logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Peppermint powred by Quad z nowym strategiem

  PR 18.03.2019, przeczytano 201 razy

Do zespołu Peppermint dołączył Dariusz Pawlak. Na stanowisku strategy plannera wesprze agencję w rozwijaniu konceptów komunikacji dla kluczowych klientów.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/peppermint-powred-by-quad-z-nowym-strategiem,381692,artykul.html

Pawlak posiada ponad 7-letnie doświadczenie w branży marketingowej. Do Peppermint przeszedł z agencji Generations Family & Young Marketing, gdzie przez prawie 3 lata pełnił funkcję stratega i new business managera. Odpowiadał za kluczowy projekt edukacyjny, konferencję „Family Thinking”, wprowadzający agencję na rynek po procesie rebrandingu.

Doświadczenie zdobywał realizując projekty edukacyjne w agencji Eduinvest, gdzie brał udział w tworzeniu i implementacji Akademii Rozwoju Allegro, Akademii Rozwoju e-Commerce czy eventów z cyklu Google Agency Day. Posiada również doświadczenie w realizacji działań wspierających startupy oraz firmy z branży technologicznej. Jako dyrektor kreatywny i członek zarządu agencji Hyperspace brał udział w organizacji międzynarodowych eventów wspierających scenę startupową takich jak Startup Summit czy ICT Summit.

Dariusz Pawlak ma w portfolio pracę dla klientów takich jak: Nestle, Intersnack, Lego, Lorenz Bahlsen Snack-World, Ferrero, PGNiG, Danone, Allegro, IBM, Google, PKO, Ministerstwo Finansów czy PARP.

Źródło: Peppermint

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

W związku z wątpliwościami natury etycznej, skierowanymi do Rady Etyki Public Relations przez Luizę Jurgiel-Żyłę, Prezeskę Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, REPR oświadcza, iż nie dysponuje faktograficzną wiedzą pozwalającą na wydanie opinii w sprawie publikacji książkowej pt. „Delfin. Mateusz Morawiecki”. Ze względu na jej specyfikę, dla podjęcia...
„Piąty wymiar” – twórcza przestrzeń w Atrium Promenada
Agencja marketingowa Valkea we współpracy z Atrium Poland przygotowała kolejny innowacyjny projekt dla Atrium Promenada. Tym razem na terenie centrum handlowego powstała wyjątkowa przestrzeń twórcza pod nazwą „Piąty Wymiar”. Dzięki niej wszyscy odwiedzający mają od teraz możliwość wzięcia udziału w regularnych i bezpłatnych zajęciach rozwojowych oraz...
Walk PR rozpoczął współpracę z Grupą Nosalowy. Do zadań agencji należeć będzie kompleksowa obsługa PR nowego hotelu Grupy – Nosalowy Park Hotel & SPA.
Shoper z nową identyfikacją wizualną
Shoper zaprezentował zupełnie nową identyfikację wizualną. Jej esencją jest odświeżone logo marki. Nawiązuje ono do najważniejszego gwiazdozbioru na niebie i pokazuje, że firma nie jest już tylko platformą e-commerce. Dziś Shoper dostarcza pełen pakiet usług wspierających sprzedaż w internecie i stanowi dla innych biznesów drogowskaz na drodze do sukcesu.
Rusza kampania jogurtów Skyr od OSM Piątnica
OSM Piątnica rusza z nową kampanią jogurtów Skyr typu islandzkiego. Działania prowadzone są pod hasłem „Skyrunek Islandia” i obejmują m.in. kampanię reklamową w telewizji i Internecie oraz loterię konsumencką z nagrodami. Celem działań jest wsparcie kategorii jogurtów Skyr oraz najnowszego produktu w ofercie marki – Skyr w wersji pitnej.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764