logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Paweł Napieralski prezesem Oddziału Polska Press w Poznaniu

  PR 16.07.2021, przeczytano 292 razy

Od 15 lipca br. stanowisko prezesa Odziału Polska Press w Poznaniu obejmuje Paweł Napieralski. Marek Rodwald odchodzi z firmy za porozumieniem stron.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/pawel-napieralski-prezesem-oddzialu-polska-press-w-poznaniu,392299,artykul.html

Paweł Napieralski od początku kariery zawodowej jest związany z mediami, bardzo dobrze zna zwłaszcza rynek mediów regionalnych w Wielkopolsce. Pracował jako reporter w Radio "S" (2001), następnie w Radio Poznań (2001-2004). Był dziennikarzem „Gazety Poznańskiej” i kierownikiem działu w tym dzienniku (2007-2008). Pełnił funkcję zastępcy redaktora naczelnego w ogólnopolskim tygodniku „Przewodnik Katolicki” (2001-2005), gdzie poza kierowaniem zespołem dziennikarzy, był współodpowiedzialny za sprzedaż i nadzorował pracę działów marketingu i reklamy. Był redaktorem naczelnym „Tygodnika Rolniczego” (2005). Współpracował z TVP Odział Poznań (2007).

Posiada także doświadczenie w działach PR i komunikacji społecznej. Był rzecznikiem prasowym giełdowej spółki Meble Oborniki SA (1999-2000) oraz rzecznikiem prasowym wojewody wielkopolskiego (2000-2001). Zna realia biznesu wielkopolskiego – przez siedem lat był redaktorem naczelnym miesięcznika wydawanego dla jednej z organizacji gospodarczych skupiającej ok. 150 biznesmenów z terenu Wielkopolski. Od 2013 r. jest związany ze Stowarzyszeniem Metropolia Poznań.

Był członkiem podziemnej organizacji Radio Solidarność Region Wielkopolska. Za działalność na rzecz niepodległości Polski został odznaczony Krzyżem Komandorskim Orderu Odrodzenia Polski.

Źródło: Polska Press Sp. z o.o.

www.polskapress.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Skonsolidowane przychody ze sprzedaży Grupy PMPG Polskie Media w I półroczu 2022 r. wyniosły ponad 21 mln zł i są o 68% wyższe od przychodów uzyskanych w analogicznym okresie roku ubiegłego. Skonsolidowana EBITDA Grupy w I półroczu br. wyniosła 2,6 mln zł.
WP Social News - codzienne podsumowanie informacji
Wirtualna Polska ma nową propozycję dla swoich użytkowników. Uruchomiła WP Social News, czyli narzędzie dostępne bezpośrednio w aplikacji Messenger, które każdego dnia przesyła podsumowanie najistotniejszych wiadomości. Dzięki niemu dostęp do informacji z interesujących obszarów staje się jeszcze prostszy i szybszy.
RMF Maxx świętuje 18. urodziny koncertem Smolastego i wprowadzeniem nowego logo
Z okazji swoich 18. urodzin radio RMF MAXX zmienia logo oraz modyfikuje zapis nazwy, która teraz jest pisana przez dwie litery X. W Krakowie odbędzie się jubileuszowy koncert Smolastego, na który bilety można wygrać w konkursie antenowym.
Nowość CNN International – rusza program „Decoded” o nowych technologiach
Zmiany na świecie zachodzą w zawrotnym tempie, a wpływ nowych technologii na gospodarkę, społeczności czy warunki życia nigdy dotąd nie był tak odczuwalny. CNN International zapowiada nową sześcioodcinkową produkcję „Decoded”, w której pochyli się nad pytaniami, jaką rolę pełnią przełomowe technologie i dlaczego mają one znaczenie. Premiera pierwszego...
Kanał Sportowy nadaje w Biedronce
Wygodna kanapa, koszulka sportowa i kufel złotego trunku to zwykle dobry przepis na dzień meczowy. W trakcie jesiennej aury warto jednak do ręki wziąć kubek z ciepłym napojem, który rozgrzeje nas nawet, jeśli mecz nie przynosi dużych emocji. Od czwartku, 22 września, w Biedronce dostępne będą kubki z wytłoczeniem, kubki zmieniające kolor oraz kubki termiczne Kanału...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764