logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Drukarki Epson Colorworks z gwarancją na 3 lata

  PR 21.09.2023, przeczytano 466 razy
ilustracjastrzałka

Nabywcy nowych drukarek do etykiet z serii ColorWorks, którzy dokonają zakupu między 18.09.2023 a 3.12.2023. mogą bezpłatnie wydłużyć okres gwarancyjny o dodatkowe 24 miesiące.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/drukarki-epson-colorworks-z-gwarancja-na-3-lata,401443,artykul.html

3-letnią gwarancją – po rejestracji zakupu – objęte są modele drukarek atramentowych z serii ColorWorks.

Modele biorące udział w akcji:

  • ColorWorks C7500
  • ColorWorks C7500G
  • ColorWorks C6000
  • ColorWorks C6500

Jak skorzystać z promocji?

  • kup urządzenie biorące udział w promocji u autoryzowanego sprzedawcy
  • wypełnij formularz online: www.epson.pl/gwarancjanadrukarki
  • wniosek zostanie sprawdzony a gwarancja aktywowana

- Niezawodność naszych produktów przekłada się na komfort naszych klientów - Epson proponuje rozwiązania, które poza niskim TCO dają pewność bezawaryjnej eksploatacji. Obejmując wydłużonym okresem gwarancyjnym serię drukarek ColorWorks, dodatkowo zapewniamy poczucie bezpieczeństwa związanego z ciągłością biznesu, niezależnie od tego czy nasze urządzenia pracują w jednoosobowej firmie czy dużym przedsiębiorstwie produkcyjnym – mówi Ewa Pytlak, PR i Marketing Manager w Epson Polska.

Epson ColorWorks to seria kolorowych drukarek atramentowych, która gwarantuje dynamiczną jakość obrazu, niskie TCO i kompaktowe rozmiary. Urządzenia są wyposażone w wydajną głowicę PrecisionCore i zostały zaprojektowana z myślą o niezawodności - zapewniają wyraźne, kolorowe etykiety fotograficznej jakości.

Źródło: Epson Europe B.V. Sp. z o.o. Oddział w Polsce

www.epson.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Panasonic Connect Co., Ltd. zaopatrzy Igrzyska Olimpijskie w Paryżu 2024, trwające od 26 lipca do 11 sierpnia oraz następujące po nich Igrzyska Paraolimpijskie, od 28 sierpnia do 8 września, w najnowocześniejsze technologie audiowizualne. Jako jeden z kluczowych sponsorów, Panasonic dostarczy zaawansowane projektory i monitory profesjonalne, sprzęt do produkcji transmisji live i...
Bolton Polska wybiera agencję Streetcom
BOLTON Polska rozwija współpracę z agencją Streetcom od 2 lat i teraz ponownie wybrała ją do realizacji kampanii Influencer marketingowych dla swoich brandów. Streetcom odpowiada za działania przede wszystkim dla marek Rio Mare i Meglio.
Agencja mediowa Initiative (IPG Mediabrands) po raz trzeci z rzędu wygrała przetarg na kompleksową obsługę mediową FoodCare. Oznacza to kontynuację współpracy rozpoczętej w maju 2022 roku.
PR Hub oraz Instytut Psychologii Polskiej Akademii Nauk nawiązały współpracę pod kątem obsługi PR naukowego projektu badawczego podejmującego tematykę kulturowo wrażliwych miar rozwoju społecznego i dobrostanu społecznego. Projekt realizowany jest w ramach grantu Narodowego Centrum Nauki w programie GRIEG.
More Bananas i Semcore partnerami biznesowymi
Agencje More Bananas i firma Semcore zostały partnerami biznesowymi. Mają wspólnie prowadzić i realizować działania marketingowe dla polskich i zagranicznych marek.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764