logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Paweł Napieralski prezesem Oddziału Polska Press w Poznaniu

  PR 16.07.2021, przeczytano 140 razy

Od 15 lipca br. stanowisko prezesa Odziału Polska Press w Poznaniu obejmuje Paweł Napieralski. Marek Rodwald odchodzi z firmy za porozumieniem stron.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/pawel-napieralski-prezesem-oddzialu-polska-press-w-poznaniu,392299,artykul.html

Paweł Napieralski od początku kariery zawodowej jest związany z mediami, bardzo dobrze zna zwłaszcza rynek mediów regionalnych w Wielkopolsce. Pracował jako reporter w Radio "S" (2001), następnie w Radio Poznań (2001-2004). Był dziennikarzem „Gazety Poznańskiej” i kierownikiem działu w tym dzienniku (2007-2008). Pełnił funkcję zastępcy redaktora naczelnego w ogólnopolskim tygodniku „Przewodnik Katolicki” (2001-2005), gdzie poza kierowaniem zespołem dziennikarzy, był współodpowiedzialny za sprzedaż i nadzorował pracę działów marketingu i reklamy. Był redaktorem naczelnym „Tygodnika Rolniczego” (2005). Współpracował z TVP Odział Poznań (2007).

Posiada także doświadczenie w działach PR i komunikacji społecznej. Był rzecznikiem prasowym giełdowej spółki Meble Oborniki SA (1999-2000) oraz rzecznikiem prasowym wojewody wielkopolskiego (2000-2001). Zna realia biznesu wielkopolskiego – przez siedem lat był redaktorem naczelnym miesięcznika wydawanego dla jednej z organizacji gospodarczych skupiającej ok. 150 biznesmenów z terenu Wielkopolski. Od 2013 r. jest związany ze Stowarzyszeniem Metropolia Poznań.

Był członkiem podziemnej organizacji Radio Solidarność Region Wielkopolska. Za działalność na rzecz niepodległości Polski został odznaczony Krzyżem Komandorskim Orderu Odrodzenia Polski.

Źródło: Polska Press Sp. z o.o.

www.polskapress.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Nowa platforma e-commerce dla influencerów – Fansi
Ruszył nowy, innowacyjny start-up z obszaru influencer marketingu oraz e-commerce – fansi. Pomysłodawcą i twórcą podmiotu jest czołowa agencja influencer marketingu w Polsce – BrandBuddies. fansi – jako jedyna platforma na rynku – w swoim portfolio posiada autorskie produkty m.in. Lil Masti, Michała Koterskiego, Marcina Wichrowskiego, Małgorzaty i Pawła...
Z okazji rozpoczynających się dzisiaj Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020, Vectra udostępnia swoim abonentom dodatkowe kanały Eurosport, gdzie na żywo transmitowana będzie jedna z najważniejszych imprez sportowych na świecie. Do oferty operatora już dołączyło, od 23 lipca do 8 sierpnia br., w sumie aż 7 kanałów HD oraz 1 kanał w jakości 4K.
Od piątku, 16 lipca TVP Polonia jest ponownie szeroko dostępna dla telewidzów w Stanach Zjednoczonych. Program został udostępniony przez wiodącego operatora satelitarnego na rynku amerykańskim DISH Network oraz w serwisie IPTV/OTT Sling TV. Dodatkowo w ofercie Sling TV jest także program TVP Wilno.
Gazeta.pl to jedyne medium w Polsce, które opublikowało „Deklarację Redakcyjną" opisującą podejście oraz wartości dziennikarzy portalu, którzy nieustannie angażują się w działania na rzecz społeczeństwa i ochrony środowiska. Redakcja zaprezentowała właśnie kwartalny raport zaangażowania podsumowujący dotychczasowe inicjatywy na rzecz spełniania...
Aleksandra Majewska Dyrektorem Finansowym (CFO) Polska Press Grupy
Od lipca br. stanowisko Dyrektora Finansowego Polska Press Grupy obejmuje Aleksandra Majewska.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764