logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Paweł Szaniawski w zarządach spółek radiowych Grupy ZPR Media

  PR 07.06.2019, przeczytano 126 razy
ilustracjastrzałka

Paweł Szaniawski będzie odpowiadał za obszar informacji oraz za rozwój multimedialnego newsroomu w strukturach Grupy ZPR Media.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/pawel-szaniawski-w-zarzadach-spolek-radiowych-grupy-zpr-media,382811,artykul.html

- Doświadczenie medialne Pawła Szaniawskiego oraz jego świeże spojrzenie na pracę naszego newsroomu pozwolą na szersze wykorzystanie potencjału stuczterdziestoosobowego zespołu reporterów radiowych, pracujących w całej Polsce. Dziennikarze otrzymają możliwość rozwoju w ramach Grupy, co z kolei zwiększy naszą konkurencyjność na rynku informacyjnym. Taki kierunek zmian jest zgodny z moim dążeniem do ciągłego zwiększania multimedialności contentu newsowego oraz wzmacniania i zacieśniania współpracy redakcji radiowych, internetowych i prasowych – mówi przewodniczący rady nadzorczej Zbigniew Benbenek.

Paweł Szaniawski ostatnio był związany z dziennikiem „Rzeczpospolita”. Od początku 2017 roku pełnił funkcję szefa działu Wydarzenia oraz szefa wydawców strony głównej rp.pl. Jest pomysłodawcą projektu Ogólnopolskiej Bazy Oświadczeń Majątkowych (OBOM), realizowanego przez Gremi Media SA dzięki środkom z programu Google DNI. Wcześniej przez kilkanaście lat pracował w tygodniku „Newsweek Polska”, gdzie m.in. kierował działem newsowym. Pracę w mediach zaczął pod koniec lat 90. jako redaktor i wydawca w serwisach internetowych (m.in. „Wiadomości” TVP) oraz reporter „Życia Warszawy”. Jest absolwentem wydziałów prawa i amerykanistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Odbył również staż w Missouri School of Journalism.

Do zarządu spółki Radia ESKA SA dołącza także Marcin Gębala, który będzie odpowiadał za finanse spółki. Prezesem Radia ESKA jest Leszek Kozioł. Zarząd spółki TIME SA pozostaje w niezmienionym składzie.

Źródło: Grupa ZPR Media

www.grupazpr.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Cięcie zasięgów: Jak Facebook udaje, że (nie)walczy z deepfake'ami
„Wyobraźcie to sobie przez chwilę: jeden człowiek posiadający całkowitą kontrolę nad skradzionymi danymi miliardów ludzi, wszystkimi ich sekretami, życiem, przyszłością…” – mówi Mark Zuckerberg na sfałszowanym nagraniu, które opublikował na portalu brytyjski artysta Bill Posters jako część promocji projektu...
Netia wzbogaciła dzisiaj (18 czerwca) swoją ofertę TV o cztery kolejne kanały: TVN Fabuła HD, NTL Radomsko, Discovery Life HD, Food Network HD. Jakość dwóch innych popularnych pozycji została podniesiona do HD. Po zmianach oferta TV Netii składa się z 221 kanałów, w tym 132 w jakości HD.
W czerwcu br., zgodnie z umową inwestycyjną zawartą we wrześniu 2018 r., Agora w drugiej rundzie finansowania objęła kolejne udziały w czeskiej spółce ROI Hunter, dostawcy platformy marketingowej umożliwiającej firmom z branży e-commerce promowanie i sprzedaż produktów za pośrednictwem Google’a i Facebooka. Agora jest mniejszościowym udziałowcem ROI Hunter...
Lokalne podróże w wakacyjnej edycji #Jedziemywpolskę
Wirtualna Polska rusza z drugą edycją wakacyjnego cyklu #JedziemyWPolskę. Reporterzy pojadą w trasę autobusami, pociągami i autostopem. W ubiegłym roku odwiedzili 12 miejscowości, a wiele reportaży powstało dzięki zgłoszeniom w serwisie dziejesie.wp.pl.
Wakacyjne studio i inne propozycje na lato dla słuchaczy Rock Radia
Od poniedziałku, 24 czerwca br. Rock Radio będzie nadawać programy z wakacyjnej ramówki. Znajdą się w niej m.in. cykl "Wakacyjne studio Rock Radia" prowadzony z ogródka Hard Rock Cafe w Warszawie, audycja "Lato na bogato" i konkurs "Wakacyjny przygodnik Rock Radia", a także wspomnienia największych i najciekawszych rockowych festiwali czy koncertów.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764