logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Pfleiderer Polska kolejny rok z K2 Precise

  PR 02.03.2023, przeczytano 336 razy

Agencja K2 Precise (Grupa K2) odpowiada za kompleksową obsługę digitalową marki Woodlove.to firmy Pfleiderer Polska.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/pfleiderer-polska-kolejny-rok-z-k2-precise,399153,artykul.html

Działania obejmują obsługę digitalową Pfleiderer Polska w zakresie platformy Woodlove.to. W kwietniu 2022 roku agencja rozpoczęła prace nad optymalizacją serwisu i treściami (SEO & content). Platforma była gotowa już w listopadzie tego samego roku. W oparciu o zebrane dane powstała strategia content marketingowa na kilka kolejnych miesięcy, co pozwoliło na regularne tworzenie kilkudziesięciu pieces of content każdego miesiąca. Wysoką jakość przygotowanych tekstów zapewnili m.in. doświadczeni autorzy z branży home, garden & interiors, architekci czy absolwenci uczelni artystycznych, z którymi współpracuje agencja.

K2 Precise odpowiada również za kampanię świadomościową, performance, usługi analityczne platformy, SEM oraz integrację i obsługę w narzędziu Marketing Automation HubSpot. Współpraca K2 Precise i Pfleiderer Polska ma charakter stały. Za przygotowanie koncepcji kreatywnej oraz strategię, obsługę i moderację kanałów Social Media odpowiedzialna jest agencja Good People.

–  Stworzyliśmy platformę Woodlove.to, która skupia w sobie inspiracje oraz narzędzia do kompleksowego planowania i realizacji wymarzonych projektów wnętrz. Łączy i integruje w jednym procesie osoby planujące remont lub wykończenie mieszkania, z siecią Pfleiderer Partner, architektami i stolarzami. Projektanci i architekci będą tu prezentować zrealizowane projekty oraz oferować swoje usługi. Stolarze aktywni na naszej platformie zwiększą natomiast swoje szanse na złożenie oferty na wykonanie danej inwestycji i jej realizację. Zdecydowaliśmy się na współpracę m.in. ze względu na doświadczony zespół obsługowy. Jestem przekonany, że wybór agencji K2 Precise to krok w rozwoju platformy Woodlove.to – Jakub Wołodko, Dyrektor Marketingu Pfleiderer Polska.

Platforma Woodlove.to pozwala na stworzenie wymarzonej przestrzeni począwszy od znalezienia inspiracji po dobór wykwalifikowanego specjalisty, materiałów i wykonanie projektu. Po założeniu konta użytkownik dostaje możliwość m.in. tworzenia własnych projektów, w których może dodawać dokumentację wykonawczą czy wizualizacje wnętrz, a także tworzyć plany i mieć dokładny wgląd w poszczególne etapy realizacji pomieszczenia.

Marka Woodlove.to firmy Pfleiderer Polska to również platforma wielostronnie integrująca wszystkich zainteresowanych usługami remontowymi, służąca budowaniu relacji z partnerami oraz grupami docelowymi na ścieżce zakupowej m.in. stolarzami, projektantami, architektami. Dostęp do wiedzy i bazy usług poszukiwanych dotychczas w kilku miejscach znajduje się teraz na jednej platformie.

Źródło: K2 Precise

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Badanie rynku upominków reklamowych PIAP – zmiany, trendy, narzędzia marketingowe
Polska Izba Artykułów Promocyjnych PIAP zaprasza przedstawicieli branży marketingowej do wzięcia udziału w dwóch badaniach, które rzucą światło na branżę artykułów promocyjnych jako skutecznego narzędzia marketingowego oraz omówią jej perspektywy w obliczu zmian w gospodarce – edycja 2023.
Roland DG Versastudio BN2: nowe plotery dla małych firm
Roland DG, producent wielkoformatowych ploterów atramentowych i drukująco-tnących, ogłosił wprowadzenie do swojej oferty atramentowych ploterów drukująco-tnących VersaSTUDIO BN2-20 i BN2-20A. Wraz z tą premierą firma Roland DG zamierza zdemokratyzować profesjonalną produkcję grafiki, zapewniając biurom domowym i małym firmom dostęp do najnowocześniejszej technologii druku, na...
Marka Krispol podjęła współpracę z Aluprof w kampanii pod hasłem Cichy luksus
Mniej znaczy więcej – taką zasadą kierował się Ludwig Mies van der Rohe, prekursor minimalizmu w architekturze. Definicja luksusu zmienia się tak, jak ewoluuje świat wokół nas. Kiedyś luksus był synonimem przepychu i zamożności. Dziś wyróżnikiem dobrego gustu w architekturze jest zrównoważone budownictwo, najwyższa jakość zastosowanych materiałów oraz indywidualnie...
Barceló Warsaw Powiśle pokazuje wnętrza z historycznymi artefaktami
Hotel Barceló Warsaw Powiśle zaprezentował się w pełnej odsłonie. 151 pokoi, jeden z najpiękniejszych widoków na wschodnią panoramę Warszawy prosto z zewnętrznego basenu na dachu, a przede wszystkim – unikalne wnętrza, w których poszczególne elementy nawiązują do kompleksu Elektrowni Powiśle, którego hotel jest częścią. Oświetlenie...
Ogromny świetlny kalejdoskop na rynku Manufaktury – Light Move Festiwal
Tradycyjnie Manufaktura włącza się w trasę Light Move Festiwalu. Tym razem, na Rynku Włókniarek Łódzkich stanie monumentalna instalacja świetlno-muzyczna, która rozświetli zabytkowe, ceglane budynki.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764