logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Photoshop CS6 beta już dostępny w Adobe Labs

  PR 23.03.2012, przeczytano 5105 razy
ilustracjastrzałka

Firma Adobe poinformowała, że Adobe Photoshop CS6 beta, zapowiedź tego, co znajdzie się w następnej wersji oprogramowania wyznaczającego standardy w cyfrowym przetwarzaniu obrazów, można już bezpłatnie pobrać z serwisu Adobe Labs. Klienci mogą pobierać wersję beta, wypróbowywać ją i wysyłać swoje opinie do zespołu, pracującego nad produktem. Photoshop CS6 beta, wyposażony w rewelacyjne innowacje i nowe funkcje, o znacznie większej wydajności, jest dostępny w edycjach na platformy Mac OS i Microsoft Windows. Przewiduje się, że wersja finalna będzie dostępna w pierwszej połowie 2012 r.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/photoshop-cs6-beta-juz-dostepny-w-adobe-labs,15077,artykul.html

„Photoshop CS6 będzie przełomową wersją, która przesuwa granice w nowatorskim przetwarzaniu obrazu dzięki niezwykłej szybkości i wydajności” — powiedział Winston Hendrickson, wiceprezes działu Creative Media Solutions w firmie Adobe. – „Nie mogliśmy się już doczekać udostępnienia wersji beta naszym klientom i niecierpliwie oczekujemy na ich reakcje. Chcemy zobaczyć, jak wykorzystują ją w codziennych procesach twórczych.”

Nowe funkcje w wersji Photoshop CS6 beta

Photoshop CS6 beta potwierdza, że Adobe koncentruje się na rozszerzeniach znacznie zwiększających wydajność oraz narzędziach oferujących klientom nowe możliwości cyfrowego przetwarzania obrazów. Kluczowe funkcje to nowe dodatki do narzędzi uwzględniających treść obrazów (Content-Aware tools): Content-Aware Patch daje większą kontrolę umożliwiając wybranie i powielenie obszaru jednego obrazu w celu wypełnienia lub „załatania” innego. Content-Aware Move niemal w magiczny sposób pozwala przenieść wybrany obiekt w nowe miejsce w obrazie.

Dzięki nowemu mechanizmowi Adobe Mercury Graphics Engine* radykalnie wzrasta wydajność, co daje niemal natychmiastowe wyniki przy używaniu popularnych narzędzi do edycji, takich jak Liquify, Puppet Warp, Transform and Lighting Effects. Ulepszony, nowoczesny interfejs użytkownika z opcjami przyciemnienia pozwala lepiej eksponować obrazy. Nowe i zmodernizowane narzędzia do projektowania pozwalają tworzyć szybciej i efektywniej. Warstwy wektorowe umożliwiają stosowanie linii kreskowanych i pociągnięć gradientowych. Warstwy, które można przeszukiwać, umożliwiają szybkie nakierowanie się na dowolną potrzebną warstwę, a nowe style czcionek pozwalają projektantom szybko wprowadzać obróbkę czcionek w swoich projektach.

Ponadto Photoshop CS6 beta oferuje wszystkie funkcje Adobe Photoshop CS6 i Adobe Photoshop CS6 Extended, w tym nowe funkcje edycji 3D i możliwości analizy jakościowej przetwarzania obrazów. Funkcje te znajdą się w wersji Photoshop CS6 Extended dostarczanej klientom, gdy stanie się ona dostępna.

Ceny i dostępność
Wersja Photoshop CS6 beta jest już dostępna do bezpłatnego pobrania w językach angielskim i japońskim. Podczas instalacji użytkownicy będą musieli podać identyfikator Adobe ID, aby dokonać jednokrotnego logowania i aktywacji produktu. Informacje o sposobie instalacji Photoshop CS6 beta można znaleźć pod adresem www.adobe.com/go/photoshopcs6. Klienci mogą zgłaszać swoje uwagi za pośrednictwem forum Photoshop CS6 beta: www.adobe.com/go/pscs6_forum. Użytkownicy mogą się kontaktować z zespołem odpowiedzialnym za rozwój produktu za pośrednictwem:

  • serwisu: feedback.photoshop.com,
  • Facebook: www.facebook.com/Photoshop,
  • YouTube: www.youtube.com/photoshop,
  • blog Photoshop.com: blogs.adobe.com/photoshopdotcom/,
  • Twitter: twitter.com/photoshop.

