logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Peppermint powered by Quad wspiera targi Moneydays

  PR 19.07.2019, przeczytano 317 razy

Agencja Peppermint rozszerzyła współpracę z Nowy Adres S.A. Zespół Peppermint odpowiada za wsparcie targów MoneyDays.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/peppermint-powered-by-quad-wspiera-targi-moneydays,383312,artykul.html

Peppermint odpowiada za opracowanie nazwy, logotypu, księgi znaku wydarzenia oraz key visuala. Agencja będzie również realizować działania z zakresu współpracy z influencerami.

MoneyDays to pierwsze targi poświęcone finansom osobistym, a w szczególności różnym formom lokowania i pomnażania kapitału. Dwudniowe wydarzenie odbędzie się w Poznaniu (21-22 września) i Warszawie (12-13 października). Ich organizatorem jest Nowy Adres S.A.

Peppermint powered by Quad wspiera Nowy Adres S.A. od 2017 r. Agencja współpracuje z klientem projektowo realizując działania wspierające komunikację Targów Mieszkań i Domów.

Źródło: Peppermint

Peppermint

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Milka, która od blisko 25 lat związana jest ze sportami zimowymi na świecie, ogłosiła właśnie nawiązanie strategicznej współpracy z Adamem Małyszem. Uwielbiany przez Polaków sportowiec został opiekunem inicjatywy „Milka. Sercem z Młodymi Skoczkami”, której celem jest wspieranie przyszłych mistrzów na początku ich wymagającej drogi na...
Od lutego br. agencja iProspect (Dentsu Aegis Network Polska) zajmie się kompleksową obsługą digitalową marki ALDI.
FormUp sukcesywnie poszerza grono swoich klientów. Z początkiem stycznia 2020 roku firma rozpoczęła współpracę z klubem hotelowym Triverna. Działania agencji obejmują realizację kampanii performance w mediach digital.
Agencja Partner of Promotion wygrała przetarg na wprowadzenie do Polski BauApp, aplikacji mobilnej dla branży budowlanej.
Gerhard Steidl uhonorowany nagrodą Sony World Photography Awards 2020 za wybitny wkład w fotografię
World Photography Organisation ma przyjemność ogłosić, że nagrodę Za wybitny wkład w fotografię 2020 w ramach konkursu Sony World Photography Awards otrzymał wydawca Gerhard Steidl. Po raz pierwszy w historii konkursu nagrodę Za wybitny wkład w fotografię przyznano osobie, która nie jest fotografem. Jury doceniło wieloletnią współpracę Steidla z fotografami i...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764