WIADOMOŚCI

Personal PR dla Stovit

Mateusz Zawiślak  PR 17.03.2017, przeczytano 207 razy

Stovit – jeden z wiodących na rynku polskim producentów dżemów, konfitur, marmolad i powideł, zaprosił do współpracy w zakresie obsługi  działań w mediach społecznościowych największą agencję PR na Pomorzu – Personal PR.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/personal-pr-dla-stovit,31832,artykul.html

Agencja odpowiada za budowanie treści oraz obsługę reklamową profilu marki na Facebooku oraz wsparcie koncepcyjne w online i offline, m. in. z ambasadorami marki.

– Nasz zespół ma wieloletnie doświadczenie w działaniach dla rynku FMCG, zarówno jeżeli chodzi o media społecznościowe, jak też budowanie marki na rynku B2C i współpracę z influencerami. W działaniach wykorzystujemy mini eventy i akcje niestandardowe, a wspomnianymi kanałami wspieramy sprzedaż i relacje marek z dystrybutorami – mówi Daria Maczukin, Senior Account Manager w Personal PR, opiekun klienta.

STOVIT GROUP w swojej ofercie posiada dżemy niskosłodzone, konfitury, marmolady smakowe, powidła, zaprawy kompotowe, jabłka prażone, musy z jabłek oraz dodatki do mięs i serów. Produkty dystrybuowane są pod wieloma rozpoznawalnymi markami, jak chociażby: “Konfitura Babuni”, dżemy "Premium", dodatki do mięs i serów "Premium" czy "Fruta".

Wśród Klientów Personal PR są m. in.: FRoSTA, Stadion Energa Gdańsk, Park Handlowy Matarnia, ABAX, Lubiana, Euro Styl, Volkswagen Bank, Miasto Gdańsk, Berendsen, Grupa GPEC, Grupa LOTOS, INVICTA, czy LOVI. Agencja  jest  organizatorem konferencji Social Media Convent, poświęconej tematyce komunikacji firm i marek w social media, trendom, dobrym praktykom, najnowszym rozwiązaniom i prognozom dla branży, która odbywa się co roku w kwietniu w Gdańsku.

Źródło: Personal PR

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

R E K L A M A

Komentarze

 
środa 21.02.2018, 191 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone