logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

„Warto zadbać o siebie, pracowników i firmę” – przekonuje Alior Bank

  PR 22.03.2022, przeczytano 424 razy
ilustracja

Alior Bank ruszył z nową kampanią reklamową, skierowaną do przedsiębiorców. Jej celem jest promocja bezpłatnego rachunku dla firm i ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków oraz opieki zdrowotnej. Działania w ramach kampanii 360 obejmują emisję spotów reklamowych w telewizji, a także działania marketingowe w prasie, internecie oraz w oddziałach banku.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/_warto-zadbac-o-siebie%2C-pracownikow-i-firme_-%E2%80%93-przekonuje-alior-bank,395206,artykul.html

- W ramach ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków oraz opieki zdrowotnej przedsiębiorca może objąć ochroną siebie, swoją rodzinę, pracowników firmy i ich bliskich. W kampanii staramy się pokazać zalety tego rozwiązania - możliwość skorzystania z opieki medycznej oraz szybki  dostęp do lekarzy na terenie całej Polski w razie choroby lub wypadku. Jestem przekonany, że dzięki intensywnej akcji marketingowej zainteresujemy naszą ofertą szeroką grupę przedsiębiorców – mówi Jacek Polańczyk, wiceprezes zarządu Alior Banku, odpowiedzialny za obszar komunikacji marketingowej.

Fabuła wiosennego spotu TV rozgrywa się w sklepie ogrodniczym, w którym pojawia się pan w meloniku. Pan w meloniku podziwia prężnie działającą firmę i rozmawia z właścicielką centrum ogrodniczego. Przedstawia jej darmowy rachunek firmowy oraz korzyści płynące z wykupienia ubezpieczenia NNW oraz opieki zdrowotnej dla siebie, bliskich, a także pracowników. Ubezpieczenie gwarantuje dostęp do lekarzy specjalistów i badań w ponad 2200 placówkach medycznych w całej Polsce.

Oferta ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków oraz opieki zdrowotnej skierowana jest do wszystkich przedsiębiorców, którzy posiadają lub otworzą konto firmowe w Alior Banku. Składka za podstawowy wariant ubezpieczenia wynosi tylko 35 zł miesięcznie za osobę.

Spoty 30- i 15-sekundowe będą emitowane w telewizji do końca kwietnia 2022 roku. Kampanię telewizyjną uzupełnia krótki 15-sekundowy spot promujący bezpłatny rachunek firmowy z premią nawet do 1500 zł rocznie za aktywne bankowanie. Dodatkowe działania obejmą m.in. reklamy digital - formaty display, mailingi, akcje reklamowe na platformach społecznościowych i w sieci Google Display Network. Reklamę oferty można również zobaczyć na witrynach oddziałów Alior Bank i ekranach bankomatów w sieci Euronet w całej Polsce.

Za koncepcję odpowiada agencja marketingowa PZL, natomiast za produkcję odpowiedzialny jest Film Produkcja. Z kolei planowanie i zakup mediów stoi po stronie domów mediowych Mets i Sigma Bis.

Źródło: Alior Bank S.A.

www.aliorbank.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Żywiec Zdrój w kampanii wizerunkowej o osiągnięciu neutralności plastikowej
Trwa kampania "Z natury dla natury" Żywiec Zdrój (Danone). Marka kolejny raz podejmuje temat neutralności plastikowej. Kampania jest prowadzona z wykorzystaniem telewizji, digitalu, OOH oraz we współpracy z influencerami. VMLY&R odpowiada za koncept, kreację oraz działania w Internecie.
Agencja Space Cat Industries powstała, by pomagać markom w komunikacji z Pokoleniem Z. Misją firmy jest ciągła eksploracja nowych trendów i poszukiwanie wartości w nieustannie zmieniającym się digitalowym uniwersum. Space Cat Industries specjalizuje się w TikTok marketingu, współpracy z influencerami, produkcji audio i short video oraz TikTok Adsach.
Podsumowanie kampanii „Moc Polskich Warzyw” w 2022 roku
Biuro prasowe kampanii „Moc Polskich Warzyw” opublikowało podsumowanie ubiegłego roku. Rezultaty znacznie przewyższyły oczekiwania. Prowadzony od kilku lat projekt ma na celu propagowanie zdrowego stylu życia i zrównoważonej diety opartej na polskich warzywach sezonowych.

Warka wprowadza na rynek produkt wykraczający poza segment piw bezalkoholowych. Nowe piwo to rewolucyjny mix orzeźwiającej Warki 0.0%, lemoniady, naturalnej kofeiny i ekstraktu z żeń-szenia. W sprzedaży pojawią się dwa nowe smaki: Mango i Cytrusy oraz Ananas i Marakuja. Pierwszy z nich właśnie trafił do sieci Biedronka, a pod koniec lutego obydwa produkty będą już dostępne w...
Wyświetlacze LG na targach ISE 2023 pod hasłem „Life, Be Bloomed”
Zaawansowane wyświetlacze LG, w tym ekran Micro LED 8K, prezentowane są na interaktywnej wystawie wraz z wciągającą sztuką multimedialną i cyfrowymi przestrzeniami dla różnych branż
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764