logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Paweł Sobczak liderem Fin & Tech Practice w PR Calling

  PR 13.01.2022, przeczytano 194 razy
ilustracja

Do agencji PR Calling dołączył Paweł Sobczak, obejmując stanowisko lidera nowoutworzonego działu Fin & Tech.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/pawel-sobczak-liderem-fin-and-tech-practice-w-pr-calling,394371,artykul.html

W nowej roli Paweł Sobczak odpowiada za zarządzanie i rozwój działu skupiającego kompetencje komunikacyjne z obszarów Finansów i Technologii. Na co dzień koordynuje pracę zespołu konsultantów, realizując działania dla m.in. Billennium, braf.tech, BinnarApps, Lendi, PayPo, funduszu venture capital Czysta3.vc. czy projektowo – Platformy Detalistów. Do jego zadań należy także umacnianie know-howu agencyjnego w obszarach fin & tech, oraz udział w procesach new-biz.

Poprzednio pracował w kilku warszawskich agencjach, w których odpowiadał za komunikację konsumencką i korporacyjną dla firm technologicznych, finansowych i logistycznych, w tym m.in. dla Uber i Uber Eats, PayPal, OVH, Playtech, tedee czy DHL Express. Wspierał także zespoły obsługujące Microsoft, Samsung czy DPD.

Sobczak dołączył do PR Calling we wrześniu 2021 roku. Z PR-em związany jest od 2014 roku.

Źródło: PR Calling

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Konica Minolta Accuriojet KM-1e i Motioncutter
Wzór z marokańskiego dywanu, motyw z obrazu Jacksona Pollocka albo z portugalskich płytek azulejo, skomplikowane wybrzeże Chile, kunsztowna łowicka wycinanka – już samo ich nadrukowanie brzmi jak zadanie dość karkołomne. Tymczasem duet od Konica Minolta w postaci AccurioJet KM-1e i MotionCutter pozwala nie tylko na ich precyzyjne wydrukowanie, ale i wycięcie w doskonałej jakości...
Nowa Head of Social Media Project Management w agencji Valkea
Joanna Łuszczyńska, pełniąca dotychczas funkcję Social Media Managera w Valkea, awansowała na stanowisko Head of Social Media Project Management. Joanna w ramach swoich nowych obowiązków – poza prowadzeniem projektów dla kluczowych klientów agencji – będzie również odpowiedzialna za zarządzanie zespołem osób obsługujących projekty w...
Matteo Berrettini w tenisowej drużynie Asics
Matteo Berrettini dołączył do tenisowej drużyny gwiazd, w której jest już między innymi Iga Świątek. Włoch wzmocnił portfolio ambasadorów marki ASICS i w tym sezonie będzie występować w modelu GEL-RESOLUTION 8.
Volkswagen Financial Services – lider nowoczesnej mobilności w Polsce – powierzył działania w zakresie Public Relations agencji dfusion communication. Agencję wybrano w drodze przetargu.
Moliera2.com: ogólnopolska kampania outdoorowa z Moniką Pietrasińską
Swoimi stylizacjami zachwyca tysiące kobiet i choć na co dzień Monika Pietrasińska stawia na swobodę, na wielkie wyjścia zawsze wybiera niesztampowe i oryginale rozwiązania.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764