logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Peppermint powered by Quad wspiera aktywację marki Grant’s

  PR 13.10.2020, przeczytano 527 razy
ilustracjastrzałka

Zespół agencji odpowiada za wsparcie aktywacji konsumenckiej „Niewypowiedziane dziękuję”. W ramach działań promujących aktywację agencja przygotowała stronę konkursową oraz key visuale wykorzystywane w działaniach komunikacyjnych.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/peppermint-powered-by-quad-wspiera-aktywacje-marki-grant%E2%80%99s,388776,artykul.html

Konkurs towarzyszy wprowadzeniu na rynek trzech wariantów whisky Grant's w limitowanych opakowaniach, które powstały przy współpracy z Mateuszem Damięckim, Szczepanem Twardochem i Fiszem.

Na potrzeby aktywacji agencja przygotowana stronę www.niewypowiedzianedziekuje.pl. Można na niej wygenerować personalizowane podziękowania w formie krótkich animacji inspirowanych wariantami whisky Grant's. Oryginalna forma podziękowań ma zachęcić odbiorców do wyrażania wdzięczności. Częścią aktywacji jest też konkurs. Można zgłosić do niego swoje podziękowania. 150 najciekawszych zgłoszeń zostanie nagrodzonych whisky Grant's z limitowanej edycji. Konkurs trwa do 31 października 2020 r.

Agencja Peppermint współpracuje z marką Grant’s (CEDC International) od maja 2019 r.

Źródło: Peppermint powered by Quad

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Galaktus PR – agencja komunikacyjna zajmująca się obsługą marek gamingowych i technologicznych informuje, że do ich bazy klienckiej dołączyły trzy polskie studia developerskie – Ovid Works, 3R Games i QED Games oraz twórcy narzędzia dla artystów oraz ilustratorów – Magma.
Maciej Podgórski obejmuje stanowisko Integrated Strategy Lead w Dentsu Polska
Maciej Podgórski objął stanowisko Integrated Strategy Lead w grupie dentsu Polska, gdzie będzie odpowiadał za integrację usług doradztwa marketingowego, technologicznego i biznesowego świadczonych kluczowym klientom grupy w regionie CEE w ramach pionu Creative.
Nowości Epson na Promo Show 2023
Już wkrótce startują targi Promo Show 2023 – tym razem spotkamy się w Warszawie 8 i 9 lutego. W trakcie tegorocznej edycji targów Epson zaprezentuje szerokie portfolio modeli, w tym najnowsze rozwiązania przeznaczone dla producentów reklamy, wydruków fotograficznych czy branży tekstylnej. Nie może tam zabraknąć wszystkich tych, którzy planują...
Panasonic rozszerza ofertę monitorów dotykowych prezentując serię EQ2-PCAP
Wychodząc naprzeciw rosnącemu zapotrzebowaniu na intuicyjne technologie współpracy, Panasonic Connect Europe rozszerzył ofertę monitorów dotykowych 4K, prezentując najlepszą w swojej klasie serię EQ2-PCAP. Dzięki sześciu rozmiarom ekranów - od 43 do 86 cali - te wysokiej jakości interaktywne monitory z pojemnościową technologią dotykową sprawiają, że...
Już jutro startuje Promo Show – Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku
Już jutro rozpoczną się Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku PROMO SHOW. 8 i 9 lutego TOP Dostawcy spotkają się w EXPO XXI, mieszczącym się w samym sercu Warszawy.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764