logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Patronat Signs.pl: Konkurs POS Stars: ruszyły zgłoszenia

   18.06.2024, przeczytano 479 razy
ilustracja

Prace można zgłaszać w 18 kategoriach: Napoje, Żywność, Alkohol, Kosmetyka, Elektronika, Display’e kartonowe, Display’e naladowe, Shelf decoration, Motoryzacja, Digital POS, Design Roku, Przemysł, Farmacja, POS EVENT, Kids, Rozrywka, Bezpieczeństwo i PETS POS.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/patronat-signs.pl%3A-konkurs-pos-stars%3A-ruszyly-zgloszenia,404687,artykul.html

Konkurs odbędzie się już po raz 16. Kiedy rozmawiam z producentami POS, wszyscy zgodnie przyznają, że znają, że obserwują, a Ci którzy biorą udział, że tuż po zakończeniu poprzedniej edycji, już myślą co pokażą podczas kolejnej. Konkurs POS STARS od lat cieszy się dużym zainteresowaniem wśród producentów materiałów wspierających sprzedaż. To także nie lada gratka dla poszukujących powiewu świeżych pomysłów i realizacji. Konkurs od zawsze towarzyszy targom Festiwal Marketingu (w tym roku to 18 i 19 września), które przyciągają rzeszę specjalistów z branży reklamowej, a ta, zawsze żywo się nim interesuje odwiedzając stoisko konkursowe – mówi Magdalena Wilczak, opiekun konkursu z ramienia OOH magazine.

ilustracjastrzałka

Trwają prace nad składem tegorocznego JURY, które wyłoni zwycięzców w poszczególnych kategoriach. POS, który zdobędzie największą liczbę głosów zgarnie GRAND PRIX konkursu. Na zgłoszone prace będą mogły głosować także osoby odwiedzające imprezę targową - POS z największą liczbą głosów otrzyma NAGRODĘ PUBLICZNOŚCI.

Termin nadsyłania zgłoszeń to 31 lipca.

Konkurs POS STARS organizowany jest przez OOH magazine. Targi objęte są patronatem medialnym Signs.pl. Więcej infiormacji: https://festiwalmarketingu.pl/

Źródło: OOH magazine

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Pierwsi zagraniczni finaliści Konkursu Strefa Studenta
Po raz pierwszy w historii konkursu, w którym młodzi projektanci mieli za zadanie stworzyć projekt opakowania lub etykiety, do kolejnego etapu awansowała studentka z zagranicy! Wraz z pozostałymi jedenastoma osobami zaprezentuje swój projekt w II etapie w jednej z trzech kategorii: funkcjonalność i forma, szata graficzna, wrażenie.
Kampania Dziedzictwo Beko z nagrodą Cannes Lions
Kampania “The Beko Inheritance”, która w kwietniu br. podbiła serca europejskich konsumentów, otrzymała statuetkę podczas tegorocznej edycji jednego z najbardziej prestiżowych konkursów w branży reklamowej – Międzynarodowego Festiwalu Kreatywności Cannes Lions. Kreacja stworzona przez Beko we współpracy z agencją VML Germany &...
Nikon zachęca do udziału w The Comedy Wildlife Awards i publikuje wybór najbardziej efektownych prac z edycji 2024 – począwszy od trójgłowej żyrafy po wyjątkowo rozleniwionego leniwca. Zgłoszenia do konkursu wciąż trwają, a zdjęcia można wysyłać do 31 lipca.
Złote Spinacze 2024: zgłoszenia do 22. edycji konkursu
Już po raz dwudziesty drugi najlepsze kampanie public relations w Polsce zostaną wyłonione w konkursie Złote Spinacze organizowanym przez Związek Firm Public Relations. Zgłoszenia rozpoczęły się 10 lipca i potrwają do 8 września 2024 r.
Jasnowidze - 5. edycja konkursu dla ilustratorów
Każda książka to osobny świat. Zależy nam na tym, by książkowe światy, do których trafiają dzieci, były jak najlepsze: piękne, intrygujące i pod każdym względem warte tego, by je odkrywać. Wierzymy, że warto szukać takich światów – i wspierać twórców, którzy chcą i potrafią powoływać je do życia. Dlatego...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764