logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Patronat Signs.pl: Promo Show - premiery i nowości dostawców mediów i maszyn

   08.02.2024, przeczytano 620 razy
ilustracja

Już w przyszłym tygodniu, 14 i 15 lutego odbędą się targi PROMO SHOW. Podczas wydarzenia nowości i premiery zaprezentują przedstawiciele sektora szeroko pojętej reklamy i poligrafii – w tym dostawcy mediów i maszyn.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/patronat-signs.pl%3A-promo-show---premiery-i-nowosci-dostawcow-mediow-i-maszyn,403046,artykul.html

Artemis DTF 604, Atrium i IKONOS, Hala 2, stoisko R6

Artemis DTF 604, to kompaktowy zestaw drukujący, składający się z plotera, shakera oraz wygrzewarki do kleju. Ploter posiada wbudowany system cyrkulacji białego atramentu, który zapobiega jego zasychaniu. Ploter drukuje z szybkością do 30 m2/h na materiałach o szerokości do 73 cm. Wyposażony jest w najnowszej generacji głowice Epson i3200, których rozdzielczość druku wynosi od 360 dpi do 2400 dpi.

ilustracjastrzałka

Colop Polska Sp. z o.o., Hala 1, G2

STEMPLE DO TATUAŻU LA DOT. Poznaj wyjątkową linię zmywalnych tatuaży do skóry LaDot! Wyraź swoją kreatywną stronę i stwórz imponujące kreacje na Swojej skórze! Urokliwe, estetyczne i wyglądają jak prawdziwe! W ofercie znajdziecie wzory roślinne, zwierzęce, kwiaty, serduszka i wiele innych. Wybierzcie swoje ulubione motywy i dajcie ponieść się kreatywnej zabawie! Linia LaDot to przede wszystkim zabawa i bezpieczeństwo - wegańska formuła naszych tuszy jest hipoalergiczna i bezpieczna dla stosowania na skórze.

ilustracjastrzałka

EMB Systems sp. z o. o., Hala 3, A2

Hafciarka Brother PR1X. Zaprojektowana dla biznesu, na start przygody z haftem PR1X została wyposażona w duże pole haftu (30x20cm), wysoką prędkość szycia (1000ścg/min), pozycjonowanie laserem krzyżowym. W pamięci 495 wzorów haftu (w tym nowy styl graffiti) i 33 czcionki (w tym czcionka 3D i 2 nowe czcionki z polskimi znakami). Łatwa w obsłudze, precyzyjna w haftowaniu, mocna i wytrzymała.

ilustracjastrzałka

IMAGO Printer Sp. z o.o., Hala 1, H17

Firma IMAGO doskonale zaznajomiona jest z zaawansowaną technologią UV LED. Zdecydowali się oni podzielić swoim bogatym doświadczeniem poprzez wprowadzenie autorskiego projektu – Akademii Druku UV LED, ogłaszanego na marzec tego roku. Na stoisku IMAGO podczas Promo Show będzie można dowiedzieć się więcej szczegółów na ten temat.  Akademia Druku UV LED skierowana jest zarówno do doświadczonych profesjonalistów branży, jak i osób rozpoczynających swoją przygodę z technologią UV LED – doskonała okazja do zdobycia wiedzy w dynamicznie rozwijającym się obszarze druku UV LED.

ilustracjastrzałka

Intrex, Hala1, A23

System Druku Cyfrowego Rollenco T4 START –  odpowiedź na potrzeby klientów zaczynających swoją przygodę z drukiem cyfrowym. Wodoodporny nadruk CMYK na materiałach wsiąkliwych typu torby, karton, drewno. Personalizacja od jednej sztuki przy niskim nakładzie kosztów.

ilustracjastrzałka

KILIAN, Hala 3, B8a

Producent dzianin polarowych, dzianin sportowym z przeznaczeniem do druku sublimacyjnego, dzianin specjalistycznych w kolorach HV oraz  dostawca materiału typu softshell. Na targach PROMOSHOW 2024 zaprezentuje dzianinę Stretchmax by KILIAN. To innowacyjna dzianina przeznaczona na bluzy, dresy sportowe idealna do druku sublimacyjnego. STRETCHMAX by KILIAN gwarantuje wysoki komfort użytkowania przy zachowaniu nowoczesnego wyglądu produktu. Elastyczność w 4 kierunkach zapewni pełną swobodę ruchów a nowatorska konstrukcja sprawi że każda aktywność będzie przyjemnością. Znaki szczególne dzianiny STRETCHMAX by KILIAN  to świetna oddychalność, wysoki komfort termiczny, niewiarygodna elastyczność i odporność na pilling.

ilustracjastrzałka

Uvprinter.pl, Hala 3, A5

Firma Uvprinter.pl zaprasza na stanowisko A5 w hali 3 podczas targów PROMO SHOW na prezentacje nowej drukarki UV drukującej naklejki na podkładowym papierze silikonowym wraz z złoceniem folią w jednym przebiegu. Unikalność rozwiązania polega na wyposażeniu drukarki rolowej o szer. 42cm  lub 60 cm. w dodatkową głowicę drukującą klejem UV. W przeciwieństwie do klasycznej wersji drukarki DTF UV, gdzie drukujemy po błonie klejowej, takie rozwiązanie jest ekonomiczne i ekologiczne (nie wyrzucamy odpadów kleju).

ilustracjastrzałka

Targi objęte są patronatem medialnym Signs.pl.

Źródło: OOH magazine

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Roland DG zaprezentuje nowe plotery na targach Fespa 2024
Firma Roland DG z przyjemnością powróci na targi FESPA Global Print Expo, które odbędą się w Amsterdamie w dniach  19-22 marca  2024 r., gdzie zaprezentuje zupełnie nową linię urządzeń wraz z najbardziej popularnymi i wszechstronnymi rozwiązaniami firmy.
Glenfiddich: opakowania inspirowane naturą i powrotem znaku Smoka
Z okazji tegorocznego Chińskiego Nowego Roku (zwanego też Księżycowym Nowym Rokiem) marka Glenfiddich stworzyła wyjątkową, prezentową edycję limitowaną. W jej skład wchodzi 21 letnia whisky typu single malt, Glenfiddich Gran Reserva Rum Cask 21YO, w nowym, świątecznym opakowaniu. Współpracując z artystą Raku Inoue, marka stworzyła design opakowania, które...
Vive XR Elite Business Edition - VR dla przedsiębiorstw
HTC VIVE, czołowy gracz w segmencie premium rzeczywistości wirtualnej (VR), ponownie podnosi poprzeczkę w dziedzinie technologii XR dla biznesu i konsumentów. Firma wprowadziła zestaw oprogramowania, który przyczynił się do stworzenia pierwszego działającego systemu VR w warunkach mikrograwitacji.
Agencja Ro dołącza do SAPR
Agencja Ro dołączyła do Stowarzyszenia Agencji Public Relations jako 39. agencja.
Kerris dla Mola: kampania „Będzie ups...”
Mola, marka należąca do Metsä Tissue, uruchomiła nową odsłonę platformy komunikacyjnej. Najnowsza kampania „Będzie UPS. Mola zrobi porządek!” wychodzi naprzeciw codziennym sytuacjom, podkreślając gotowość produktów Mola do przywracania porządku w każdej sytuacji. Za nową komunikację marketingową marki Mola odpowiada agencja KERRIS.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764