Źródło: Adobe Systems Incorporated

Dodatkowe informacje:

* Funkcje 3D oraz obsługa niektórych funkcji GPU nie są obsługiwane w systemie Windows XP.

Rodzina programów Adobe Photoshop
Programy Adobe Photoshop i Photoshop Extended to najważniejsze elementy rodziny produktów Photoshop. Zostały one uzupełnione rozwiązaniami przeznaczonymi dla użytkowników na wszystkich poziomach zaawansowania, którzy chcą uzyskiwać najwyższą jakość zdjęć cyfrowych w domu, w biurze i w podróży. Powiązany z programem Adobe Photoshop niedawno wprowadzony na rynek Adobe Photoshop Lightroom 4 zaspokaja potrzeby profesjonalnych fotografów i zaawansowanych amatorów związane z przepływem pracy umożliwiając im sprawne tworzenie, wyszukiwanie, poprawianie i udostępnianie obrazów oraz zarządzanie nimi. Adobe Photoshop Elements oferuje użytkownikom wydajne, lecz łatwe w użyciu narzędzia do porządkowania, edycji, tworzenia i udostępniania pamiątkowych zdjęć. Aplikacja do urządzeń mobilnych Adobe Photoshop Touch pozwala przekształcać obrazy za pomocą podstawowych funkcji Photoshopa dostosowanych do tabletów; Adobe Photoshop Express to darmowa aplikacja do prostego korygowania i upiększania zdjęć oraz ich udostępniania w sieciach społecznościowych.
Adobe

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Po dobrym początku roku, Grupa Dentsu odnotowała wzrost organiczny na poziomie 9,1%, a Dentsu International - na poziomie 8,4%, osiągając w pierwszym kwartale rekordowe wyniki w zakresie przychodów netto, bazowego i statutowego zysku operacyjnego. Grupa podwyższa prognozę wzrostu organicznego na rok 2022 do 4%-5% z wcześniejszych 4%. Marża operacyjna wzrosła o 140 pb rok do...
Polski serwis z dobrymi praktykami w zakresie influencer marketingu
Serwis influencermarketing.org.pl to kompendium wiedzy z zakresu influencer marketingu, który kierowany jest zarówno do influencerów, jak i współpracujących z nimi podmiotów. Jest to zbiór praktycznych porad począwszy od wyjaśnienia, kim jest infuencer, czym jest influencer marketing, zasad współpracy oraz oznaczania postów reklamowych.
Spot wizerunkowy Banku Millennium
Bank Millennium przygotował wyjątkowy spot reklamowy, w którym mówi o wartościach, jakie przyświecają mu jako instytucji. Spot promuje jednocześnie największy w Polsce festiwal filmów dokumentalnych Millennium Docs Against Gravity, którego bank od 17 lat jest mecenasem.
Firma Nikon zdobyła pięć nagród Red Dot
Firma Nikon z przyjemnością informuje, że jej pięć produktów otrzymało nagrodę „Red Dot Award: Product Design 2022”. Tegoroczna edycja konkursu była szczególnie udana dla firmy Nikon, ponieważ flagowy pełnoklatkowy aparat bezlusterkowy Nikon Z 9 został uhonorowany tytułem za „Best of the Best” (Najlepszy z najlepszych). Inne nagrodzone produkty to pięknie zaprojektowany...
W piątek rozpoczęła się emisja reklamy telewizyjnej Millennium 360°, oferty inspirowanej potrzebami klientów. To nowe, bezpłatnie prowadzone konto Banku Millennium, połączone z jeszcze szerszą ofertą spersonalizowanych usług w super-aplikacji mobilnej, usługami wielowalutowymi i zwrotem za zakupy online.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764