logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Pegasus Rex - wyższa jakość druku UV za mniejszą cenę na Festiwaldruku.pl

  PR 21.08.2018, przeczytano 733 razy
ilustracja

Pegasus REX to drukarka do zadań specjalnych mogąca drukować na butelkach i innych materiałach okrągłych, która idealnie sprawdzi się przy produkcji gadżetów reklamowych. Zajmuje niewiele miejsca, a jednocześnie zapewnia wszechstronne możliwości druku na  butelkach, szkle, ceramice, tkaninach, płytach PCV czy płytach CD. Fotograficzna precyzja za niską cenę to wyjątkowa propozycja od Via Color.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/pegasus-rex---wyzsza-jakosc-druku-uv-za-mniejsza-cene-na-festiwaldruku.pl,37644,artykul.html

Drukarka Pegasus REX to doceniany produkt, który już od początku roku cieszy się popularnością w branży reklamowej i poligraficznej. U podstaw tego sukcesu leży wszechstronność i tania eksploatacja.

- Częste używanie jakiejkolwiek drukarki powoduje  zużywanie się głowic i innych materiałów eksploatacyjnych co się wiąże z ich regularną wymianą. Pegasus REX wyposażony jest w elementy eksploatacyjne tańsze nawet o 40%.  Pozwala to znacznie zredukować koszty użytkowania drukarki, a tym samym zaoszczędzić tysiące złotych w skali roku - podkreśla Kacper Ragus, product manager w Via Color.

Pegasus REX ma też inne zalety. To wielofunkcyjna drukarka o niewielkich gabarytach, która  spokojnie zmieści się nawet w małych pomieszczeniach, takich jak pokoje biurowe czy punkty kserograficzne. Stół roboczy o wymiarach 60 x 40 cm, pozwala na druk w formacie A2. REX świetnie radzi sobie też z nadrukiem na butelkach, płytach, kubkach, koszulkach czy szkle. Na uwagę zasługuje duża wysokość druku - do 20 cm. Drukarka znacznie przyspieszy oraz usprawni pracę w agencjach reklamowych, które produkują dużo różnorodnych gadżetów.   

Druk UV zapewnia zdecydowanie większą wszechstronność niż inne metody druku. Każdy detal graficzny jest dopracowany, estetyczny oraz trwały. To niemal fotograficzna doskonałość. Via Color wprowadził na rynek kilka ploterów UV. Pegasus REX jest najnowszą i najbardziej udoskonaloną wersją drukarki, która pozwala na osiągnięcie efektów lepszych, niż kiedykolwiek. Jest to zasługa niezawodnych i bardzo precyzyjnych głowic EPSON, a także kilku rozwiązań technicznych, które zapobiegają wysychaniu oraz rozwarstwianiu atramentów.  

Głowica wyposażona jest w kanał z kolorem białym, dzięki czemu drukarka drukuje w jednym przebiegu z bielą. Eliminuje to wszystkie smugi i niedoskonałości.

- Przejścia kolorystyczne i tonalne są płynne, więc nawet obraz zachodu słońca, tęczy czy lasu wygląda niczym zdjęcie. W metodzie druku UV ważny jest najdrobniejszy szczegół. Niektórzy klienci wybierają. Pegasus REX do druku gier planszowych czy wielobarwnych płyt CD - dodaje Kacper Ragus.

Druk jest stabilny i równomierny, bo w zbiornikach z atramentem znajdują się mieszadła. Dbają o to, by atramenty się nie rozwarstwiał. Nowością, a jednocześnie dodatkowym zabezpieczeniem jest listwa antystatyczna. Śliskie powierzchnie, takie jak folia, płyty PCV czy butelki PET, łatwo się elektryzują, sklejają lub deformują. Listwa zapobiega ich elektryzowaniu, więc finalnym efektem jest perfekcyjny druk bez smug, zagięć czy pęcherzyków powietrza.    

ilustracjastrzałka

  • Na żywo z możliwościami Pegasusa REX będzie można zapoznać się na stoisku E4.
  • FestiwalDruku.pl odbędzie się 12-13 września w EXPO XXI Warszawa.
  • Trwa bezpłatna rejestracja dla odwiedzających TUTAJ

Źródło: OOH magazine

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Api.pl: Dni Otwarte z ploterami Epson
Zapraszamy do udziału w DNIACH OTWARTYCH w Oddziale API.PL w Chorzowie.
Reprocentrum z Gdańska wybrało drukarkę Mutoh Valuejet 1324 X
Drukarka wielkoformatowa Mutoh ValueJet 1324X jest urządzeniem wysoce wszechstronnym, a przez to jednym z najczęściej sprzedawanych ploterów w Polsce. Kolejne urządzenie trafiło do firmy Reprocentrum z Gdańska.
Away, czyli miara samotności - premiera filmu
We wtorek, 19 marca odbyła się premiera filmu AWAY, projektu duetu Marta Frączek oraz Piotr Onopa ze zdjęciami Mikołaja Sygudy. Short jest refleksją nad kondycją dialogu we współczesnym świecie, bycia razem i bycia obok. Realizacją wideo zajął się dom produkcyjny F25.
#jestnaswiecej przeciwko hejtowi w sieci [INFOGRAFIKA]
Hejt wśród młodzieży jest poważnym problemem i może powodować dramatyczne skutki, ale stoi za nim stosunkowo niewielka grupa sprawców – zaledwie 5,1% nastolatków. Fundacja Orange rozpoczyna kampanię społeczną #jestnaswiecej, która pokazuje, że kulturalni internauci stanowią większość i że warto uczyć młodych reagowania na hejt, by powstrzymać...
Kampania wspierająca Światłowodowy Internet i Telewizję Elastyczną Netii
20 marca ruszyła nowa kampania reklamowa, wspierająca sprzedaż oferty pakietowej Netii: Światłowodowy Internet 150 Mb/s + Telewizja Elastyczna, teraz aż trzy miesiące za darmo. Kreacja reklamowa nawiązuje do przegryzania się przez atrakcyjny kontent.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764