logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Pegasus Axis 9060E – kompaktowa maszyna do gadżetów reklamowych i grafik

  PR 03.10.2017, przeczytano 2207 razy
ilustracjastrzałka

Ekonomiczna, niewielka i dostępna od ręki. Najnowsza propozycja od Via Color to drukarka, która oferuje cyfrową jakość druku nawet w przestrzeni małego punktu kserograficznego. Poznajcie maszynę Pegasus Axis 9060E.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/pegasus-axis-9060e-%E2%80%93-kompaktowa-maszyna-do-gadzetow-reklamowych-i-grafik,33963,artykul.html

Zaprezentowana po raz pierwszy na wrześniowych targach reklamy i poligrafii – FestiwalDruku.pl, mała stołowa drukarka UV do artykułów promocyjnych (i nie tylko), oferuje praktycznie nieograniczone możliwości zamknięte w niewielkich gabarytach.

Na każdą kieszeń (i przestrzeń!)

Zaletą maszyny jest nie tylko jej kompaktowość, która sprawia, że rozmiarowo dostępna jest ona nawet dla niewielkich punktów usług kserograficznych czy małych agencji reklamowych, ale i wysoka jakość wydruków. – Maszyna pozwala zaoszczędzić miejsce, nawet w bardzo ograniczonej przestrzeni. Jest wygodna i dostępna od reki, gdyż już kilka dni po zamówieniu, klient ma maszynę w swojej firmie. Nie sposób nie wspomnieć o jej cenie. Koszt 54.999 PLN/netto, przy jednoczesnej gwarancji niezawodności i wysokiej jakości druku, sprawia, że zakup ten zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta – podkreśla Kacper Ragus, product manager w Via Color. O targową cenę maszyny można pytać bezpośrednio u dystrybutora.

Drukarka do wszystkiego

Choć niewielkich rozmiarów, Pegasus Axis 9060E zaskakuje ogromem możliwości. Zadrukujemy nią wszelkiego rodzaju gadżety, jak: zapalniczki, karty czipowe, telefony, obudowy, pudełka, osłony, podkładki pod myszy, a także, tak popularne ostatnimi czasy, tekstylia reklamowe (materiały, odzież, koszule czy T-shirty). To jednak nie koniec – materiały POS, standy, aranżacje sklepowe - Axis 9060E sprawdzi sie w zadruku kartonów, plexi, winyli czy gumy. Także metal, aluminium, tworzywa sztuczne, papiery, drewno, ceramika, szkło czy płytki nie stanowią dla niego problemu, co sprawia, że jego zakres możliwości wykracza dalece poza same gadżety reklamowe.

Jakość w dobrej cenie

Za przystępną ceną idzie jednak to co ważne – wysoka jakość druku (3.5 pl) i fotograficzne odwzorowanie prac. Pegasus Axis 6090 z profesjonalnym ruchomym stołem o rozmiarach 60 cm na 90 cm posiada dwie głowice Epson MicroVoltage 6color przystosowane do używania w wysokiej jakości druku. Urządzenie jest kompatybilne z nowoczesnym atramentem o wyjątkowej trwałości i stabilności – Nutec. Maszyna umożliwia druk na ciemnych, powlekanych i śliskich materiałach, pozwalając na jej szerokie zastosowanie w druku gadżetów, drobnych przedmiotów oraz grafik. To bardzo ciekawa propozycja, która ze względu na ekonomię i niewielkie rozmiary, będzie odpowiedzią dla każdego szukającego nowych rozwiązań dla swojej firmy.

Źródło: Via Color

www.viacolor.pl


avatar użytkownika
+ + +

Tekst opublikował użytkownik: ViaColorViaColor o sobie:

Od początku swojej działalności nasza firma specjalizuje się w profesjonalnej obsłudze serwisowej klienta oraz dostarcza szerokie spektrum profesjonalnych materiałów eksploatacyjnych i części do wszystkich drukarek cyfrowych. Od wielu lat zapewniamy najlepszą obsługę firm, przedsiębiorstw, instytucji jak również klienta indywidualnego. Specjalizujemy się również w dostarczaniu wszystkich niezbędnych akcesoriów do każdego biura. Na co dzień obsługujemy największe drukarnie, szkoły oraz firmy na terenie całego kraju.

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Leszek ponownie zawita na Pol’and’Rock Festival
Wyjątkowa muzyka, dobra zabawa oraz pozytywne emocje – oto, co od lat przyciąga markę Lech na Pol’and’Rock Festival. W 2019 roku również nie zabraknie jej w Kostrzynie nad Odrą, gdzie w specjalnie przygotowanej strefie czekać będzie dawka orzeźwienia i atrakcji dla wszystkich festiwalowiczów.
Akademia Nikona celebruje 10-lecie działalności, angażując do współpracy znanych fotografów, influencerów, a także uczestników swoich szkoleń. W jubileuszowej kampanii online pokazuje, że ostatnia dekada zmieniła w fotografii niemal wszystko.
Daniel Szczęk nowym dyrektorem kreatywnym agencji Eskadra
Eskadra – jedna z agencji reklamowych w Polsce – z nowym dyrektorem kreatywnym. Stanowisko to objął Daniel Szczęk.
Sony: aparat α7R IV z 61,0-megapikselowym, pełnoklatkowym przetwornikiem
Firma Sony ogłosiła powiększenie serii renomowanych pełnoklatkowych korpusów bezlusterkowych Alpha 7R o niezwykle uniwersalny, odznaczający się dużym potencjałem aparat α7R IV (model ILCE-7RM4). Lekki, kompaktowy korpus bezlusterkowy α7R IV z pełnoklatkową matrycą obrazu, bezprecedensowo wysoką rozdzielczością, imponującym zakresem dynamiki i dużą szybkość...
Hyundai promuje samochody przyszłości
Z początkiem lipca marka Hyundai rozpoczęła promocję swoich flagowych modeli o napędzie elektrycznym. Za zakup mediów w kampanii odpowiedzialna jest agencja mediowa Havas Media.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764