logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Partnerstwo Konica Minolta Business Solutions i Autenti

  PR 26.03.2024, przeczytano 394 razy

Konica Minolta Business Solutions i Autenti ogłaszają strategiczne partnerstwo, mające na celu przyspieszenie procesu transformacji cyfrowej polskich przedsiębiorstw. To istotny krok w kierunku przyszłości przetwarzania dokumentów.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/partnerstwo-konica-minolta-business-solutions-i-autenti,403614,artykul.html

150 lat tradycji

 Konica Minolta Business Solutions to globalna firma technologiczna ze 150-letnią tradycją, która jest światowym liderem w dziedzinie technologii druku, jak również dostawcą rozwiązań w ramach cyfrowej transformacji procesów biznesowych dla firm. Autenti, specjalizując się w autoryzacji dokumentów i zawieraniu umów przez Internet, doskonale uzupełnia ofertę Konica Minolta Business Solutions w zakresie dostarczania kompleksowych, elektronicznych obiegów dokumentów. 

Partnerzy

Partnerstwo przyniesie korzyści podmiotom z różnych branż, od mniejszych firm po duże korporacje, które potrzebują skutecznych rozwiązań przyspieszających i zwiększających efektywność procesów biznesowych w ramach transformacji cyfrowej.

Nowoczesne rozwiązania

Współpraca Konica Minolta Business Solutions i Autenti umożliwia dostarczanie kompleksowych elektronicznych obiegów dokumentów, obejmujących zarówno proste procesy z wykorzystaniem podpisu cyfrowego, jak i zaawansowane systemy zarządzania dokumentami oraz automatyzacji pracy biurowej, mające na celu poprawę wydajności organizacji.

Co dalej ?

"Dalszy rozwój współpracy z Autenti ma na celu dostarczanie jeszcze bardziej innowacyjnych rozwiązań, odpowiadających rosnącym wymaganiom Klientów w zakresie cyfryzacji i automatyzacji procesów biznesowych. Naszym celem jest aktywne kształtowanie przyszłości cyfrowego przetwarzania dokumentów w Polsce." - podkreśla Michał Bojanowski, ITS Business Development Manager w Konica Minolta Business Solutions Polska.

Źródło: Konica Minolta Business Solutions Polska

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Opakowania z maszyną Revoria Press PC1120 w firmie Slodkie
Czekoladowa, karmelowa, bakaliowa – to kolejne linie słodyczy w firmie Slodkie. To producent personalizowanych słodyczy reklamowych, którego produkty z sukcesami uczestniczą w kampaniach największych światowych marek. Jest ich ponad 600 rodzajów, a każdy i dla każdego klienta musi być odpowiednio opakowany. Personalizacja opakowań, wysoka jakość, odpowiednie barwy – to tylko...
Stora Enso poinformowała, że stworzona przez tę firmę pianka opakowaniowa Papira jest z powodzeniem stosowana nie tylko w różnych branżach przemysłu, jako materiał zabezpieczający transportowane produkty, ale też służy do ochrony dzieł sztuki. Baiba – artystka używająca w swojej twórczości szkła – wykorzystuje materiał Papira do bezpiecznego...
Systemy rolowe Canon Prostream 2000 zadebiutują na Drupie
Firma Canon ogłosiła wprowadzenie na rynek ProStream 2000 – nowej serii atramentowych urządzeń drukujących na roli, przeznaczonych dla dostawców usług druku komercyjnego i komunikacji biznesowej, którym zależy na atrakcyjnym stosunku kosztów do wydajności druku na nośnikach o gramaturze do 150 g/m² i na papierze niepowlekanym. Maszyny serii ProStream...
Brother MFC - 4 nowe urządzenia wielofunkcyjne
Portfolio Brother zostało zaktualizowane o 4 monochromatyczne laserowe urządzenia wielofunkcyjne. Nowe modele MFC-L2802DN, MFC-L2802DW, MFC-L2862DW i MFC-L2922DW pozwalają na szybkie i perfekcyjne wydruki. Urządzenia wielofunkcyjne są łatwe w konfiguracji oraz umożliwiają sprawne drukowanie, skanowanie, kopiowanie oraz wysyłanie i odbieranie faksów.
Duplo prezentuje system broszurujący Isaddle Senshi
Frma Duplo zaprezentowała niedawno, po raz pierwszy, swój nowy system broszurujący iSaddle Senshi (gdzie Senshi po japońsku oznacza wojownika). To rewolucyjny – jak podaje producent - s ystem broszurujący, który nie tylko przyspiesza produkcję, ale także ustanawia nowy standard jakości w procesie oprawy zeszytowej.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764