logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Patronat Signs.pl: Event UP ponownie na Festiwalu Marketingu

   08.08.2022, przeczytano 891 razy
ilustracja

Już po raz drugi, wśród tegorocznych wystawców Festiwalu Marketingu, pojawi się Małopolska Grupa Eventowa Event Up. W jej skład wchodzi 21 podmiotów, reprezentujących różnorodne zakresy działalności związanych z branżą eventową – od kompleksowej produkcji wydarzeń, przez grupy artystyczne i lokalizacje, multimedia, scenografię, nagłośnienie i oświetlenie, aż do wsparcia eventów w postaci cateringu czy wypożyczalni mebli.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/patronat-signs.pl%3A-event-up-ponownie-na-festiwalu-marketingu,396828,artykul.html

Ta konsolidacja działań beneficjentów pozwala na stworzenie kompleksowej oferty wykorzystującej efekt synergii, a także zwiększenie potencjału grupy w zakresie działań promocyjnych.

Głównym celem projektu jest prezentacja potencjału małopolskich firm branży eventowej w kraju i za granicą oraz nawiązywanie kontaktów z potencjalnymi kontrahentami. Event Up zapewnia najnowocześniejsze usługi w zakresie produkcji rozrywkowej. Posiadając wyspecjalizowane i doświadczone kadry, know-how oraz bogate portfolio klientów, grupa realizuje nawet najbardziej skomplikowane wydarzenia.

ilustracjastrzałka

Członkowie grupy realizują konferencje, spotkania firmowe, koncerty i festiwale, wystawy oraz targi. W skład świadczonych usług wchodzi:

 • Produkcja eventów
 • Usługi rozrywkowe
 • Wybór lokalizacji
 • Planowanie
 • Branding & marketing
 • Budżetowanie imprez
 • Wybór prowadzących
 • Zarządzanie systemami rejestracji gości
 • Logistyka
 • Koordynacja

ilustracjastrzałka

Członkowie Event Up: 2Vision, 85 mm, Agencja Artystyczno Eventowa, Loungetime, Art Color Ballet, Chillology, Dwór w Tomaszowicach, Elmar, Especto, Forty Kleparz, fos.design, Moka, Piloci Studio, Pro Visional Effects, Projmontech, SCC-Service Congress Center, Stage Eye, Targi w Krakowie, Visual Support, Wataha oraz Webde.pl.

Festiwal Marketingu objęty jest patronatem medialnym Signs.pl.

Źródło: OOH magazine

Projekt „Małopolska Grupa Eventowa” RPMP.03.03.01-12-0590/18 jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego 2014-2020.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Związek Firm Public Relations rozpoczyna kampanię employer brandingową skierowaną do wszystkich zainteresowanych pracą w public relations. Pod hasłem #PRCrush pragnie pokazać specyfikę pracy w branży PR z perspektywy zarówno młodych, jak i doświadczonych pracowników agencyjnych, ich klientów, a także dziennikarzy. Na oficjalnej stronie kampanii zfpr.pl/prcrush...
Kolejna edycja KTR After Hours odbyła się w siedzibie VMLY&R Poland
Kolejne spotkanie z cyklu KTR After Hours odbyło się w warszawskim biurze VMLY&R Poland. Wydarzenie było skierowane do przedstawicieli branży kreatywnej. Gościem specjalnym wydarzenia był Dimitri Guerassimov, Chief Creative Officer w VMLY&R France.
Sarantis Polska S.A., właściciel marki Jan Niezbędny, zdecydował o przedłużeniu współpracy z  agencją KERRIS w zakresie obsługi kanałów Facebook i Instagram. W ramach nowej strategii, komunikacja marki skutecznie zaciekawiła odbiorców, demonstrując w deskryptywny sposób benefity i RTBs, co przełożyło się na wyniki efektywnościowe.
Izabela Albrychiewicz awansuje na stanowisko CEO Groupm CEE
GroupM, medialna grupa inwestycyjna WPP, powołała Izabelę Albrychiewicz na stanowisko CEO GroupM CEE. Region, którym zarządzać będzie dotychczasowa CEO GroupM Poland, obejmuje 10 rynków: Chorwację, Czechy, Bośnię i Hercegowinę, Węgry, Polskę, Rumunię, Serbię, Słowację, Słowenię i Ukrainę.
Rankomat.pl promuje bezpieczne wakacje z polisą turystyczną
Przed nami rekordowe lato pod względem wakacyjnych wyjazdów. Od początku roku wycieczkę zagraniczną z biurem podróży kupiło o 40% osób więcej niż w tym samym okresie 2019 roku – ostatnim przed pandemią COVID-19. W odpowiedzi na wzmożone zainteresowanie wyjazdami, multiporównywarka ubezpieczeń i usług finansowych rankomat.pl startuje z wakacyjną...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764