logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

PayPer.pl - nowa sieć reklamy efektywnościowej

   30.07.2010, przeczytano 2029 razy

PayPer.pl, uruchomiona przez Agorę nowa sieć reklamy internetowej, oferuje klientom powierzchnie reklamowe dobierane dla kampanii efektywnościowych.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/payper.pl---nowa-siec-reklamy-efektywnosciowej,11017,artykul.html

Jak informuje Agora, w ofercie sieci PayPer.pl znajduje się m.in. portfolio Grupy Gazeta.pl, której serwisy odnotowują miesięcznie łączny zasięg 65,84% wśród polskich internautów. Partnerami PayPer.pl są obecnie: sieć reklamy kobiecej Glossy Media, która współpracuje z 76 serwisami internetowymi skierowanymi do kobiet oraz sieć AdTaily zrzeszająca blisko 14 tys. wydawców stron internetowych, głównie z tzw. długiego ogona. Sukcesywnie finalizowane są rozmowy z kolejnymi partnerami.

Sieć Payper.pl proponuje reklamodawcom dziewięć pakietów tematycznych, m.in. Wiadomości, Kobieta i Lifestyle, Praca czy Sport i Moto, które zgrupowane są w trzech liniach cennikowych. Ceny dostosowywane są indywidualnie do każdej kampanii. Oferta sieci skierowana jest do klientów bezpośrednich, agencyjnych i domów mediowych.

W kampaniach efektywnościowych klient płaci za pożądane działanie odbiorcy przekazu reklamowego, np. przejście odbiorcy na stronę produktu poprzez kliknięcie w reklamę i dokonanie zakupu. Dobre wyniki zapewniać ma wykorzystanie przez Payper.pl systemu monitorowania i raportowania kampanii efektywnościowych TradeDoubler.

Źródło: Agora

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Agencja Węc PR nagrała swój Hot16challenge2
Akcja hot16challenge2 cieszy się dużą popularnością wśród polskich internautów.  W społeczną inicjatywę zaangażowali się celebryci i politycy, a nawet znane brandy. Nominacje dotarły również do branży kreatywnej. Specjaliści z agencji WĘC PR podjęli rękawicę i zarapowali, by wesprzeć medyków w walce z koronawirusem.
Kampania społeczna marki Ambition
Czas izolacji, ograniczenie kontaktów z bliskimi, niepewna przyszłość to nowa rzeczywistość, z którą w ostatnich miesiącach przyszło nam się zmierzyć. Wszechobecne zakazy bezpośrednio przemodelowały nasz dotychczasowy sposób życia, jednak to, co naprawdę ważne powinno pozostać niezmienne. Marka Ambition, w swojej nowej kampanii zachęca odbiorców do podtrzymania wiary w...
Nowe przenośne projektory LCD Panasonic
Firma Panasonic ogłosiła dziś wprowadzenie na rynek dwóch ekonomicznych serii projektorów LCD, które wyróżniają się niewiarygodnie długim cyklem eksploatacji przy jej jednoczesnym niskim całkowitym koszcie. Główne zalety produktów to wysoka jakość i duży kontrast wyświetlanych obrazów. Nowe serie, które doskonale nadają się...
Aplikacje Photo Gallery i AiFoto debiutują w nowych wersjach. Producent gruntownie przemodelował interfejs i dodał szereg nowych funkcji. Mają one sprawić, że organizacja, przeglądanie i udostępnianie zdjęć będą prostsze niż kiedykolwiek wcześniej.
Agencja marketingu zintegrowanego Communication Unlimited jest odpowiedzialna za stworzenie strategii komunikacji firmy, doradztwo komunikacyjne, zarządzanie relacjami z mediami.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764