logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Patronat Signs.pl: Trwa głosowanie na najlepsze gadżety reklamowe Super Gift

   20.08.2022, przeczytano 743 razy
ilustracjastrzałka

Trwa głosowanie w konkursie Super Gift, który wyróżnia najlepsze artykuły promocyjne prezentowane podczas Festiwalu Marketingu. Głosowanie odbywa się poprzez formularz internetowy.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/patronat-signs.pl%3A-trwa-glosowanie-na-najlepsze-gadzety-reklamowe-super-gift,396958,artykul.html

Konkurs wyróżnia artykuły promocyjne prezentowane podczas targów, które odznaczają się swoją funkcjonalnością i nowoczesną koncepcją. Każdy wystawca targów mógł zgłosić jeden produkt bezpłatnie, do jednej z wybranych kategorii/ przedziałów cenowych, a także w kategoriach Super Business Gift – najlepszy artykuł promocyjny dla menadżera oraz – kategoria GIFT BOX – boxy prezentowe.

Tegoroczną nowością jest rozszerzenie formuły głosowania na nagrodę publiczności. Podczas tegorocznego Festiwalu Marketingu głosujący wybiorą Nagrodę PUBLICZNOŚCI we wszystkich kategoriach.

Do głosowania są uprawnieni przedstawiciele firm z branży (weryfikacja poprzez email), zagłosować można na stronie panel.festiwalmarketingu.pl/konkurs.

Głosowanie potrwa do 31 sierpnia br. Organizatorem konkursu jest OOH magazine w ramach targów Festiwal Marketingu.

Wydarzenie objęte jest patronatem medialnym Signs.pl.

Źródło: OOH magazine

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
avatar użytkownika
,

Ale jak to? Jeszcze nie wiadomo, kto wygrał?

avatar użytkownika
,

Ty zapewne wiesz - bo wiesz wszystko. Ale za darmo nie powiesz, prawda?  

avatar użytkownika
,

Oczywiście, że wiem.
Wygra najlepszy.

Ok, żartowałem, wiadomo, że jak co roku, wygra jakiś importer chińskiego guiana.
  

avatar użytkownika
,

Nie dość że zorientowany, to jeszcze dowcipny. Brawo.  

Najnowsze w tym dziale

IAB Polska partnerem konkursu Genius Universitatis 2023
Wystartowała XI edycja najbardziej oczekiwanego konkursu marketingowego dla uczelni, który ma pokazać ich najlepsze reklamowe działania. IAB Polska po raz kolejny jest partnerem konkursu, w którego kapitule zasiada nasza przedstawicielka - Ewa Opach, dyrektor ds. edukacji i certyfikacji, IAB Polska.
Paradyż Designers: spotkanie z Rossaną Orlandi oraz Giovanną Castiglioni w Mediolanie
Wyjazd do Mediolanu i warsztaty z legendą designu Rossaną Orlandi oraz spotkanie z Giovanną, córką włoskiego mistrza wzornictwa Achille Castiglioniego czekają na autorów wyróżnionych projektów w konkursie Paradyż Designers. Prace konkursowe można przesyłać jeszcze do 17 lutego 2023.
Nabór do konkursu dyplomów FNC rozpoczęty
Dyplomy FNC to zestawienie najlepszych prac dyplomowych absolwentów uczelni artystyczno-projektowych organizowane przez FONT nie czcionka.
Nikon zdobywa trzy nagrody w plebiscycie Fotopolis
Nikon ma przyjemność poinformować, że w plebiscycie Fotopolis na najlepsze produkty i wydarzenia fotograficzne 2022 roku, zdobył, aż trzy nagrody. Miejsce pierwsze w kategorii „Zaawansowany obiektyw roku” firma otrzymała za Nikon NIKKOR Z 400 mm f/4.5 VR S. Na drugiej pozycji w kategorii „Amatorski aparat roku” znalazł się Nikon Z 30, z kolei ostatnie miejsce...
Laureaci trzeciego etapu konkursu Tubądzin Design Awards w kategorii Cultureform
CultureFORM to kategoria specjalna konkursu Tubądzin Design Awards, która daje projektantom możliwość odniesienia się w swoich pracach do dziedzictwa kulturowego i historycznego. Międzynarodowe jury rozstrzygnęło jej trzeci etap. Wyłonieni twórcy reprezentują bardzo wysoki poziom, a ich prace przecierają szlaki w świecie designu.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764