logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Patronat Signs.pl: By kolory się zgadzały: XV Akademia Zarządzania Barwą

   04.11.2021, przeczytano 894 razy
ilustracja

Już 24 listopada br. wszystkich, którym na sercu leży prawidłowe odwzorowanie barw w druku, Polski Drukarz sp. z o.o., wydawca magazynu „Świat DRUKU” i organizator konferencji i szkoleń w ramach Akademii Wiedzy, zaprasza na XV konferencję i warsztaty z cyklu „Akademia Zarządzania Barwą”.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/patronat-signs.pl%3A-by-kolory-sie-zgadzaly%3A-xv-akademia-zarzadzania-barwa,393658,artykul.html

Na miłośników Color Managementu czeka wraz z ekspertami w Centrum Konferencyjno-Apartamentowym „Mrówka” przy ul. Przekornej 33 w Warszawie (w przypadku wprowadzenia ograniczeń w możliwości odbycia spotkania stacjonarnego Konferencja – podobnie jak w roku ubiegłym – odbędzie się online). Regulamin udziału w Konferencji znajdą Państwo na stronie https://azb.akademia-wiedzy.eu/regulamin/, program natomiast na https://azb.akademia-wiedzy.eu/program/.

I jak ów program pokazuje, podczas Konferencji otrzymają Państwo pokaźną dawkę wartościowej wiedzy, a przekażą ją Państwu znani eksperci. Małgorzata Lososová Ungrádová uporządkuje informacje o standardach i formatach danych w CM, takich jak G7, ISO, PSO, ICC, Fogra, CXS. O metodach standaryzacji produkcji poligraficznej na konkretnych przykładach opowie Mateusz Łasecki.

Być może nieco zaskoczy Państwa Marcin Dąbrowski, który tym razem przybliży tajniki kolorów fluorescencyjnych lakierów do paznokci. Jacek Hamerliński odkryje przed Państwem praktyczne zastosowanie efektu fotokatalitycznego – utlenianie fotokatalityczne jako metoda niszczenia szkodliwych związków organicznych i czynników chorobotwórczych, zwłaszcza w obliczu pandemii COVID-19, jest dla poligrafów zagadnieniem wielce interesującym.

Nie zabraknie wystąpień ekspertów z firm współorganizujących Konferencję: DigiprintEpson i Reprograf-Grafikus. I tak przyjazny system kontroli jakości druku przedstawi Leszek Bartkowiak; o tym, jak zautomatyzować proces standaryzacji i zarządzania kolorem w drukarni opakowaniowej, opowie Łukasz Szymański, a Rafał Hnidziuk zaprezentuje nowości ze świata proofingu.

Po części wykładowej specjaliści ci poprowadzą dla Państwa warsztaty, podczas których będzie można zweryfikować zdobytą wiedzę w praktyce. Możliwe, że dzięki nim zarządzanie barwą w Państwa przedsiębiorstwach stanie się łatwe i przyjemne.

Wszystkich zainteresowanych organizator zachęca zatem do jak najszybszej rejestracji na Konferencję – formularz znajduje się na stronie https://azb.akademia-wiedzy.eu/rejestracja/, a w razie wszelkich pytań zaprasza do kontaktu pod numerem tel. 42 687 12 92 i adresem e-mail: biuro@swiatdruku.eu.

Wydarzenie objęte jest patronatem medialnym Signs.pl.

Źródło: Polski Drukarz

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Monitor graficzny Eizo Coloredge CS2400S
EIZO wprowadza do sprzedaży 24.1” monitor graficzny nowej generacji ze złączem USB-C
Doubleverify likwiduje pierwszy wielkoskalowy schemat oszustw dotyczących emitowania reklam na platformach audio
DoubleVerify, wiodąca platforma oprogramowania do pomiaru, danych i analiz mediów cyfrowych, ogłosiła właśnie odkrycie „BeatSting”, pierwszego wielkoskalowego schematu oszustw związanego z emisją reklam w zasobach reklamowych audio. Od czasu, gdy laboratorium DV Fraud Lab po raz pierwszy zidentyfikowało tę rodzinę oszustw w 2019 roku, szacuje się, że reklamodawcom ukradziono w...
Agencja Red8 wybrana przez firmę Velvet CARE do opracowania nowej platformy komunikacji dla swojej marki Velvet - lidera w kategorii markowych produktów higieny papierowej na polskim rynku.
Durex wchodzi w świat gamingu i oferuje sekspozytywne poradnictwo na Discordzie
Marka poszerza swoje działania edukacyjne związane z promowaniem bezpieczniejszego i bardziej odpowiedzialnego seksu, sięgając po kolejne kanały komunikacji z młodymi odbiorcami. Tym razem chce dotrzeć do społeczności gamingowej, która jest obecna na cieszącej się rosnącą popularnością platformie Discord.
Oreo prezentuje limitowaną edycję ciastek przygotowaną we współpracy z Xboxem
Oreo i Xbox przedstawiają limitowaną wersję ciastek z emblematami tego giganta branży gamingowej i zapraszają do ogólnopolskiej loterii konsumenckiej.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764