuje spotkania online ze swoimi obecnymi i potencjalnymi klientami z całego świata. Tym razem, we współpracy z Global Graphics, organizuje webinaarium dedykowane personalizacji (VDP – Variable Data Printing) i korzyściom wynikającym z jej wykorzystania w druku cyfrowym. Wydarzenie odbędzie się 4 marca br. o godz. 17.00.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764