logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Perła Niepasteryzowana w nowym opakowaniu

   07.01.2011, przeczytano 8057 razy
ilustracjastrzałka

W grudniu 2010 ruszyła sprzedaż Perły Niepasteryzowanej - nowego piwa produkowanego przez Perła - Browary Lubelskie. Cykl czterech etykiet piwa zaprojektowało warszawskie Studio Projektowe Ikar, współpracujące z Browarami Lubelskimi.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/perla-niepasteryzowana-w-nowym-opakowaniu,11858,artykul.html

Perła Niepasteryzowana o zawartości alkoholu 6% jest w sprzedaży od początku grudnia 2010 r. w butelkach zwrotnych (na Lubelszczyźnie) i bezzwrotnych (w pozostałych częściach Polski) o pojemności 500 ml. Wprowadzając produkt na rynek producent chciał nawiązać do dawnych czasów i tradycji lubelskiego browarnictwa, a także odpowiedzieć na zapotrzebowanie konsumentów, którzy coraz częściej sięgają po piwa niepasteryzowane.

Nawiązaniem do historycznych korzeni browaru jest grafika na etykietach. Ilustracje podkreślać mają związek nowej marki z dawnymi zwyczajami sztuki browarniczej. Projektanci ze Studia Ikar nawiązali graficznie do sztuki przełomu XIX i XX wieku. W efekcie powstał cykl czterech etykiet przedstawiających: pracownika browaru w Lublinie przy samochodzie firmowym, piwowara przy kadziach z piwem, pracowników browaru przy drewnianej beczce z piwem oraz mistrza piwowarskiego z załogą stojących na tle bramy browaru.

Piwo można kupić także w czteropaku, również autorstwa Studia Projektowego Ikar. Dodatkowo przygotowane zostały materiały wspierające sprzedaż, m.in. kalendarze.

Źródło: Studio Projektowe Ikar

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Obiektyw Laowa Probe 24 mm f/14 w wersji Cine
Obiektyw do makrofotografii Laowa Probe 24 mm f/14 doczekał się wersji Cine zaprojektowanej z myślą o filmowcach. Obiektyw wyposażony został w zębate pierścienie ułatwiające ostrzenie oraz mocowanie do kamer Arri PL.
Iprospect oraz Carat realizują kolejną odsłonę kampanii Oneblade dla marki Philips
Spółki Carat oraz iProspect realizują kolejną kampanię dla marki Philips. Działania skupiają się w obszarze telewizji, digitalu oraz outdooru.
Serviceplan Health i Value Media we wspólnej kampanii dla Maxon Active
Serviceplan Health, specjalizujący się w komunikacji marketingowej produktów i usług w kategorii zdrowia i zdrowego stylu życia, wygrał przetarg kreatywny i wspólnie z domem mediowym Value Media realizują kampanię klienta dla marki Maxon Active z grupy ADAMED . 23 kwietnia rozpoczęła się pierwsza wspólna kampania Serviceplan Health i Value Media, realizowana w...
Husqvarna walczy z hałasem - kampania społeczna „Ciche Sąsiedztwo”
25 kwietnia w Międzynarodowym Dniu Świadomości Zagrożenia Hałasem firma Husqvarna zainaugurowała kampanię społeczną Ciche Sąsiedztwo „Umówmy się na ciszę”. Inicjatywa ma na celu zwrócenie uwagi społeczeństwa, firm, instytucji, włodarzy miast i mediów na problem zanieczyszczenia hałasem, zwiększenie świadomości, na temat zagrożeń i wpływu...
KS Biuro Marketingowe i Lazystore w gronie Członków PIAP
Polska Izba Artykułów Promocyjnych rośnie w siłę i powiększa się o kolejnych mocnych graczy rynku artykułów promocyjnych. Grono Członków PIAP na wiosnę br. zasiliły m.in. firmy: KS Biuro Marketingowe Sławomir Kotowski i LazyStore s.c. .
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764