logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Peka zaprasza na Okk! design

  PR 13.08.2019, przeczytano 219 razy
ilustracjastrzałka

Już na początku września odbędzie się kolejna edycja inspirujących spotkań z dobrym wzornictwem – OKK! design. Tym razem nie zabraknie na niej marki PEKA, czyli specjalistów od rewolucyjnych rozwiązań meblowych. Wydarzeniu towarzyszyć będzie wyjątkowa premiera nowego katalogu firmy oraz… PEKA Party.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/peka-zaprasza-na-okk%21-design,383588,artykul.html

OKK! design to cykl będący autorskim projektem Olgi Kisiel-Konopki, właścicielki agencji PR OKK!, od lat związanej z branżą wnętrzarską. Zapoczątkowany został 7 lat temu i niezmiennie cieszy się ogromną popularnością wśród architektów, projektantów, mediów oraz wszystkich, którzy cenią dobry design.

Już 9 września w warszawskiej przestrzeni Mysia 3 odbędzie się 16. edycja wydarzenia. Jej tematem przewodnim będzie Biophilic Design - czyli to, w jaki sposób natura może przenikać się z architekturą, jaką rolę w naszych wnętrzach odgrywają rośliny i dlaczego warto otaczać się zielenią, zarówno w domu, jak i w przestrzeniach publicznych. Jak zawsze nie zabraknie także inspirujących dyskusji o wyzwaniach, takich jak zrównoważony rozwój czy wtórne wykorzystanie odpadów. Podczas tej edycji marka PEKA zaprezentuje swoje nowatorskie systemy organizacji przestrzeni wspierające te trendy.

Ergonomia na wyciągnięcie ręki

Uczestnicy 16. edycji OKK! design otrzymają szansę poznania oferty produktowej marki i przekonania się o jej ergonomii. Jej stoisko bez wątpienia stanowić będzie doskonałą inspirację do aranżacji kuchni i salonu. Odbędzie się również premiera nowego katalogu PEKI, w którym przedstawiono nowości firmy. Co więcej, katalog umożliwia kompleksowe wyposażenie kuchni, zapewniając stały dostęp do zapasów żywności, naczyń i małego sprzętu AGD. Przy użyciu systemów dostępnych w ofercie można także zaaranżować przestrzeń wokół niej: w salonie, garderobie czy biurze. Warto dodać, że wyjątkowym zwieńczeniem tego dnia będzie… PEKA Party.

PEKA w… aplikacji

Jako miłośnicy innowacji i technologii, marka stworzyła także aplikację Peka Apps. Jej głównym założeniem jest łączenie treści zawartych w katalogu i na stronie internetowej. Po zeskanowaniu strony z zestawieniem produktów możemy automatycznie połączyć się z www.peka.pl i przejść do wybranego systemu z tej tabeli. Dzięki aplikacji zawartość katalogu rozbudowana jest także o dodatkowe treści w formie cyfrowej. Możemy w niej przeglądać modele 3D pojedynczych systemów, a nawet kuchni z zastosowanymi rozwiązaniami, galerie zdjęć oraz filmy.

Źródło: PEKA

www.peka.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

30. urodziny marki DKNY: kampania z udziałem Halsey i The Martinez Brothers
Jesień 2019 r. to pora 30. urodzin marki DKNY i jej podejścia do stylu. Zamiast spoglądać w przeszłość nowa kampania marki skupia się na tu i teraz, wykorzystując intensywne, wyraźne portrety rodzimych nowojorczyków Halsey i The Martinez Brothers. Fotografie wykonała Amy Troost, a stylistą był Carlos Nazario.
Historie, które uskrzydlają w kampanii promującej dawstwo szpiku
Po sukcesie kampanii edukacyjnej „Vs Życie” portal NOIZZ i Fundacja DKMS kontynuują współpracę, której celem jest popularyzowanie idei dawstwa szpiku. Nowa odsłona kampanii #niesamowiteuczucie oparta jest na historiach Dawców szpiku, którzy dali szansę na życie chorym, potrzebującym przeszczepienia krwiotwórczych komórek macierzystych. W ramach akcji „To #niesamowiteuczucie...
Nowa rola CMO wymaga wsparcia technologicznego z obszaru zbierania i analizowania danych o kliencie końcowym.
Android 10: Nowy wygląd, nowe logo
W ciągu ostatniej dekady otwarta platforma Android umożliwiła rozwijającej się społeczności producentów i deweloperów, dotarcie ze swoimi urządzeniami i aplikacjami do użytkowników na całym świecie. Nasz system dostępny jest między innymi na telefonach, tabletach, zegarkach, telewizorach i w samochodach - łącznie na ponad 2,5 miliarda różnych urządzeń. Chcemy mieć...
Samsung: matryca światłoczuła 108 Mp do smartfonów
Firma Samsung Electronics zaprezentowała 108-megapikselową (Mp) matrycę światłoczułą Samsung ISOCELL Bright HMX, która jako pierwsza w branży przekracza granicę 100 milionów pikseli. To najnowsze rozwiązanie sprawia, że Samsung może poszerzyć ofertę matryc światłoczułych o wielkości piksela wynoszącej 0,8 μm z niedawno przedstawionej wersji o ultrawysokiej rozdzielczości...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764