logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Philips PET 1002 - nowy model przenosnego odtwarzacza DVD

  PR 14.02.2006, przeczytano 779 razy
ilustracjastrzałka
Philips

Philips przedstawia najnowszy, superpłaski przenośny odtwarzacz DVD. PET1002 został wyposażony w duży ekran LCD o przekątnej 10.2” (26cm) wykonany w technologii Zero Bright Dot™, gwarantującej najwyższą jakość wykonania, a co za tym idzie, najwyższą jakość obrazu.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/philips-pet-1002---nowy-model-przenosnego-odtwarzacza-dvd,3531,artykul.html

Ta innowacyjna technologia zastosowana w PET1002, udowodniła już swoją skuteczność w serii monitorów LCD Philips. Zapewnia obraz wolny od irytujących świecących kropek („martwych pikseli”), które dosyć często pojawiają się na matrycach LCD. Owa niedoskonałość jest efektem ubocznym produkcji LCD na masową skalę. Jednakże Philips wdrożył rygorystyczne procedury kontroli, a więc matryce LCD wytwarzane są z zerową tolerancją dla martwych świecących pikseli.

Model PET1002 objęty jest ponadto wiodącą na rynku gwarancją Zero Bright Dot™. Gwarantuje ona najwyższą jakość wykonania, jak również wymianę matrycy LCD, gdy znajdzie się na niej choćby jeden martwy, świecący piksel.

Zanurz się w cyfrowej rozrywce
Gdy jesteś w ruchu, eleganckie wzornictwo i kompaktowe rozmiary zapewnią zawsze i wszędzie dużą dawkę przyjemności z korzystania z przenośnego odtwarzacza PET1002.

Duży ekran LCD TFT o rozdzielczości 10.2 cali i formacie 16:9, doskonale nadaje się do oglądania filmów z płyt DVD, DVD+R, DVD+RW i S-VCD. PET1002 odtwarza ponadto muzykę z płyt MP3-CD, WMA-CD, Audio CD i CD-RW. Możesz także obejrzeć zdjęcia JPEG zapisane na płytach w formacie Picture CD.

Pełna wygoda
Jeśli chcesz podłączyć przenośny odtwarzacz DVD do telewizora, np. w pokoju hotelowym lub w jakimkolwiek innym miejscu, w którym spędzasz wakacje, nie stanowi to najmniejszego problemu. Odtwarzacz PET1002 wyposażony jest w wyjścia wizyjne S-Video i Component Video, umożliwiając podłączenie odtwarzacza do dowolnego telewizora. Również długa podróż na wakacje, oczekiwanie na samolot lub pociąg nie jest straszne, jeśli możesz w tym czasie obejrzeć fascynujący film.

PET1002 wyposażony jest także w zgrabną torbę podróżną, wygodny pilot zdalnego sterowania i zasilacz samochodowy 12V. Do tego dochodzą dwa wyjścia słuchawkowe, dzięki czemu można oddać się przyjemności oglądania w odosobnieniu, bądź dzielić się nią z drugą osobą. Nie ma co martwić się o długość pracy urządzenia na akumulatorach, ponieważ wystarczają one na pięć godzin odtwarzania, a zawsze można podłączyć zasilacz samochodowy, by nieprzerwanie cieszyć się cyfrową rozrywką.
*Żywotność akumulatorów i liczba cykli ładowania różnią się w zależności od sposobu użytkowania i wybranych ustawień.

Philips PET1002 został przedstawiony na rynkach europejskich w styczniu 2006, w Polsce będzie go można nabyć w drugiej połowie lutego 2006 w cenie 1999 PLN.

Obecnie w ofercie Philips znajdują się jeszcze modele:
PET 710 – 899,- zł
PET 810 – 1199,- zł

Źródło: Philips Polska

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Klif rozdaje croissanty
Czy spotkaliście już na swojej drodze rowerzystkę rozdającą croissanty? Jeśli nie, koniecznie wybierzcie się na poranny spacer warszawskimi ulicami, a oprócz rogalika otrzymacie zaproszenie na pełne śniadanie do Domu Mody Klif.
Muzyczna podróż z Klasą T i agencją Team X
Z Klasą T także powrót z wakacji może być przyjemny – nawet jeśli oznacza stanie w korku. Czas w nim spędzony upłynie szybciej dzięki oryginalnemu audio-wizualnemu projektowi Mercedes-Benz Polska i agencji Team X. To specjalnie skomponowana playlista, do której dostęp da kod QR, umieszczony na muralu namalowanym na ścianie jednego z pensjonatów przy drodze...
#AMStarget: KFC wybiera sieć Digital Indoor AMS
W swojej wakacyjnej kampanii reklamowej KFC wykorzystało analizę danych OOH zawartą w ofercie produktowej AMS. Zapewnia ona personalizację przestrzeni miejskiej, a także odpowiedni dobór punktów kontaktu z odbiorcą do konkretnych etapów ścieżki zakupowej, zwiększając efektywność działań reklamowych. Dopasowane miejsce i czas zaowocowały komplementarną...
Droplo klientem agencji Lightbe
Do klientów Lightbe dołączyła platforma Droplo – globalna aplikacja B2B umożliwiająca i ułatwiająca nawiązywanie współpracy między sprzedawcami i dostawcami produktów w handlu internetowym. Agencja public relations przejęła pieczę nad komunikacją zewnętrzną swojego klienta.
Dentsu Creative rusza z kampanią Magnat #kolorlove
dentsu Creative (Isobar Polska) wygrała przetarg na kompleksową obsługę marki MAGNAT i rusza z kampanią #kolorLove, której bohaterem jest nowa farba MAGNAT #kolorLove. Linia komunikacyjna produktu budowana jest wokół nowego hasła „Z miłości do koloru”.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764