logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Peugeot partnerem Motortrend

  PR 22.11.2019, przeczytano 127 razy
ilustracjastrzałka

Od 2 października użytkownicy platformy Player mają dostęp do wyjątkowej kolekcji. MotorTrend, jeden z najbardziej uznanych na świecie producentów programów motoryzacyjnych jest już obecny na polskim rynku. Teraz, miesiąc od debiutu, partnerem projektu została marka Peugeot.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/peugeot-partnerem-motortrend,384819,artykul.html

- Zainteresowanie marki Peugeot ofertą MotorTrend w kontekście reklamowym pokazuje, jak rynek ceni jakościowe treści motoryzacyjne. My zebraliśmy je w jedną kolekcję zawierającą setki godzin programów motoryzacyjnych z kraju i z zagranicy, dostępną ekskluzywnie tylko w player.pl - komentuje Maciej Gozdowski, dyrektor zarządzający Player.

Oferta MotorTrend to wyjątkowe połączenie najlepszych treści motoryzacyjnych z kraju i z zagranicy. Listę tytułów uzupełniają hity dla pasjonatów wyjątkowych pojazdów, znane z anteny TVN Turbo oraz Discovery. Sukcesywnie kolekcja, dostępna tylko w Player, będzie wzbogacana o nowe produkcje oraz kolejne sezony programów.

Marka Peugeot, w przyszłym roku będzie obchodzić 210 lat swojego istnienia. Działa w ponad 160 krajach i posiada sieć 10 tysięcy punktów sprzedaży. W 2018 roku sprzedał ponad 1 740 000 samochodów. Definiuje się jako „high-end generalist”, czyli oferująca modele jakości premium skierowane do szerszego grona klientów.

- Marka Peugeot zostaje partnerem debiutującego w Polsce projektu MotorTrend w momencie bardzo ważnego dla siebie debiutu nowego Peugeot 208. Jesteśmy zadowoleni, że będziemy mieli możliwość opowiedzenia o tym kluczowym dla marki modelu, jak również o pozostałej bogatej ofercie modelowej spod znaku lwa, za pośrednictwem jednego z najbardziej uznanych na świecie programów motoryzacyjnych. - mówi Dorota Kozłowska, PR menedżer marki Peugeot w Polsce.

Źródło: TVN S.A.

www.tvn.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Zmiany w zarządzie spółki ZPR Media SA
Ewa Latkowska, pełniąca dotychczas funkcję wiceprezesa ZPR Media SA, obejmuje od dziś funkcję prezesa zarządu tej spółki. Renata Krzewska, która była oddelegowana do zarządu ZPR Media wyłącznie na czas określony, wraca do swoich obowiązków w radzie nadzorczej. Do zarządu spółki wchodzi Małgorzata Szabłowska, obejmując stanowisko wiceprezesa do...
Samochodowy „Zakup kontrolowany za granicą” w Playerze
Adam Kornacki i jego ekipa od wielu sezonów z sukcesami pomagają klientom znaleźć wymarzone auto na trudnym polskim rynku samochodowym. Teraz podejmują kolejne wyzwanie! Tym razem poszukają najlepszych okazji w Niemczech, Holandii, Włoszech i USA. Nowy program „Zakup kontrolowany za granicą” już od 15 grudnia wyłącznie w kolekcji MotorTrend, tylko w Playerze.
Co roku publikujemy listę haseł najbardziej zyskujących na popularności - te wyszukiwania pokazują, czym żyliście w mijającym roku. Na pierwszym miejscu tegorocznej listy znalazł się Strajk nauczycieli, który elektryzował Was i opinię publiczną tuż przed wakacjami. Interesowały Was nie tylko informacje o samym strajku czy postulatach pedagogów, ale także te, które mogłyby...
„Sedno Sprawy” Radia Plus w wersji wideo
Poranne rozmowy Jacka Prusinowskiego z politykami, emitowane na antenie Radia Plus w cyklu „Sedno Sprawy”, wystartowały w wersji wideo. Można je oglądać na Youtube oraz na fanpage’u stacji.
Ponad 20 dodatkowych kanałów TV na Święta od Polsatu i Ipli
Jak co roku, Cyfrowy Polsat przygotował dla swoich abonentów świąteczną niespodziankę – nawet 27 kanałów bez dodatkowych opłat. Świąteczne „otwarte okno” dostępne będzie aż do 6 stycznia 2020 r. Prezent dostępny jest dla abonentów telewizji satelitarnej i kablowej w technologii IPTV, również mobilnie – w serwisie Cyfrowy Polsat GO (z aktywną opcją ON THE GO)....
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764