logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Pieczątka kieszonkowa Pocket Plus w ofercie Colop

  PR 15.04.2016, przeczytano 1243 razy
ilustracjastrzałka

Firma COLOP Polska przedstawia nowy produkt w swojej ofercie – pieczątkę kieszonkową Pocket Plus. Charakteryzuje się przede wszystkim małą obudową, mobilnością oraz stabilnością.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/pieczatka-kieszonkowa-pocket-plus-w-ofercie-colop,28187,artykul.html

Pieczątka kieszonkowa Pocket Plus dostępna jest w 7 kolorach obudowy: czarny, ruby, różowy, indygo, biały oraz żółty. Oferta zawiera również różne kolory odbicia. Znajdziemy tam takie barwy jak: czarny, niebieski, blanco lub na specjalne zamówienie: czerwony, zielony lub fioletowy. Dostępne są dwa rozmiary pieczątki kieszonkowej: 20ka (14 x 38 mm) oraz 30ka (18 x 47 mm).

Wśród dodatkowych akcesoriów odnajdziemy wbudowaną zatyczkę, chroniącą automat, a także rozkręcaną smycz dzięki której możesz mieć pieczątkę zawsze przy sobie.

Pieczątka skierowana jest przede wszystkim dla osób aktywnych, gdyż ze względu na jej wielkość możliwe jest schowanie jej w kieszeni czy torebce.

Źródło: COLOP Polska

www.colop.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Mobile Vikings rośnie dzięki poleceniom, a nie reklamie
Wielcy Operatorzy inwestują budżety w reklamy z celebrytami.  Tymczasem Mobile Vikings - społecznościowy operator komórkowy - rośnie dzięki aktywności użytkowników. Jak to możliwe? Aż 8 na 10 Vikingów wskakuje na pokład z polecenia znajomego. Ich motywacją jest rekomendowanie tego, co dobre. Umożliwia to program poleceń. Działa od początku istnienia...
Heinz stworzył wyspę Fortnite
Heinz stworzył grę,  której celem jest rzucenie światła na pogarszający się stan zdrowia gleby na świecie.
Raport „Artificial Intelligence SumUp for Business 2022”
Skuteczne budowanie przewag konkurencyjnych wiąże się z dziś wykorzystywaniem najnowocześniejszych dostępnych narzędzi. Jednymi z najpopularniejszych w ostatnim czasie stają się rozwiązania z dziedziny AI, które wspierają biznesy na przeróżnych frontach. Tematyce tej poświęcony jest raport „Artificial Intelligence SumUp for Business 2022” przygotowany we...
Bartosz Walat prelegentem konferencji I love Marketing & Technology
Bartosz Walat, senior copywriter w VMLY&R Poland, poprowadzi prezentację w bloku I love seo & content. W prezentacji pod tytułem "Już wystarczy tego contentu, naprawdę" Bartosz poruszy temat nadprodukcji treści, czyli pułapki, w którą sami czasem wpadamy.
Ultraszybki internet 5G od Plusa
Plus w ramach nowej platformy komunikacyjnej opublikował nowy spot z udziałem Anny Smołowik, Filipa Orlińskiego i Wojciecha Mecwaldowskiego. Zgodnie z założeniami platformy, spot w lekkim i swobodnym stylu pokazuje praktyczne możliwości 5G – tym razem pokazujemy jak 5G sprawdza się w grach. „Dźwignie wszystko i nie laguje” – czyli wszystko, czego potrzebują...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764