logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Paweł Miłkowski Partnerem i Dyrektorem Zarządzającym w Ekstrakt.Studio

  PR 14.07.2022, przeczytano 355 razy
ilustracja

Ekstrakt.Studio, powstałe w ubiegłym roku studio komunikacji wizualnej w grupie Cut The Mustard rozpędza się i ma nowego Dyrektora Zarządzającego.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/pawel-milkowski-partnerem-i-dyrektorem-zarzadzajacym-w-ekstrakt.studio,396580,artykul.html

Swoje doświadczenie Paweł Miłkowski zbiera od przeszło dekady. Ostatnio na stanowisku Production Growth Director wspierał Publicis Group CEE. Odpowiadał za procesy produkcyjne, jak również new business w ramach grupy. Konstytuował powstanie Le Pont by Publicis Groupe CEE, a swoją uwagę koncentrował na relacjach z największymi  korporacyjnymi klientami grupy i wewnętrznymi business partnerami. Wcześniej jako Business Director budował pozycję i rozwijał usługi Prodigious Worldwide.

- Paweł to dla nas mocne wsparcie i partner, którego długo poszukiwaliśmy - mówi Marcin Strzałkowski, CEO Ekstrakt.Studio. - Jego profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie na rynkach międzynarodowych, otwiera nowe możliwości, a naszym obecnym i przyszłym klientom gwarantuje najwyższy poziom usług - dodaje.

Ekstrakt.Studio uzupełnia usługi Cut The Mustard w obszarze produkcji assetów video. Współpracuje również bezpośrednio z Klientami z własnego portfolio. Jako design & content studio, zrealizuje projekty z obszaru projektowania graficznego, brandingu, service design jak również produkcji. Działa inkluzywnie - jest otwarte na współpracę z małymi firmami i startupami, oferując im usługi z zakresu komunikacji wizualnej.

- Rozbudowanie kompetencji w kierunku szeroko rozumianej produkcji, to naturalny krok w rozwoju dla Ekstrakt.Studio. Aktualnie Klienci poszukują szybkich, ale wciąż wysokiej jakości realizacji, a tu niezbędne jest elastyczne i indywidualne podejście do każdego projektu. Każdy z elementów, niezależnie czy to produkcja materiałów drukowanych, assetów video czy prostych bannerów internetowych i SoMe, potrzebuje odpowiednio wypracowanego procesu. W małym, zgranym i doświadczonym zespole, jesteśmy w stanie zagwarantować, że każdy z etapów produkcji będzie zaplanowany z uwagą i skrupulatnością, a przede wszystkim przy bliskiej współpracy z Klientem. Wraz z Ekstrakt.Studio otwieram nowy rozdział swojej kariery. To ekscytujące wyzwanie - otwartość i wrażliwość na Klienta, połączone z rzetelną analizą wykraczającą poza ramy bieżących potrzeb - to jedna z największych zalet Ekstrakt.Studio. Cieszę się, że mogę być częścią tak fantastycznego Zespołu - mówi Miłkowski.

Źródło: Ekstrakt.Studio

www.ekstrakt.studio

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Do grona klientów agencji dołączyła marka batoników Corny. 19 Południk zajmie się jej komunikacją na polskim rynku.
Sharp/Nec na ISE 2023
Sharp NEC Display Solutions Europe prezentuje najnowsze technologie wyświetlania obrazu na targach ISE 2023 w Barcelonie na stoisku E600 w hali 3. Na największej i najważniejszej na świecie wystawie dla dostawców usług AV oraz integratorów systemów Sharp/NEC przedstawia szersze portfolio i ekspercką wiedzę dwóch wiodących japońskich marek pod jednym szyldem. Odwiedzający mają...
Panasonic zaprezentował na targach ISE 2023 nowe rozwiązania 4K
Panasonic Connect Europe zaprezentował dziś na targach ISE 2023 cztery nowe rozwiązania przeznaczone do współpracy biznesowej, edukacji i rozrywki opartej na lokalizacji. Najnowsze produkty umacniają wiodącą pozycję rynkową firmy w dziedzinie technologii 4K Visual oraz Pro-AV. Panasonic oferuje kompleksową gamę projektorów 4K o pojemności do 50 000 lm,...
Marek Olwert nowym Senior Paid Social Specialist w SalesTube
Marek Olwert dołącza do agencji MarTech & e-commerce SalesTube (Group One) jako Senior Paid Social Specialist. Wzmocni team zarządzany przez Paid Social Manager Agnieszkę Dobrenko.
Kamikaze wzmacnia zespół obsługi klienta
Do zespołu obsługi klienta agencji Kamikaze, na stanowiska Account Executive, dołączyły 2 nowe osoby – Dorota Pomykała oraz Jan Sosnowski. Na co dzień pracują w łódzkim biurze agencji, która ma również oddział w Warszawie.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764