logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Paula Skalnicka szefową redakcji lokalnych „Wyborczej”

  PR 05.01.2024, przeczytano 590 razy
ilustracja

Od 1 stycznia 2024 r. nową szefową redakcji lokalnych „Wyborczej” jest Paula Skalnicka. Zastąpiła Mikołaja Chrzana, który został powołany do zarządu nowo utworzonej spółki Wyborcza Sp. z o. o.    


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/paula-skalnicka-szefowa-redakcji-lokalnych-_wyborczej_,402638,artykul.html

 Paula Skalnicka to świetna i doświadczona redaktorka i menedżerka. Ta nominacja to dobra wiadomość nie tylko dla redakcji lokalnych, ale dla całej „Wyborczej” – mówi Roman Imielski,
I zastępca redaktora naczelnego „Wyborczej”.    

Paula Skalnicka jest związana z „Wyborczą” od 1997 r. Zaczynała jako stażystka w redakcji szczecińskiej, pisała m.in. dla dodatku budowlanego „Gazeta Dom”. Następnie zajmowała się tematami związanymi z systemem ochrony zdrowia, sprawami społecznymi, kryminalnymi, samorządem i polityką. W 2005 r. została zastępczynią redaktora naczelnego, a w 2012 r. redaktorką naczelną szczecińskiego oddziału „Gazety Wyborczej”. Od 2019 r. kieruje poznańską redakcją „Wyborczej”. Współtworzyła i koordynowała wiele akcji redakcji lokalnych „Wyborczej” takich jak “Supermiasta”, “Szukamy Złotych Gwiazd” czy “Miasto na Jedną Noc”.    

– Paula Skalnicka świetnie rozumie wyzwania, przed którymi stoimy. Cyfryzacja mediów sprawia, że „Wyborcza” się zmienia i nadal będzie się zmieniała, natomiast lokalność pozostaje ważnym elementem naszego DNA – podkreśla Mikołaj Chrzan, który kierował redakcjami lokalnymi „Wyborczej” od lipca 2018 r.    

Na obecnym etapie Paula Skalnicka będzie też w dalszym ciągu kierować poznańską redakcją „Wyborczej”.

Źródło: Agora S.A.

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Marta Bresińska dołącza do agencji Endless
Do agencji Endless dołączyła Marta Bresińska obejmując stanowisko Managing Director. Będzie wspierać Tomasza Dembińskiego - CEO Endless - w zarządzaniu obecnymi oraz nowymi projektami Agencji.
Malwina Pająk w El Padre
Do zespołu El Padre, po zakończonym pomyślnie okresie próbnym, dołącza Malwina Pająk obejmując nowo utworzone stanowisko Communication Manager.
Zmiany na czele Agencji Kreacji Filmu i Serialu Telewizji Polskiej
Telewizja Polska S.A. w likwidacji zmienia model funkcjonowania Agencji Kreacji Filmu i Serialu. Zmianie ulegnie m.in. proces zamawiania, budżetowania oraz nadzoru nad produkcją filmów i seriali. Zlikwidowane zostanie również stanowisko jednego z wicedyrektorów.
Paulina Chylewska wraca do TVP
Paulina Chylewska – znana i lubiana dziennikarka i prezenterka po siedmiu latach wraca do TVP. Na antenie TVP1 zobaczymy ją już 31 maja. Gwiazda otworzy i poprowadzi pierwszy dzień 61. Krajowego Festiwalu  Polskiej Piosenki, a w najbliższym czasie będzie pracować przy dwóch najważniejszych imprezach sportowych TVP: Euro 2024 oraz Letnie Igrzyska Olimpijskie w...
Monika Młynarczyk dyrektorem marketingu w firmie Wiśniowski
Od 1 kwietnia stanowisko dyrektora marketingu w firmie WIŚNIOWSKI objęła Monika Młynarczyk, awansując w ramach zmian w wewnętrznej strukturze.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764