logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Pegasus przedstawia nową generację drukarek UV serii Rex

  PR 10.06.2021, przeczytano 153 razy
ilustracjastrzałka

Pegasus REX 6040 to kolejny ze sztandarowych modeli producenta, który cieszy się niesłabnącą popularnością, o czym świadczą liczne instalacje urządzenia. Ta kompaktowa maszyna do zadruku płaskich przedmiotów, jak również dostosowana do pracy na wielu rodzajach podłoży, w tym okrągłych, została właśnie wyposażona w nowe funkcjonalności.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/pegasus-przedstawia-nowa-generacje-drukarek-uv-serii-rex,391850,artykul.html

Drukarka Pegasus REX to mała, wszechstronna maszyna, która zdobyła uznanie drukarzy i pracowników branży reklamowej i poligraficznej. Ta drukarka wyposażona jest w stół roboczy o wymiarach 60 x 45 cm, a grubość drukowanych przedmiotów sięga do 18 cm. Pozwala to na jej szerokie zastosowanie w druku gadżetów, produktów z plexi, sklejki czy innych drobnych przedmiotów, jak telefony, obudowy czy podkładki pod mysz. Dodatkowo, maszyna nadaje się do zadruku toreb bawełnianych, odzieży i tekstyliów reklamowych.

- Najnowsza odsłona Rexa została wyposażona w stół z podsystem, który podobnie jak w przypadku Pegasus Axis, pozwala na precyzyjne przyssanie materiału drukującego. Co więcej, elektryczna przystawka do materiałów cylindrycznych sprawia, że nadruk na kubkach czy butelkach jest jeszcze dokładniejszy. Przystawka ta jest dostosowana w 3 różnych rozmiarach, co zdecydowanie ułatwia pracę z maszyną – mówi Kacper Ragus, product manager w Via Color Pegasus.

ilustracjastrzałka

Warto wspomnieć, że maszyna posiada system cyrkulacji białego koloru wraz z mieszadłami w zbiornikach zapobiegającymi rozwarstwieniu atramentu. O bezawaryjną pracę dbają podwójnie chłodzone lampy UV LED oraz wysokiej jakości niemieckie oprogramowanie RIP ColorGate – to usprawnienia, które zostały dodane do maszyny przy jej ostatnim unowocześnieniu.

Choć rozmiar tej drukarki jest nieduży, to wachlarz możliwych zastosowań zdecydowanie zaskakuje. Maszyna drukuje praktycznie na wszystkim i sprawdzi się doskonale jako inwestycja w małej agencji reklamowej, ale też jako uzupełnienie sporego parku maszynowego. To odpowiedź na rosnące potrzeby personalizacji. Pozwala wykonać indywidualną butelkę do piwa, eleganckie etui na wino czy też nosidło na piwo. Tak szerokie spectrum zastosowań daje ogromne pole zarówno w kontekście branży artykułów promocyjnych, eventowej, prezentowej, jak i dekoracyjnej.

Jak podkreśla przedstawiciel Via Color Pegasus, przy każdej instalacji ich technicy wykonują indywidualne profilowanie drukarki.

Źródło: PegasusUV.com

www.pegasusuv.com


brak ikonki
+ +

Tekst opublikował użytkownik: PegasusUSA

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Pięć milionów osób zjednoczyło się w Run For The Oceans
Tegoroczny Światowy Dzień Oceanów można było uczcić wyjątkowo hucznie, a to wszystko dzięki rekordowym rezultatom globalnej inicjatywy Run For The Oceans. Zorganizowana wspólnie przez adidas i organizację Parley akcja, już po raz czwarty wykorzystała moc sportu w służbie zmian. W tym roku w biegu wzięło udział aż 5 milionów osób z całego świata, którzy dzięki...
Linkleaders rozpoczęło współpracę z Cavatina Holding – polskim deweloperem biurowym. Zespół agencji odpowiada za public relations oraz wspiera komunikację projektów i inwestycji realizowanych w 7 polskich miastach. Nawiązanie współpracy to ważny krok w rozwoju portfolio projektów z sektora nieruchomości Linkleaders, którego kluczową...
Startuje loteria „W Ż codziennie do wygrania 10 000 zł oraz nagrody od A do Ż”
Marka Żywiec powraca z niezwykle popularną loterią, w której codziennie do wygrania jest aż 10 000 zł oraz tysiące nagród. Tegoroczna promocja odbywa się we współpracy z serwisem Allegro Lokalnie, dzięki czemu na uczestników czeka prawdziwa wolność wyboru. Kody spod kapsli i zawleczek można rejestrować od 10 maja do 28 sierpnia.
Mobile Trends for Commerce już 29 czerwca
W ciągu dwóch lat sytuacja na świecie spowodowała rewolucję w zakupach mobilnych. Dzięki temu w większym stopniu wdrażane są innowacyjne rozwiązania w aplikacjach mobilnych, udoskonalane są również procesy marketingowe dla klientów e-sklepów. Wszystko po to, żeby przyciągnąć klienta i odnieść sukces w biznesie. Mobile Trends Conference to...
Wraz z początkiem Mistrzostw Europy EURO 2020 adidas rusza z kampanią inspirującą ludzi do postrzegania piłki nożnej jako czynnika jednoczącego społeczność i dającego możliwości dążenia do bardziej inkluzywnego świata. W trakcie turnieju będziemy mogli poznawać osobiste historie piłkarzy, które pokazują, jak sport na każdym kroku oferowała im wiele możliwości...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764