logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Paweł Miąsek i Karolina Bąkowska dołączyli do agencji Gameset

  PR 21.09.2022, przeczytano 119 razy

We wrześniu szeregi agencji gaming i metaverse marketingu Gameset zasilili Paweł Miąsek oraz Karolina Bąkowska. Objęli oni kolejno stanowiska Group Sales Managera oraz Strategy Managera w dziale Strategy & Sales, zarządzanym przez Karolinę Sławecką.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/pawel-miasek-i-karolina-bakowska-dolaczyli-do-agencji-gameset,397294,artykul.html

Paweł Miąsek objął stanowisko Group Sales Managera w agencji gaming i metaverse marketingu Gameset. Wcześniej przez ponad pół roku był Sales & Partnerships Managerem w Polskiej Lidze Esportowej, a przez większość swojego życia zawodowego był związany z marką HBO. W przeszłości pracował już w agencji Gameset jako Senior Sales Manager. W ramach swojej nowej funkcji przejmie natomiast część obowiązków związanych z zarządzaniem obszarem Business Development od Karoliny Sławeckiej, Head of Strategy & Sales.

Karolina Bąkowska dołączyła z kolei do działu Strategy & Sales w roli Strategy Managera. Do jej obowiązków będzie należało współtworzenie kompleksowych strategii obecności marek w gamingu. Będzie również reprezentowała agencję na konferencjach branżowych. Już w czwartek 22 września wystąpi na Kongresie Online Marketingu w Warszawie. Wcześniej przez 4,5 roku była związana z agencją GoldenSubmarine, gdzie zajmowała się wsparciem marek w obszarze social mediów z uwzględnieniem działań w gamingu.

Źródło: Grupa LTTM

www.lttm.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Dentsu Polska i Fundacja Digital University pomagają zrozumieć świat
20 września dentsu Polska wraz z Fundacją Digital University ruszają z nowym projektem edukacyjno-społecznym skierowanym do uczniów w wieku od 10 do 15 lat, nauczycieli oraz rodziców. Na kanale YouTube ukaże się seria filmów poruszających istotne i aktualne tematy ze świata digitalu. Celem przedsięwzięcia jest pomoc młodym ludziom w zrozumieniu tego, co dzieje się wokół...
11. edycja Dotykam=Wygrywam oficjalnie rozpoczęta
Kampania Dotykam=Wygrywam, promująca profilaktykę raka piersi i noszenie odpowiednio dopasowanego biustonosza, została zainaugurowana we wtorek 20 września w hotelu Double Tree by Hilton w Warszawie.
Nowe możliwości w pracy i po robocie - kampania Pracuj.pl
Od 19 września kandydaci i pracodawcy z całej Polski mogą śledzić najnowszą odsłonę kampanii „W środowisku Pracuj.pl”. Zwierzęcy bohaterowie, symbolizujący zawody i wyzwania spotykane na ścieżce kariery, powracają w animowanych spotach i w formie internetowych avatarów. Nowością towarzyszącą jesiennej kampanii jest inicjatywa „Po Robocie”, w...
W telewizji pojawił się drugi spot w ramach nowej kampanii Credit Agricole. Tym razem u boku Dawida Podsiadło występuje Jarosław pashaBiceps Jarząbkowski. Bank w spocie zachęca do wspólnej walki z nadmiarem jednorazowego plastiku. Promuje swoją kartę z ekotworzywa i premię 555 zł za otwarcie Konta dla Ciebie.
Bank Millennium zachęca do oszczędzania energii i wyłącza swoje szyldy
Bank Millennium w okresie jesienno-zimowym po godzinach pracy wyłączy tablice świetlne w swoich oddziałach oraz biurach w Warszawie, Wrocławiu i Gdańsku. Tym samym zachęca do oszczędzania i ograniczania zużycia energii elektrycznej w obliczu potencjalnych trudności na rynku energii. Działanie jest też wyrazem niezmiennej troski o środowisko naturalne i wynika z potrzeby...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764