logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Patronat Signs.pl: Akademia Lasera Żabia Wola

   22.03.2022, przeczytano 379 razy
ilustracja

W ubiegły piątek, 18 marca 2022, odbyła się pierwsza w tym roku wyjazdowa edycja Akademii Lasera 3.0. Szkolenie odbyło się w Żabiej Woli pod Warszawą. Tym razem w warsztatach wzięło udział ponad 20 osób. Patronem medialnym wydarzenia jest signs.pl.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/patronat-signs.pl%3A-akademia-lasera-zabia-wola,395208,artykul.html

Celem przyjazdu kursantów było pogłębienie swojej wiedzy na temat urządzeń laserowych, ich możliwości oraz materiałów przeznaczonych do obróbki. Nasi specjaliści z Działu Technologii Laserowych zadbali zarówno o wiedzę teoretyczną, jak i umiejętności praktyczne uczestników.

Dla uczestników tej edycji szkolenia najbardziej interesujące okazały się tematy:

  • odpowiedniego użytkowania oraz ustawiania do pracy urządzenia laserowego,
  • cięcia i grawerowania materiałów,
  • grawerowania zdjęć,
  • projektowania stempli.

Podczas Akademii każdy uczestnik otrzymał torbę materiałową sygnowaną logo Universal Laser Systems, w której znalazł zestaw próbek materiałów, notatnik, zakładkę, logowany długopis i ołówek oraz formularz promocyjny, umożliwiający zakup materiałów w atrakcyjnej cenie, a także personalizowany certyfikat.

ilustracjastrzałka

Serdecznie dziękujemy za udział i zaangażowanie wszystkim obecnym a tych, którzy nie mieli możliwości dołączyć tym razem już teraz zapraszamy na kolejną edycję! Już 21-22 kwietnia Akademia Lasera odbędzie się w siedzibie Colop Polska w Bytomiu.

  • Zapisać się można TUTAJ.

Szkolenia w ramach Akademii Lasera objęte sa patronatem medialnym Signs.pl.

Źródło: COLOP Polska Sp. z o.o.

www.lasery.pl

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Do grona klientów agencji dołączyła marka batoników Corny. 19 Południk zajmie się jej komunikacją na polskim rynku.
Sharp/Nec na ISE 2023
Sharp NEC Display Solutions Europe prezentuje najnowsze technologie wyświetlania obrazu na targach ISE 2023 w Barcelonie na stoisku E600 w hali 3. Na największej i najważniejszej na świecie wystawie dla dostawców usług AV oraz integratorów systemów Sharp/NEC przedstawia szersze portfolio i ekspercką wiedzę dwóch wiodących japońskich marek pod jednym szyldem. Odwiedzający mają...
Panasonic zaprezentował na targach ISE 2023 nowe rozwiązania 4K
Panasonic Connect Europe zaprezentował dziś na targach ISE 2023 cztery nowe rozwiązania przeznaczone do współpracy biznesowej, edukacji i rozrywki opartej na lokalizacji. Najnowsze produkty umacniają wiodącą pozycję rynkową firmy w dziedzinie technologii 4K Visual oraz Pro-AV. Panasonic oferuje kompleksową gamę projektorów 4K o pojemności do 50 000 lm,...
Marek Olwert nowym Senior Paid Social Specialist w SalesTube
Marek Olwert dołącza do agencji MarTech & e-commerce SalesTube (Group One) jako Senior Paid Social Specialist. Wzmocni team zarządzany przez Paid Social Manager Agnieszkę Dobrenko.
Kamikaze wzmacnia zespół obsługi klienta
Do zespołu obsługi klienta agencji Kamikaze, na stanowiska Account Executive, dołączyły 2 nowe osoby – Dorota Pomykała oraz Jan Sosnowski. Na co dzień pracują w łódzkim biurze agencji, która ma również oddział w Warszawie.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764