logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Pegasus reaguje na bieżące wydarzenia i oferuje maszyny z 30% dotacją

  PR 10.04.2020, przeczytano 329 razy

W związku z obecną sytuacją na świecie firma Via Color Pegasus oferuje swoje flagowe urządzenia do druku UV z 30% dotacją na zakup urządzenia. Maszyny z pełnym pakietem instalacyjnym dostępne są od ręki.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/pegasus-reaguje-na-biezace-wydarzenia-i-oferuje-maszyny-z-30procent-dotacja-,386533,artykul.html

Dotacja obowiązuje na następujące drukarki UV z portfolio Via Color:

  • Pegasus AXIS 6090 (II i III generacja) - stołowa drukarka UV do gadżetów, reklamowych, drobnych przedmiotów oraz grafik o rozmiarach 60cm x 90cm. Premiera najnowszej generacji Axisa miała miejsce w lutym br.
  • Pegasus REX 6040 - kompaktowe urządzenie, które sprawdzi się doskonale do druku materiałów płaskich oraz butelek czy kubków.
  • Pegasus FOX A4 - uniwersalna drukarka dedykowana małym przedmiotom, w tym szczególnie drobnym gadżetom czy etui telefonów komórkowych.

- Jesteśmy świadomi tego, jak trudny jest to czas (nie tylko) dla przedsiębiorców. Wydarzenia ostatnich tygodni sprawiły, że postanowiliśmy wraz z fabryką wprowadzić dotacje na zakup drukarek UV, by stały się one dostępne dla szerszej liczby klientów. Wierzymy, że to realna pomoc, w tym niełatwym dla wszystkich czasie - mówi Kacper Ragus, product manager w Via Color Pegasus.

Jak informuje dostawca, urządzenia dostępne są od ręki, kompletny zestaw obejmuje poza samą drukarką, także oprogramowanie ColorGATE, stolik pod urządzenie oraz pakiet atramentów. Via Color zapewnia dostawę i uruchomienia urządzenia w siedzibie klienta, ośmiogodzinne szkolenie z obsługi maszyny oraz zdalne wsparcie online przez 12 miesięcy od daty zakupu. Przez rok obowiązuje również gwarancja na maszyny.

- Te trzy urządzenia, które oferujemy w specjalnej, cenie to nasze flagowce, które cieszą się niezmienną popularnością. To drukarki o niedużych rozmiarach, stanowiące doskonałą propozycję zarówno dla dużych graczy na rynku reklamowym, jak i małych punktów usługowych, ksero czy jednoosobowych agencji reklamy – dodaje Kacper Ragus, product manager w Via Color Pegasus.

O szczegóły oferty promocyjnej można pytać pod adresem: biuro[at]pegasusuv.com

Źródło: Via Color Pegasus Sp. z o.o.

www.viacolor.pl


brak ikonki
+

Tekst opublikował użytkownik: PegasusUSA

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Agencja Węc PR nagrała swój Hot16challenge2
Akcja hot16challenge2 cieszy się dużą popularnością wśród polskich internautów.  W społeczną inicjatywę zaangażowali się celebryci i politycy, a nawet znane brandy. Nominacje dotarły również do branży kreatywnej. Specjaliści z agencji WĘC PR podjęli rękawicę i zarapowali, by wesprzeć medyków w walce z koronawirusem.
Kampania społeczna marki Ambition
Czas izolacji, ograniczenie kontaktów z bliskimi, niepewna przyszłość to nowa rzeczywistość, z którą w ostatnich miesiącach przyszło nam się zmierzyć. Wszechobecne zakazy bezpośrednio przemodelowały nasz dotychczasowy sposób życia, jednak to, co naprawdę ważne powinno pozostać niezmienne. Marka Ambition, w swojej nowej kampanii zachęca odbiorców do podtrzymania wiary w...
Nowe przenośne projektory LCD Panasonic
Firma Panasonic ogłosiła dziś wprowadzenie na rynek dwóch ekonomicznych serii projektorów LCD, które wyróżniają się niewiarygodnie długim cyklem eksploatacji przy jej jednoczesnym niskim całkowitym koszcie. Główne zalety produktów to wysoka jakość i duży kontrast wyświetlanych obrazów. Nowe serie, które doskonale nadają się...
Aplikacje Photo Gallery i AiFoto debiutują w nowych wersjach. Producent gruntownie przemodelował interfejs i dodał szereg nowych funkcji. Mają one sprawić, że organizacja, przeglądanie i udostępnianie zdjęć będą prostsze niż kiedykolwiek wcześniej.
Agencja marketingu zintegrowanego Communication Unlimited jest odpowiedzialna za stworzenie strategii komunikacji firmy, doradztwo komunikacyjne, zarządzanie relacjami z mediami.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764