logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Paweł Heinze Creative Directorem w Walk Creative

  PR 01.04.2019, przeczytano 271 razy

Paweł Heinze z początkiem kwietnia objął stanowisko Creative Directora w Walk Creative. Zastąpił Mariusza Piturę, który rozstał się z agencją. Paweł Heinze będzie odpowiadał za zarządzanie i wsparcie zespołów kreatywnych.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/pawel-heinze-creative-directorem-w-walk-creative,381883,artykul.html

Swoją reklamową karierę zawodową rozpoczął w 1998 roku jako Copywriter w McCann Erickson Group Warsaw (obecnie McCANN Worldgroup). Pracował dla takich agencji jak Lowe Lintas Warsaw (obecnie Mullen Lowe Warsaw), Lowe GGK Budapest, Leo Burnett Warsaw, Publicis Conseil Paris, Leo Burnett CEEMIA, GREY Moscow i Ogilvy Warsaw. Przeszedł przez wszystkie szczeble ścieżki zawodowej: od Copywritera po Executive Creative Directora. Tworzył, współtworzył i realizował kampanie dla największych klientów i marek na rynku polskim i rynkach międzynarodowych w regionie CEE, m.in. Orange, P&G, PZU i Heineken. Realizował projekty w większości kategorii produktowych, najwięcej czasu poświęcił telekomunikacji, alkoholom niskoprocentowym, usługom finansowym i ubezpieczeniowym, detergentom oraz motoryzacji. Prowadził szkolenia, kursy i wykłady dla klientów oraz szkół, w tym kurs w Colegium Civitas na wydziale socjologii i komunikacji społecznej, dotyczący kampanii zintegrowanych.

Zasiadał w jury takich konkursów jak KTR, Golden Drum (President), The CUP (Instambuł), Cristal Middle East (Liban), Ad Stars Asia. Pięciokrotnie zasiadał w radzie GPC – Leo Burnett Global Product Committee. Prace jego autorstwa oraz współautorstwa zdobywały nagrody i były nominowane m.in. w Cannes Lions, One Show Entertainment, ADC NY, D&AD, Eurobest, Effie, Ads of the World, Epica, Cristal Europe, The Cup, Young Guns, Golden Drum i KTR. Były również publikowane w Luerzers Archive, Shots Magazine i Contagious.

- Dołączenie do Walk Creative to coś więcej niż kolejny krok na mojej zawodowej drodze. To przede wszystkim możliwość realizacji ambicji, pomysłów i refleksji, zebranych w czasie mojej wieloletniej i zróżnicowanej kariery. W tym sensie Walk Creative oferuje wprost nieograniczone możliwości, nieczęsto spotykane na naszym rynku – mówi Paweł Heinze, Creative Director w Walk Creative.

Do Walk Creative dołączył z początkiem kwietnia, zastępując na stanowisku Creative Directora Mariusza Piturę, który zakończył współpracę z agencją. Będzie odpowiadał za zarządzanie i wsparcie zespołów kreatywnych w realizacji projektów. Paweł Heinze przeszedł do Walk z agencji Ogilvy, w której pracował od 2017 roku.

- Dołączenie Pawła do naszego zespołu to kolejny krok w rozwoju spółki. Jestem przekonany, że jego kompetencje i doświadczenie pozwolą nam wspólnie zrealizować wiele nowych i ciekawych projektów – mówi Tomasz Dembiński, CEO Walk Creative.

- Cieszę się, że to właśnie Paweł zastąpi mnie na tym stanowisku. Kibicuję jemu i całej agencji – dodaje Mariusz Pitura, który żegna się z Grupą Walk i rozpoczyna współpracę z inną agencją.

Źródło: Walk

www.walk.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Anna Adamczyk Group Account Directorem w Carat Polska
Od listopada br. Anna Adamczyk pełni rolę Group Account Directora w Carat (Dentsu Aegis Network). Poprzednio zajmowała stanowisko Communications Managera.
Agencja On Board Think Kong rozpoczęła współpracę z Flaconi, międzynarodowym sklepem online oferującym markowe kosmetyki na rynku w Niemczech i Austrii, a od niedawna również w Polsce. OBTK odpowiada za prowadzenie komunikacji w mediach społecznościowych, a także za działania content marketingowe.
Provident Polska: świąteczna kampania z przebojem
Chwytająca za serce opowieść o chłopcu, który pisze list do Świętego Mikołaja, rodziców, którzy spełniają marzenia syna oraz kojarzony z marką przebój w wyjątkowej, świątecznej aranżacji – tak prezentuje się świąteczna kampania firmy Provident Polska.
Trwa aktywacja marki Kasia pod hasłem „Upiecz dzieciom radość”. Akcja ma na celu wsparcie Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce w organizacji Świąt Bożego Narodzenia i ferii dla dzieci.
Rusza kampania Asystenta Google dla kierowców
W Warszawie, Katowicach i Krakowie ruszyła kampania Asystenta Google, od niedawna obecnego również  w Mapach Google, którą przygotowała agencja 180heartbeats+Jung v Matt wraz z domem mediowym Media Direction OMD.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764