logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Pepsico wprowadza przekąski Flamin’ Hot

  PR 10.04.2024, przeczytano 308 razy
ilustracjastrzałka

Wyraziste, intensywne i ostre jak nigdy dotąd. Takie są przekąski linii Flamin’ Hot, które wcześniej podbiły zagraniczne rynki, a teraz wkraczają do Polski. To mocna odpowiedź PepsiCo na rosnące zainteresowanie pikantnymi produktami. W pierwszych dwóch tygodniach wyłączność na sprzedaż nowej serii ma sieć Żabka.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/pepsico-wprowadza-przekaski-flamin%E2%80%99-hot,403789,artykul.html

Flamin’ Hot to pierwsza platforma multibrandowa PepsiCo, która popularne w swoich segmentach marki wzbogaca o mocno intensywne i ostre smaki. Linia obejmuje bowiem chipsy Lay’s, nachosy Doritos oraz chrupki Cheetos – zatem wszystko to, co uwielbiają i znają polscy konsumenci, lecz w nowej, pikantnej odsłonie.

Przez pierwsze dwa tygodnie od premiery (10 kwietnia) Flamin’ Hot będą dostępne wyłącznie w sieci Żabka. Po 23 kwietnia produkty trafią do sprzedaży we wszystkich sklepach w całej Polsce. Będą eksponowane w oddzielnych standach, z dedykowaną tej linii fioletową szatą graficzną, ale nie tylko – nowa odsłona przekąsek trafi również na sklepowe półki.

Premiera stanowi mocną odpowiedź PepsiCo na zmieniające się preferencje konsumentów. Obserwacje trendów na wielu europejskich rynkach potwierdzają, iż pikantne potrawy coraz częściej goszczą w naszych domach. Również w naszym kraju powiększa się grupa osób poszukujących ostrych i oryginalnych w smaku produktów. To między innymi efekt coraz silniejszej obecności na rynku młodszych konsumentów, Millenialsów, a zwłaszcza generacji Z, którzy inspiracji szukają w rekomendacjach influencerów i tematycznych kanałach w mediach społecznościowych.

Przekąski Flamin’ Hot produkowane są w Polsce, w fabrykach PepsiCo w Tomaszowie Mazowieckim (Cheetos), Grodzisku Mazowieckim (Lay’s) oraz Świętem (Doritos). Wejście na rynek będzie wsparte wielokanałową kampanią, obejmującą telewizję, digital i outdoor. Nie zabraknie również niestandardowych aktywacji. Główna faza kampanii przypada na czerwiec i potrwa kilka miesięcy.

Źródło: PepsiCo Polska

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Screen Network uruchamia spektakularny ekran w Katowicach
Screen Network uruchomiło Super Screen na fasadzie Galerii Katowickiej. To drugi wielkoformatowy ekran spółki w regionie – tuż obok, na budynku dworca znajduje się drugi ekran Digital OOH. Firma określa uruchomienie nośnika jako powstanie „śląskiego Times Square”.
Creative Brand Stories realizuje strefy Tiger Energy Drink
Bossa Nova Events, jedna z agencji należących do grupy marketingowej Creative Brand Stories, drugi rok z rzędu odpowiada za realizację stref brandowych Tiger Energy Drink na festiwalach muzycznych i letnich wydarzeniach. 
Samsung Display Roadshow: Visual Experience Transformation – podsumowanie
13 czerwca 2024 roku w Krakowie odbyła się konferencja wieńcząca trasę Samsung Display Roadshow “Visual Experience Transformation”, która przyniosła niezwykłe doświadczenia i inspiracje. Cykl obejmował pięć miast (Wrocław, Poznań, Gdańsk, Warszawa, Kraków) i trwał od 16 maja do 13 czerwca, gromadząc łącznie ponad 400 gości. Samsung Display...
Ergo Hestia sponsorem tytularnym Inside Seaside
Sopocka firma kolejny rok z rzędu została sponsorem tytularnym gdańskiego festiwalu. Na ERGO Hestia Theatre Stage zagrają m.in. Kevin Morby, Hania Rani, RY X i Kasia Lins. Podczas Inside Seaside zostanie zaprezentowana wystawa Kruchość by Artystyczna Podróż i zorganizowana dyskusja o literaturze.
Coca-Cola zaprasza do Warszawskiej Strefy Kibica
Tegoroczne Mistrzostwa Europy w piłce nożnej to nie tylko okazja do kibicowania polskiej drużynie, lecz również idealny moment na wspólne spędzanie czasu. Coca-Cola zachęca do odwiedzenia Warszawskiej Strefy Kibica, której marka jest partnerem – na fanów piłki nożnej czekają transmisje sportowych zmagań oraz inne atrakcje.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764