logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Patronat Signs.pl: Packaging Innovations 2024: wystawcy rezerwują stoiska

   27.05.2024, przeczytano 493 razy
ilustracja

16. edycja Targów Packaging Innovations odbędzie się 09-10 października 2024 w EXPO Kraków. Już teraz swój udział potwierdziły firmy z całego świata. Wystawcy, którzy zgłoszą się teraz mogą liczyć na pierwszeństwo w wyborze lokalizacji stoiska.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/patronat-signs.pl%3A-packaging-innovations-2024%3A-wystawcy-rezerwuja-stoiska,404397,artykul.html

Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging są dwudniowym wydarzeniem odwiedzanym każdego roku przez tysiące gości z Polski i zagranicy. Łączą one biznes i edukację, stawiają na jakość oraz różnorodność: prelekcji, asortymentu i projektów studentów prezentowanych w ramach Konkursu Strefa Studenta uznanego przez Światową Organizację Opakowań. W tym roku będzie można spotkać wystawców z Polski, Algierii, Chin, Niemiec i wielu innych krajów.

Wystawcy za największą zaletę tego wydarzania uznają to, że w ciągu dwóch dni mogą zaprezentować swoją ofertę konkretnej grupie odbiorców. Jak powiedziała Joanna Strzyga z Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych podczas poprzedniej edycji - Dla nas bezpośrednie relacje są najważniejsze. Zamiast jechać kilkadziesiąt a czasem nawet kilkaset kilometrów na jedno spotkanie, tutaj w ciągu dwóch dni możemy odbyć kilkadziesiąt rozmów. Jest to ogromna oszczędność czasu.

Udział w Targach Packaging Innovations to nie tylko prezentacja produktów i usług na stoisku, ale także specjalna promocja firmy od momentu jej zgłoszenia. Promocja produktów na stronie internetowej wydarzenia, informacja o uczestnictwie w mediach społecznościowych czy możliwość podzielenia się swoją wiedzą na portalach branżowych to tylko część usług, które czekają na wystawców tegorocznej edycji targów.

Jakość to DNA Targów Packaging Innovations

Od lat w Europie rośnie zainteresowanie targami, na których oprócz prezentowanych przez wystawców produktów i usług można wziąć udział w rozbudowanym programie. Z tego powodu organizatorzy Packaging Innovations przygotowują dla uczestników targów wiele niespodzianek.

Już dzisiaj swój udział w programie Targów Packaging Innovations 2024 potwierdzili tacy goście jak Monika Wojtaszek-Dziadusz z Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie, Arkadiusz Michalak z Kancelarii Prawa Gospodarczego i Własności Indywidualnej dr. Arkadiusz Michalak czy Krzysztof Niczyporuk z Polskiej Izby Opakowań.

Ponadto, podczas targów odbędą się obchody 30-lecia Polskiej Izby Opakowań oraz 60-lecie Wydziału Form Przemysłowych Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie.

Aby uzyskać pierwszeństwo w wyborze lokalizacji stoiska, należy zgłosić swój udział w targach jak najszybciej. Liczba miejsc limitowana.

Targi Packaging Innovations
09-10 października 2024
EXPO Kraków
https://packaginginnovations.pl

Targi objęte sa patronatem medialnym Signs.pl.

Źródło: Targi w Krakowie

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

drupa 2024: Konica Minolta świętuje ponad 200 sprzedanych maszyn
Olbrzymie zainteresowanie branży, silne partnerstwa biznesowe z klientami oraz prestiżowa nagroda – to wszystko przyczyniło się do sukcesu lidera transformacji cyfrowej Konica Minolta na targach drupa 2024.
Koenig & Bauer/Royalpack - wywiad
Drukarnia Royalpack ze Słonego k. Zielonej Góry od wielu lat specjalizuje się w produkcji opakowań z tektury falistej, wytwarza też sam surowiec. W ubiegłym roku, w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynkowe i liczne zapytania – także ze strony obecnych klientów – zainicjowała nowy, strategiczny ruch w swojej działalności: uruchomienie produkcji opakowań jednostkowych z tektury...
Prima Tapes & Labels z maszyną fleksograficzną Mark Andy Evolution
Brytyjska drukarnia Prima, zainstalowała niedawno nową maszynę fleksograficzną Mark Andy Evolution Series E5 o szerokości wstęgi 340 mm. Firma specjalizuje się w drukowaniu i przetwarzaniu etykiet, a ww. maszyna została zainstalowana w jej zakładzie w Oprington k. Londynu. Wyposażona w sześć zespołów drukujących w technice flekso UV, zwiększyła znacząco jej potencjał...
Dwie nagrody EDP Award 2024 dla rozwiązań Agfa
Rozwiązania inkjetowe firmy Agfa po raz kolejny znalazły uznanie w oczach jurorów prestiżowego konkursu EDP Awards. W jego tegorocznej edycji zostały nagrodzone m.in. dwie nowe maszyny, wprowadzone niedawno do oferty tego producenta. Anapurna Ciervo H3200 zdobyła nagrodę w kategorii rozwiązań płaskich/hybrydowych o prędkości do 150 m2/h. Z kolei maszyna SpeedSet Orca 1060...
Marimekko i Stora Enso stworzą odnawialne opakowania prezentowe
Marimekko to fińska firma produkująca według własnego wzornictwa odzież i artykuły gospodarstwa domowego. W ostatnim czasie jej przedstawiciele zwrócili się do Stora Enso z propozycją współpracy przy tworzeniu nowych, skalowalnych i odzyskiwanych opakowań dedykowanych różnym produktom z jej oferty. Powstałe w efekcie innowacyjne i stylowe opakowania pudełkowe,...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764